5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

ben de su içiyorum bol bol açlığımı köreltiyor bir de sakız çiğniyorum ağzım oyalansın :KK59:
Allah kolaylık versin canım ne güzel veriyorsun da ,devamı da gelecek yeter ki biz istikrarlı olalım,destek olalım birbirimize:KK5::KK19:

selam kızlar bugün biraz zorlandım 2.oruç günüm ama asla pes etmek yok zamanla alışırım diye düşünüyorum...
440 oldu şimdiye kadar, akşam da 1 portakal ve biraz yoğurt yerim diye planladım bakalım, bugünü atlatayım yarının hatrına ha gayret :-)
Evet 2. Ve 3 gün ilk güne göre daha zor gelmişti bana ama haftaya daha kolaylaşacak senin için inşallah

Benim oruç günüm iyi planladiğim gibi geçti 60 kalorim kaldi atıştırmaluk için
Bakalım onu nasıl değerlendiririm.

Merhaba ben bugun tam keyif yaptım program 2500 yazdı şimdi de hanimeller ve çay la final yapıyorum. Yarın oruç günüm . Ben artık çok rahat yapar oldum ve suan 60 kilo olsam yine yaparım sanki benim hayatıma göre planlanmış bir uygulama

Merhaba ben bugun tam keyif yaptım program 2500 yazdı şimdi de hanimeller ve çay la final yapıyorum. Yarın oruç günüm . Ben artık çok rahat yapar oldum ve suan 60 kilo olsam yine yaparım sanki benim hayatıma göre planlanmış bir uygulama

Ne güzel sevindim. Bende istediğim kiloya düşünce Haftada 1-2 güne bir oruç yaparım diye düşünüyorum :-)

Karbonhidrat diyetine baktım acaba kb kisarak daha kolay verir miyiz günde 50 gr yarın bir deneyeceğim

günaydın kızlar bugün 2.oruç günümü bitirmiş ve tartılmış bulunmaktayım sonuç -100 gr dünü 440 cal ile kapatmıştım Güzelay sence nasıl normal mi??

başlangıç:69.3

güncel:67.7

fark:-1.6

hedef :önce 58, sonra 55 :-)

4 ayda başarırım inş. bugün yeme günüm şimdi gidip kahvaltı yapayım görüşürüz :KK66:

çakıl80 bu arada kb diyetini önermem çok kısa sürede geri alırsın, denemediğim diyet kalmadı en güzeli ve sağlıklısı bu sen bilirsin :))

Karbonhidrat diyetine baktım acaba kb kisarak daha kolay verir miyiz günde 50 gr yarın bir deneyeceğim

Bilmem sen bilirsin. Birçok şey karbonhidrat içeriyor. Kuruyemiş meyve o bu arakar çok sevdiğin salamlı peynirli simit :p kolay bir diyete niye ekstra kural ekleyelim ki. Üstelik sen bu halde bile çok güzel veriyorsun.

Güya başta bilmem sen bilirsin yazdım sonrada birsürü karıştım sana .

günaydın kızlar bugün 2.oruç günümü bitirmiş ve tartılmış bulunmaktayım sonuç -100 gr dünü 440 cal ile kapatmıştım Güzelay sence nasıl normal mi??

başlangıç:69.3

güncel:67.7

fark:-1.6

hedef :önce 58, sonra 55 :-)

4 ayda başarırım inş. bugün yeme günüm şimdi gidip kahvaltı yapayım görüşürüz :KK66:

Günaydın
bence 2 günde 1,6 vermen süper.
Çoj şükür sabah oldu. Gece zor geçti ama yemedim çok şükür :-)

Gerci o sa dogru sevdigim hersey karbonhidrat . Etle aram yok sut urunleri sikintili manyarla omur gecmez bana ... okuyunca gaza geliyor insan 4 ayda 30 kilo cok iyi aslinda ben ona tav oluyorum. Dun gece yine uyuyamadim sanirim ben yediklerimi eritemiyorum. Stres yaratiyor bende ya da 9 dan sonra yedigim icin de uyuyamiyor olabilirim. Bu aksam disarda yuruyus yapacagim

Bugun ben orucum bakalim tum gun icin planim 1 simit burgu peynir altinbasak gece de mandalina sanirim 500 olur

Bu arada mayisa kadar kendime koydugum hedef cok gercekci gelmedi sanirkm.ben 1 mayisa kadar anca 79 olurum gibi. Diet planimi tatil gunlerine gore yapacagim. 19 mayisa 75 olsam ramazan bayramina 69 olur muyum acaba. Planim 4 aydan uzun sureyi kapsadi. Temmuz 15 de de 60 kilo ile bu isi omur boyu bitirmek

Bu arada mayisa kadar kendime koydugum hedef cok gercekci gelmedi sanirkm.ben 1 mayisa kadar anca 79 olurum gibi. Diet planimi tatil gunlerine gore yapacagim. 19 mayisa 75 olsam ramazan bayramina 69 olur muyum acaba. Planim 4 aydan uzun sureyi kapsadi. Temmuz 15 de de 60 kilo ile bu isi omur boyu bitirmek
Suan kaç beden kullanıyorsun?

Kizlar hepinize merhaba. Ben de aranıza katılabilir miyim. Bir süredir sizi takip ediyorum

Vermem gereken 6-7 kilo var.siz bu diyetle güzel kilolar verebildiniz mi .

canım hoş geldin ben 2 tane oruç günü geçirdim 1,6 verdim 4 ay yapacağım inş.

X