4. Yarışma Duyurusu: ''Kompozisyonlu(Anlamlı)Çocuk&Bebek'' Foto Yarışması

9 adet fotomuz oldu arkadaşlar..İnanın bana çok çetin bir yarışma olacak..

4. Yarışma Duyurusu: Kompozisyonlu(Anlamlı)Çocuk&Bebek Foto Yarışması

bersulem bir cocuk olmasi sart mi?yani bir kare de birden fazla cocuk olamaz mi?

11 adet foto oldu arkadaşlar..Bi görseniz bayılırsınız..

4. Yarışma Duyurusu: Kompozisyonlu(Anlamlı)Çocuk&Bebek Foto Yarışması

bersulem bir cocuk olmasi sart mi?yani bir kare de birden fazla cocuk olamaz mi?

Tek çocuk diye belirledik arkadaşım..Yok mu öyle..yerimseniben

Arkadaşlar,4. Yarışma Kategorisi Kompozisyonlu(Anlamlı) Çocuk&Bebek Fotosudur.
Bu ne demek?
Tıpkı çiçek temalı foto yarışmasında ki gibi,çocuk ve bebek fotolarınız anlamlı olacak!Yani çocuğumuzun karşısına geçip,şak diye fotosunu çekmeyeceğiz.
Ortam,mekan,çocuğun yüz ifadesi(sevinç,hüzün,heyecen vs. anları),çekim güzelliği,kısaca çekeceğiniz fotoğraf karesinde ki herşey,değerlendirmede önem kazananacaktır.
NOT:Fotolarınıza, çektiğiniz kareyi bize anlatan isimler verip,nicklerinizi de belirtmeyi unutmayın lütfen..Bulduğunuz isimler,nicklerinizi yansıtacak olursa oylamaya dahil edilmeyecektir,bilginize..

Tema: Çocuk&Bebek
Başvuru Başlangıcı: 21/09/2007
Başvuru Bitiş: 29/09/2007

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Herkese kolay gelsin..

Arkadaşlar bir arkadaşımız siyah beyaz foto olabilir mi diye sormuştu sanırsam..

Yönetim siyah beyaz olan fotolarıda kabul ediyor..Yani renkli çekim fotoların yanı sıra siyah beyaz fotolarda yarışmaya dahil olacaktır..Bilginize..

berşule ben bi foto gönderdim ve uygunsa bu fotoyla katılmak istiyorum demiştim yanıt gelmedi? uygunmudur acaba????

Fotoğraf karelerinde birden fazla çocukda olabilir arkadaşlar..Gelen istek üzerine tek çocuk şartından vazgeçtik.:1closedeyes:

Cok eglenceli bir yarisma olacak. Ben de katilacam. Bir karede birden fazla cocuk olabilmesi cok guzel...iki cocugumdan hangisini ceksem diye dusunyordum:)

Arkadaşlar,4. Yarışma Kategorisi Kompozisyonlu(Anlamlı) Çocuk&Bebek Fotosudur.
Bu ne demek?
Tıpkı çiçek temalı foto yarışmasında ki gibi,çocuk ve bebek fotolarınız anlamlı olacak!Yani çocuğumuzun karşısına geçip,şak diye fotosunu çekmeyeceğiz.
Ortam,mekan,çocuğun yüz ifadesi(sevinç,hüzün,heyecen vs. anları),çekim güzelliği,kısaca çekeceğiniz fotoğraf karesinde ki herşey,değerlendirmede önem kazananacaktır.
NOT:Fotolarınıza, çektiğiniz kareyi bize anlatan isimler verip,nicklerinizi de belirtmeyi unutmayın lütfen..Bulduğunuz isimler,nicklerinizi yansıtacak olursa oylamaya dahil edilmeyecektir,bilginize..

Tema: Çocuk&Bebek
Başvuru Başlangıcı: 21/09/2007
Başvuru Bitiş: 29/09/2007

Renkli çekim fotoların yanı sıra siyah beyaz fotolar da yarışmaya dahil olacaktır.
Fotoğraf karelerinde birden fazla çocuk da olabilir arkadaşlar..

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Herkese kolay gelsin..

Ay ben bu başlığı yeni görüyorum. Şimdi yollara düşüp çocuk peşinde koşmalıyım. Benim sıpaları çekmiycem, kızgınım onlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…