5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Simitten vazgectim giderken altin basak yedim peynirle dusundugum seyi hemen yapmamak iyi oluyor

Acaba kilo vermem ne zaman duraklamaya girecek. Duraklamaya baslayinca salonda spor yapmaya baslayacagim aksama dogru enerjimi topladim.

senin salatayı denedim ama çok haslamisim bi de salatamin yarısını eşim yedi ben de yanına 3 kaşık yoğurt koydum

Merhabaa

Bende sizler gibi The fast diet 3:4 yapıyorum.. Takım arkadaşım xguzelayx sayesinde tanıştım aslında bu diyetle. Daha 3 gün oldu ama çok mutluyum sanırım bende yaşam tarzıma uygun bir sağlıklı beslenme planı buldum kendimr

Sizleri de takipteyim

Bu arada eşim de sevdi bu salatayı biraz daha yeşillik ekleyebilirim bidahaki sefere

Hoşgeldin birlikteyken daha keyifli diet yapmak

Hoşgeldin tatlım

Eki Görüntüle 1949546 senin salatayı denedim ama çok haslamisim bi de salatamin yarısını eşim yedi ben de yanına 3 kaşık yoğurt koydum

Bulgurun protein karbonhidrat ve yağ degerini qinio ile karşılaştırdım hemen hemen aynı tek farkı fiyati.
Bende işte qinioyu nasıl pişiriyorlarsa aynı pişirdim yarım cay bardağı bulguru 1 cay bardağı kaynar suda kısık ateste 5-10 dk demlendirdim. Salata gercekten lezzet katıyor

Benim suyu çok oldu acemilik ben de bidaha daha az şu koyarim

Acaba kilo vermem ne zaman duraklamaya girecek. Duraklamaya baslayinca salonda spor yapmaya baslayacagim aksama dogru enerjimi topladim.

Muhakkak bir her diyette olduğu gibi bu diyettede duraklama olacaktır bedenin gösterdiği normal bir reaksiyon. Bu dönem gelince yapacağımız tek şey sabırla devam etmek. Bir kaç hafta sonra tekrar kilo vermeye başlayacağız nasıl olsa

selam kızlar dün yeme günümdü öyle bi ziyafet çektim ki kendime hiçbir diyette bu yoktur(cips,kurabiye,börek)

bugün oruç günüm saat 3e kadar okuldayım.

2 haşlanmış yumurta yedim rahat geçeceğini düşünüyorum.

bir de Güzelay haklısın bu diyette gittikçe iştah yok olacağa benziyor

bir de bir araştırma yaptım kızlar biz bu yöntemle sağlımız için çok iyi yapmış oluyoruz, zayıflık genini ortaya çıkarıyor,bağışıklık sistemini güçlendiriyor,kanserden bile koruyormuş ,psikolojik olarak ta çok rahatım hangi sıkıcı diyet listesinde yaş pasta var ki??
o yüzden ben 4 ay belirledim 4 ay buradayım sonra korumak için ayrı bi günlük açarız veya devam ederiz buradan

Ben de 4 ay koydum kendime sonrasinda korumaya alacagim ama bakalim bu 500 olayi cok rahat uyumami sagliyor ne zaman oruc olsam mis gibi uyuyorum dun saat 10 da yattim

Bugun ben serbestim simit aldim bugun burgu peynir ve salamla yedim bu aralar salam peynir simit 3 lusu hosuma gidiyor

selam kızlar bugün biraz zorlandım 2.oruç günüm ama asla pes etmek yok zamanla alışırım diye düşünüyorum...
440 oldu şimdiye kadar, akşam da 1 portakal ve biraz yoğurt yerim diye planladım bakalım, bugünü atlatayım yarının hatrına ha gayret

Sicak seyler icince daha rahat oluyorsun be kahve ve cay iciyorum ananasli yesil cay ictim bugun . Cayci abla bana iyi bakiyor masamdan limonlu suyum eksik olmuyor. Bugun spora gidecektik yine gidemedik hala isteyim allah bilir kacta cikacagiz beynim sulandi artik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…