45 gram hediye

Merhaba hanımlar
Eşimin erkek kardeşi önümüzdeki hafta evleniyor eşim takı olarak 45 gram bilezik takmak istiyor sebebini sorduğumda ailem bana o kadar aldı sonuçta diyor ( ki ne dertlerle aldılar ) sonucta erkek kardeşi evlenirken bize bir hediye almadı çalışmıyordu diye . Ben hediye almayalım demiyorum ama daha uygun bi altın ya da bilezik yine takalıö diyorum resmen kavga ediyoruz ben senelerdir araba alırız diye biriktiyorum adam hediye edecekmiş. Sizce nasıl davranmam gerekiyor
aa ben sizi instagramdan takip ediyorum bu soruyu orda da sormustunuz

Ailesinin ne takacağını umursamıyorum . Valla bu zamanda 10 gramda çokta işte o direttikçe tam altın takasım geliyor aslında :) diğer kardeşine de 30 gram taktı bize yarım getirdiler getire getire ki evini döşemesini saymıyorum bile

Diğer kardeşine 30gr. hediye almış. Evini döşemiş.
Bu kardeşine 45 gr. lik hediye alıyor.

Siz araba parası biriktiriyorsunuz yıllardır..

Arada ki tezati hiç anlayamadım , maddi durumumuz bu kadar çok iyiyse neden para biriktiriyorsunuz, direkt alın.

Çok fazla bir miktar hediye için. Kendi çekirdek ailesini de düşünmesi gerekiyor
Yarın çocuk hediyesinede arsa hediye eder bu kişi.

Diğer merak ettiğim soru ; sizin kardeşleriniz evlenince ne kadar altın taktınız ?

İşte bize hediye alanda olmadı normal ailesinin alması gereken bileziği eşim kardeşi takmış gibi davranıyor:/
Ailesi eşinizin kardeşine bir şey takmayacak mı ki ?
Bu yüzden mi tüm altını kendisi yapmaya çalışıyor ?
Sonuçta anne babanın geline yaptığı farklı kardeşe yapılan farklıdır.
Eşinizin annesine falan çıtlatsanız durumu belki onlar doğrusunu söyleyebilirler..

Diğer kardeşine 30gr. hediye almış. Evini döşemiş.
Bu kardeşine 45 gr. lik hediye alıyor.

Siz araba parası biriktiriyorsunuz yıllardır..

Arada ki tezati hiç anlayamadım , maddi durumumuz bu kadar çok iyiyse neden para biriktiriyorsunuz, direkt alın.

Çok fazla bir miktar hediye için. Kendi çekirdek ailesini de düşünmesi gerekiyor
Yarın çocuk hediyesinede arsa hediye eder bu kişi.

Diğer merak ettiğim soru ; sizin kardeşleriniz evlenince ne kadar altın taktınız ?
Borç ödüyoruz yıllardır o borcun içinde birikim yapmaya çalıstım

Ailesi eşinizin kardeşine bir şey takmayacak mı ki ?
Bu yüzden mi tüm altını kendisi yapmaya çalışıyor ?
Sonuçta anne babanın geline yaptığı farklı kardeşe yapılan farklıdır.
Eşinizin annesine falan çıtlatsanız durumu belki onlar doğrusunu söyleyebilirler..
Eşimin annesine çıtlatmak mı ... daha neler

X