45 gram hediye

Gram belirleyen kadar para limiti belirleseniz. Mesela 10 bin TL diyip ona göre bir bilezik alsanız bu miktar bile gelirinize göre çok ama eşiniz dik kafalı

Ben kendimden kisicam para biriktiricem, karsi taraf bana deger vermicek sonra ben 40 gr bilezik takicam oyle mi ? Cok afedersiniz ama b.k takarim 🤣 siz neden esinize para biriktirdiğinizi soyluyorsunuz? Siz 10 gr bile fazla bana gore ama evine hediye gotururuz daha bebek olacak deyip ikna edin.

Ben kendimden kisicam para biriktiricem, karsi taraf bana deger vermicek sonra ben 40 gr bilezik takicam oyle mi ? Cok afedersiniz ama b.k takarim 🤣 siz neden esinize para biriktirdiğinizi soyluyorsunuz? Siz 10 gr bile fazla bana gore ama evine hediye gotururuz daha bebek olacak deyip ikna edin.
Zaten inanın en çok o değersizlik kısmı beni yoran üzen şey. Yani ben çalısmıyorum hani zorluyorum bu ay kenara para atalım diye beraber atıyoruz kenara haberi illa ki oluyor ben hiç kocasından gizli para biriktirme durumunu bilmiyorum gerçekten

Zaten inanın en çok o değersizlik kısmı beni yoran üzen şey. Yani ben çalısmıyorum hani zorluyorum bu ay kenara para atalım diye beraber atıyoruz kenara haberi illa ki oluyor ben hiç kocasından gizli para biriktirme durumunu bilmiyorum gerçekten
Bende tutamam icimde biriktirirken illa haberi olur ama sizinde hakkiniz olan bir para sonucta. Gonulsuz veriyorum helal etmiyorum hayrini goremez deyin valla ben bu konularda cok dili yanmis bi insan olarak 😅 cirkeflik yaparim🤣🙈

Bende tutamam icimde biriktirirken illa haberi olur ama sizinde hakkiniz olan bir para sonucta. Gonulsuz veriyorum helal etmiyorum hayrini goremez deyin valla ben bu konularda cok dili yanmis bi insan olarak 😅 cirkeflik yaparim🤣🙈
45 gramı 1 yılda biriktiriyoruz yahuu.içim cızzz cızzz der onu başkasına takarken.verdirme konu sahibi rest çek surat as tehdit et giderim evden diye verme.bunun sonu gelmez çünkü.doğumu sünneti yeğen düğünü derken iki yakanız bir araya gelmez

45 gramı 1 yılda biriktiriyoruz yahuu.içim cızzz cızzz der onu başkasına takarken.verdirme konu sahibi rest çek surat as tehdit et giderim evden diye verme.bunun sonu gelmez çünkü.doğumu sünneti yeğen düğünü derken iki yakanız bir araya gelmez
Biriktirebiliyorsaniz ne mutlu valla su durumda para biriktirmek bir yana geçinmek zorken 45 gr icim urperiyor gercekten

Siz zaten durumun saçmalığını farkındasınız ama eşiniz bunu anlamamakta diretiyor. Aile size taktı sizde ona takacaksınız diye bir şey yok. Eğer öyle olacaksa aile size bu durumda hiç bir şey takmamış, kardeşinin altınını size emanet vermiş vakti gelince bunu ona verirsin gibi bir şey olmuş. Bilmiyorum yanlış mı anladım. Fazladan takılan bir takı yoksa ortada size takılanda bişe olmıcak 45 gramı oraya takarsanız. Şahsen ben bu tip şeylerde hiç yaptığımın karşılığını alamadığım için kimseye artık bir çöp bağışlayasım gelmiyor. Eşinizin de umarım en kısa sürede gözü açılırda dişinizden tırnağınızdan artan paranız elden gitmez.

Siz zaten durumun saçmalığını farkındasınız ama eşiniz bunu anlamamakta diretiyor. Aile size taktı sizde ona takacaksınız diye bir şey yok. Eğer öyle olacaksa aile size bu durumda hiç bir şey takmamış, kardeşinin altınını size emanet vermiş vakti gelince bunu ona verirsin gibi bir şey olmuş. Bilmiyorum yanlış mı anladım. Fazladan takılan bir takı yoksa ortada size takılanda bişe olmıcak 45 gramı oraya takarsanız. Şahsen ben bu tip şeylerde hiç yaptığımın karşılığını alamadığım için kimseye artık bir çöp bağışlayasım gelmiyor. Eşinizin de umarım en kısa sürede gözü açılırsa dilinizden tırnağınızdan artan paranız elden gitmez.
katılıyorum arabası yokmuş evi yokmuş çocuk var mı bilmiyorum.bir çocuğun yemesi içmesi eğitimi ne kadar para haberi yok beyefendinin .millete jest yapma derdinde halaaa.

katılıyorum arabası yokmuş evi yokmuş çocuk var mı bilmiyorum.bir çocuğun yemesi içmesi eğitimi ne kadar para haberi yok beyefendinin .millete jest yapma derdinde halaaa.
Yazık üzüldüm yani bir de konu sahibi biriktiricem diye didinmiş durmuş.

Yazık üzüldüm yani bir de konu sahibi biriktiricem diye didinmiş durmuş.
üzülünmez mi biz bile üzüldük burada.gıdım gıdım biriktiriyoruz bu devirde.3 kuruş köşede olsa çocuk gibi seviniyoruz.zengin olursun 100 gramda takarsın o başka ama sen de yokken başkasına yağdırmak ta ne?evdeki eşin gönlü de yok daha ne zorluyor ki bu adam?

Ev yok araba yok es calismiyor tek maas ve yillardir 3 kardesine de ev esyasi,altin vs yapiyor.Kardeslerin hepsi araba ev alacak birikim yapacak esiniz kirada arabasiz olarak yillarca calismaya devam edecek tabi olan size de olacak.Ne diyim ki ama bunun sonu olmaz emin olun yarim öbürgün yegenleri olacak ona da yagdirir yani isiniz zor.Sinir hastasi olur insan

Ev yok araba yok es calismiyor tek maas ve yillardir 3 kardesine de ev esyasi,altin vs yapiyor.Kardeslerin hepsi araba ev alacak birikim yapacak esiniz kirada arabasiz olarak yillarca calismaya devam edecek tabi olan size de olacak.Ne diyim ki ama bunun sonu olmaz emin olun yarim öbürgün yegenleri olacak ona da yagdirir yani isiniz zor.Sinir hastasi olur insan
yıllar önce eşime kurduğum cümle aklıma geldi. ''sen kardeşlerin diye ölüp bitiyorsun beni de bitiriyorsun. kardeşlerine ben yiyemiyorum al sen ye diyorsun ama bunun sonunda ben delirir kızımı alıp giderim. kardeşlerin karılarıyla çocuklarıyla mutlu yuvada yaşarken, sen kızının yüzüne hasret tek başına ölüp gidersin''demiştim. gerçekten kardeşlerinin eşlerine verdikleri kıymetleri görünce de eşime azıcık dank etmişti.. sizin cümlelerinizi okuyunca o günler aklıma geldi. erkekler yaşlanınca akılları başlarına geliyor da iş işten geçmiş oluyor arada olan kadına oluyor..

X