13. Yarışma Duyurusu : ''Tarihi Eserler Temalı'' Foto Yarışması

Şimdilik 4 adayımız,4 harika tarihi eser fotmuz var arkadaşlar...Başvuru devam ediyor...

şule'cim, resim değişikliğiiçinyeni resim gönderdim, geldi mi?

slm berşulecim bende şimdi yolladım umarım eline ulaşmıştır çok güzel bir yarışma emeğine sağlık...

şule'cim, resim değişikliğiiçinyeni resim gönderdim, geldi mi?

dhilek'ciğim sen bi zahmet özelini oku,açıklamayı oraya yaptım..yerimseniben

slm berşulecim bende şimdi yolladım umarım eline ulaşmıştır çok güzel bir yarışma emeğine sağlık...

womanly,foton elimde sorun yok canım...Şansın bol olsun..yerimseniben

Başvuru devam ediyor arkadaşlar...Daha çok az foto yolandı adrese ben beklemedeyim:))) Sonra keşke katılsaydım diye söylenmeyinjeyyar

Fotolarınızı hafta sonunda gönderebilirsiniz arkadaşlar...Pazartesi günü yarışmayı oylamaya açacağım bilginize..

Ama şaşırdım inanın..Büyük şehirlerde,tarihi eser fışkıran illerde hatta yurt dışında yaşan pek çok arkadaşımız var..Yani ne biliyim ben çok foto bekliyordum açıkçası..Yarışmaktan ziyade,nerelerde ne gibi tarihi eserler ön planda,en çok hangileri ziyaret ediyor diye..

Ahhh şimdi memleketim Konya'da (Mevlana Türbesi,Alaaddin Camii,İplikçi Camii,vs.vs),devamlı gittiğim Nevşehir'de(Derinkuyu,Ürgüp Göreme,Avanos,Zelve..),Ankara(Anıtkabir...),Çorum (Hattuşşaş),Antalya,Trabzon(Sümela Manastırı)..............olmak vardı..Keşke ki keşke...:KK43:(

Bunları alıp Adım Adım Türkiye başlığına da eklemeyi düşünüyordum..Neyse bakalım..Bu da böyle olsun..

Son düzenleme:
katılmayı çok istediğim bir yarışmaydı ,hatta "nerelerin fotoğrafını çekebilirim"diye düşünüyordum fakat fotoğraf makinamız elim bir kaza (eşim elinden düşürdü:çok üzgünüm:) sonucu çalışmaz hale geldi...çok üzgünüm,inşaallah başka sefere:1no2:

berşule'cim acaba ne zaman oylamaya sunulacak???

Başvuru sona ermiştir:))) Yarın fotoları oylamaya açacağım bilginize.....

X