4. Yarışma Duyurusu: ''Kompozisyonlu(Anlamlı)Çocuk&Bebek'' Foto Yarışması

Zeki Müren de bizi görecek miiii?
Çocuk kendinin olacak januum,kendinin olduğunu ispatlayacan üstelik,nüfus cüzdanı sureti ve DNA testini de ekliycen mailine.Sokaktaki kadının çocuğu olmaz,kendi çocuunu yap tembel!!!
:Roflol: :Roflol:

süpersiniz kızlar yaa :dance::dance:

Konu çok güzel ama digital makinem yok..bilinçli seçmen olarak yola devam edicez artık,kolay gelsin herkese

Zeki Müren de bizi görecek miiii?
Çocuk kendinin olacak januum,kendinin olduğunu ispatlayacan üstelik,nüfus cüzdanı sureti ve DNA testini de ekliycen mailine.Sokaktaki kadının çocuğu olmaz,kendi çocuunu yap tembel!!!
:Roflol: :Roflol:

Kendi çocuğumu yapacam az bekle Tuliş hanım o zamana fotosunu sana gönderirim naniknanik

Sen beni varya yedin bitirdin cikcik..Dışardan olmaz,kendi canından olacak..Foto ile beraber,nüfus kağıdı fotokopisi,ikametgah kağıdı bide fotosunu çektiğin çocuğun aşı kartını da göndermeyi ihmal etme..sırnaşık şey

Al makinanı at kendini dışarı,hem bi çocuk yakala hem güzel anı..Çek fotonu yolla bana..jeyyar
Bana kendinizin yada kendinizin değil,anlamlı çocuk fotolarınız lazım hatunlar..

Sevgiler conem...

Bir sorayım dedim yani belli mi olur bir de afacan çocuk yarışması yapılmıştı ona katılanların çocuklarını tanıdık biz deşifre oldular çocuklara kılık değiştirtip resim çeksinler şakkıdı

Kendi çocuğumu yapacam az bekle Tuliş hanım o zamana fotosunu sana gönderirim naniknanik

Bir sorayım dedim yani belli mi olur bir de afacan çocuk yarışması yapılmıştı ona katılanların çocuklarını tanıdık biz deşifre oldular çocuklara kılık değiştirtip resim çeksinler şakkıdı

Her yere de yetişir maşallah...sen demin sir ağda kavanozunu kapatmakla uğraşmıyo muydun?:Roflol:

Ne demek ..Sizin gibi bir divanın karşısında diklenmek namümkün..Saygılar efindim,hürmetler abla...

Ben bunları önceden söylediydim sen yorulma diye Armağanım Çağlayanım...

Kızlar sizi çok seviyorum .Çok şekersiniz Şeniz

Cüvcüv cüm :Roflol:

Ben bunları önceden söylediydim sen yorulma diye Armağanım Çağlayanım...

Kızlar sizi çok seviyorum .Çok şekersiniz Şeniz

Lereenim ben de burada aklımdayken güzeller güzeli fotoğrafınla kazandığın birinciliğini tebrik edeyim,ne zamandır,ayıp etmiş durumdayım.Kocamaaan tebrikler canımın içi.

Lereenim ben de burada aklımdayken güzeller güzeli fotoğrafınla kazandığın birinciliğini tebrik edeyim,ne zamandır,ayıp etmiş durumdayım.Kocamaaan tebrikler canımın içi.

Evet biraz ayıp ettin :mymeka:ama neyse affedildin Şeniz kimse değilde ben kızıcam mümkünmü a.s.Teşekkür ederim kutlama için canım benim .

özelden atsam olmaz mı?
beceremedim e maille yollamayı?
bide boyutunu ayarlayamadım beceriksizim yahuuu

Bersule'm fotografimi gonderdim canimjeyyar
Ulastigindan nasil emin olabilirim benneyaptımkijeyyar

özelden atsam olmaz mı?
beceremedim e maille yollamayı?
bide boyutunu ayarlayamadım beceriksizim yahuuu
Ben de deniyorum beceremiyorum ya,hiç resim postalamamıştım,bir bilen buradan ayrıntılı anlatsın Allah rızası için.Kınamayın kardeşim bi el atın...

Resimlerimizi gönderirken;

1-Mail adresimizin yeni posta oluştur kısmına giriyoruz:
Önce "kime" kısmına yarisma@kadinlarkulubu.com yazıyoruz (Bu linke tıklamayınız kendiniz yazınız)
Sonra ekle kısmından "dosya ekleyi" seçiyoruz

84402865zo2.png

2-Dosya ekle kısmında "gözat" butonuna tıklayıp bilgisayarımızda dosyayı kaydettiğimiz yerden resmimizi seçip tamam diyoruz.Ve yukarıdaki ataç resminin yanındaki "ekle" butonuna basıyoruz.

54918269zu0.png

3- Resmimizin eklenmesi için biraz bekliyoruz daha sonra tekrar yeni posta sayfası açılıyor dosyamız eklenmiş oluyor böylece gönderiyoruz.

81560214ol6.png

a.s.

Harikasın cüvcüvüm..Yine yetiştin hızır misali..Çok teşekkürler..

:1shok::1shok::uhm:Bende katılmak istiyorum,benim afacanları yarışmaya sokmak isterim,herkez katılabiliyormu:teytey::teytey:

acaba birden fazla resimle katilabilirmiyiz tek resim yeterlimi

X