4. Yarışma Duyurusu: ''Kompozisyonlu(Anlamlı)Çocuk&Bebek'' Foto Yarışması

Evet conema.s Millet bir tanesinin peşinde,sen bir kaçını bir arada nasıl bulacaksın?lülülülülülü

:Roflol::Roflol::Roflol:

Peki yanında babaannesi de olsa olur mu:Roflol: Çok beğendiğim bir fotoğrafı var kuzumun ama kaynanam da varjeyyar

bersule ciddimisin illa tek cocukmu olacak?birden fazlada olabilir demi.(yoksa saka yaptinda ilk sazan benmi oldum)

Evet conema.s Millet bir tanesinin peşinde,sen bir kaçını bir arada nasıl bulacaksın?lülülülülülü

:Roflol::Roflol::Roflol:

Peki yanında babaannesi de olsa olur mu:Roflol: Çok beğendiğim bir fotoğrafı var kuzumun ama kaynanam da varjeyyar

bersule ciddimisin illa tek cocukmu olacak?birden fazlada olabilir demi.(yoksa saka yaptinda ilk sazan benmi oldum)

tam anlayamadım desem salak durumuna mı düşerim acepkafamçokkarıştı...belki kardeşi de görünüyor ya da ortamda başkaları da varmış mesela(hani poz verdirmeyeceğiz ya berşule )doğal olacak yaCADIARZU

Estağfirullah Bera-Berrakcığım. Sanırım tek çocuk ama kompozisyon da olacak. Ama babanne olur mu bilmem. Şöyle olaydı bir çocuk bir yetişkin benim için iyi olurdu ama olmaz anladığım kadarıyla.

ben bu yarışmaya 1,5 sene sonra katılsam olurmu berşule, benim bebe 1,5 seneye kadar anca gelir kanımca, o zamana kadar yarışmayı dondursak nasıl olur acaba, gelir gelmez şak diye çekerim fotosunu, hemence yollarım, hıh ne dersin berşule :Roflol:

Arkadaşlar
Sanırım tek çocuk olacak yanında akraba_ü talügattan ya da başka kimse olmayacak, başkasının çocuğu da olabilir yani sizin doğurmuş olmanız gerekmiyor..a.s.6 aylık da olabilir 5 yasında da..Erkek , kız farketmez. Ortam ,mekan,yüz ifadesi değerlendirmede önemli derecede rol oynayacak....a.s

Hadi bakalım kolay gelsin..:teytey:

Artık alıntı yapıp a.s yapacam vallahi.

Fikrim geldi..Sen kendini benim şevkatli kollarıma bırak,ben o çocuğu hem bulurum,hem yakalarım,hem fotosunu çeker bir de artist yaparım...Gazoz içer misin?jeyyar

Allah ta sizi güldürsün insallah yaa.sırnaşık şey

EEE,benim de aklıma bişey takıldı..
Benim yakışıklı erkek zaten hayatın anlamı !
Extra anlam,kompozisyon,v.s bulmam şartmıdır sorarım size?
şakkıdılülülülülülü

Arkadaşlar bir kaç fotoda ne nick var,ne fotonuza isim..Lütfen iyi okuyun yazdıklarımı yaa..Bana fotoyu bir güzel anlatmışınız ama nick yok,foto ismi yok..

Sanırım başardımmm.Cüvcüv çok sağol.Hotmailimin dili Almanca ne hikmetse uğraşıp duruyorum.Sanırım gönderdim.Berşule geldi miiii?

Off ben makineyi 450x640 a ayarlamışım resmi öyle çekmişim.Ne çok kafanızı yordum özür dilerim.Resmi büyütüyorum ama kaydetmiyor.

Off ben makineyi 450x640 a ayarlamışım resmi öyle çekmişim.Ne çok kafanızı yordum özür dilerim.Resmi büyütüyorum ama kaydetmiyor.

Aman sen ellemejeyyar Kalsın olduğu gibi sakın elleşme anlaştık mı?Foto elimde..yerimseniben

Arkadaşlar öyle tatlı fotolar geldi ki oylama çok zor geçecek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…