4. Yarışma Duyurusu: ''Kompozisyonlu(Anlamlı)Çocuk&Bebek'' Foto Yarışması

sanırım bu yarışmada dijital fotoğraf makinası şartı yok. Cep telefonuylada çekebiliriz. Ehh nede ol sa kendi çocuklarımız olacağından şüphe olmaz.

Kendisine;''evet foton elimde'' demediğim arkadaşlarım varsa bana özelden ulaşsınlar lütfen..Çünkü boş mail olarak gelen de var,foto yok,nick yok!!
Bana foto gönderip,gönderdiğinden emin olamayan arkadaşlar özel mesaj yoluyla ulaşsınlar lütfen..

Parmaklarına ve gözlerine kuvvet canım. Allah kolaylık versin. Bir madalya lazım sana bu böle olmaz:1no2:

inşallah bu defa bende göndercem fotograf şulecim foto hazır olsunda...

Ben karar veremedim halakafamçokkarıştı bana yardımcı olucakmısınız?yada siz kafanıza göre takılın,ben başlığı tamamen unutmuşumKUSURA BAKMAYIN SEVGİLER

kafamçokkarıştı Yarışma kuralları zaman gectikçe değişiyor ya..
Son durum nedir?
Foto karesinde birden fazla cocuk olabilir
Kompozisyonlu olacak,olmazsa biz biliriz elenir zaten:icecream:
Renksiz de olabilir,renkli de
Daha evvelden cekilmiş olmıycak(bu madde hala aynı mı?)
Foto karesinde cocuklardan başka insan olmıycak..
Bu mudur, başka bişi var mı?:1rolleyes:

tüm yarışmacı arkadaşlar şimdiden başarılarr banada tabiki bende katıldım hepimize hayırlu olsun

Yarışma kuralları değişmiyor arkadaşım,sadece sizden gelen istekleri o kategorideki yarışmaya ekleme yapıyoruz..
*Yarışma kuralları her üç başlıkta da yapışkan olan maddelerdir..

Kompozisyonlu çocuk&bebek foto yarışması için;

Arkadaşlar,4. Yarışma Kategorisi Kompozisyonlu(Anlamlı) Çocuk&Bebek Fotosudur.
Bu ne demek?
Tıpkı çiçek temalı foto yarışmasında ki gibi,çocuk ve bebek fotolarınız anlamlı olacak!Yani çocuğumuzun karşısına geçip,şak diye fotosunu çekmeyeceğiz.
Ortam,mekan,çocuğun yüz ifadesi(sevinç,hüzün,heyecen vs. anları),çekim güzelliği,kısaca çekeceğiniz fotoğraf karesinde ki herşey,değerlendirmede önem kazananacaktır.
NOT:Fotolarınıza, çektiğiniz kareyi bize anlatan isimler verip,nicklerinizi de belirtmeyi unutmayın lütfen..Bulduğunuz isimler,nicklerinizi yansıtacak olursa oylamaya dahil edilmeyecektir,bilginize..

Tema: Çocuk&Bebek
Başvuru Başlangıcı: 21/09/2007
Başvuru Bitiş: 29/09/2007

*Renkli çekim fotoların yanı sıra siyah beyaz fotolar da yarışmaya dahil olacaktır.
*Fotoğraf karelerinde birden fazla çocuk da olabilir arkadaşlar..(sadece çocuklardan oluşan kareler yani)
*Daha öncesinde çekilen fotolar da olabilir..

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Tamam işte yapılan eklemeler!!değişikliğe!! sebep oluyorşakkıdı
bi de önceden çekilenler kabul değil di o da değişmiş(bu güzel haber):sm_cool:
Tebrikleri alır gibiyim şimdidenşakkıdı

Evet yapışkan yapalımTuliş'im! Akıllı kadın başka oluyor conem..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…