4. Yarışma Duyurusu: ''Kompozisyonlu(Anlamlı)Çocuk&Bebek'' Foto Yarışması

Fotolarınız bir kompozisyon havasında olacak hanımlar..Fotolarımızda ki çocuk yada bebeklerin;yüz ifadesi,ağlamaklı tavrı,sevinçli hali,üzgün bakışları vs.vs.
Çiçeklerde olduğu gibi,konuya,çekim güzelliğine,bize yansıttığı duygulara göre derecelendirilme yapılacaktır..
Tekrar belirtiyorum,fotolarınıza o anı bize en iyi anlatan kısa bir isim bulunuz,fotonuz o isimle oylamaya katılacak..
Ayrıca nicklerinizi eklemeyi unutmayınız..

Şulem çok güzel bir konu seçmişsiniz,tebrikler...a.s.
şimdiden herkese kolay gelsin diyorum.. a.s

Yarışmadan yarışmaya koşar gördüm kendimi
Çocuğu nerden bulacam şimdi ben naniknanik

Şulem ben içimdeki çocuğun resmini çekmek istiyorum ama hiç yakalayamıyorum onu doğru ışıkta...

Ben de katılsam mı, ben de katılsam mı,ben de katılsam mı...?CADIARZU

Şulem ben içimdeki çocuğun resmini çekmek istiyorum ama hiç yakalayamıyorum onu doğru ışıkta...

Fikrim geldi..Sen kendini benim şevkatli kollarıma bırak,ben o çocuğu hem bulurum,hem yakalarım,hem fotosunu çeker bir de artist yaparım...Gazoz içer misin?jeyyar

E çocuk kendimizin mi olacak? sokaktaki kadının çocuğu olamaz mı bunu bir söyleyiverin bana CADIARZU

Bersulem guzel bir konu, yarismaya katilacak arkadaslara simdiden basarilar dilerim, eminim gene harika fotograflar cikacak ortaya sevgilerimle

E çocuk kendimizin mi olacak? sokaktaki kadının çocuğu olamaz mı bunu bir söyleyiverin bana CADIARZU

Zeki Müren de bizi görecek miiii?
Çocuk kendinin olacak januum,kendinin olduğunu ispatlayacan üstelik,nüfus cüzdanı sureti ve DNA testini de ekliycen mailine.Sokaktaki kadının çocuğu olmaz,kendi çocuunu yap tembel!!!
:Roflol: :Roflol:

Sen beni varya yedin bitirdin cikcik..Dışardan olmaz,kendi canından olacak..Foto ile beraber,nüfus kağıdı fotokopisi,ikametgah kağıdı bide fotosunu çektiğin çocuğun aşı kartını da göndermeyi ihmal etme..sırnaşık şey

Al makinanı at kendini dışarı,hem bi çocuk yakala hem güzel anı..Çek fotonu yolla bana..jeyyar
Bana kendinizin yada kendinizin değil,anlamlı çocuk fotolarınız lazım hatunlar..

Sevgiler conem...

Ben bunları önceden söylediydim sen yorulma diye Armağanım Çağlayanım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…