Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

ohh ne guzelmıs valla yesıllıgı oyle severımkı anlatamam canım bende apartmanda oturuyorum komsuluk yok gercekten sadece karsımda oturan teyze arada bı selam verıyo o kadar zemın katta oturan bır kadın var o da yenı evlenmıs benden 1 hafta once gelmıs apartmana delı oluyorum ona bızım sıtenın ıcınde park var bende ısten donuyorum o da orda oturuyor bagırarak yanındakı kadına dıyorkı prensesler ıslerınden donuyolar bızde oturuyoruz boyle parklarda bızım oyle modern kocamız yokkı bızı ıse gondersın boyle kendını prenses sananları kocaları kafalarının ustunde gezdırıyo demezmı butun sınırlerımı bozdu salak

aaa ne demekmişş canım oda kızz bu baya baya seni kıskanıyorrr aaa terbiyesiz'e baksen nasılda sinir oldum bak şimdi ben buna,ne sanıyosa kendini ıhhhh de geç sende kalebile alma tatlım sen onu besbelli kıskanıyor ve çekemiyor seni....sengözlerimebaksanab

Benimde apartmanda yan komşum yönetici bir o selam veriyor diğerleri görseler bile es geçiyorlar yani bakıyorlar ama selam bile vermiyorlar bende birşey diyemiyorum onlar demeyince...Ama kendimize ait tek katlı bir evimiz olsun çok istiyoruz eşimle bahçeli bir ev hep hayalimiz

insallah hayalınız gercek olur tatlımlaelaelaelaelae ınsan kıskansada bu kadar bellı etmemesı lazım bırde bana prenses dıye hıtap edıyosırnaşık şey bende ne yaptım bılıomusun dun esımle dısarı cıktık ya bız o da balkonunda oturuyodu esım arabanın yanında bende apartmandan cıkıyodum esım elıyle hadı gel yaptı bende bagırarak prensesın gelıyo hayatımmm dedımmm yuzume bakıyo kadın :lepi: boyle sey yapmazdım onun sevıyesıne dusmezdım ama yaptım valla arkasındanda cok guldum

ahhh biz kadınlardan korkulması lazım......sositososito iyi yapmışsın canım benim bir dahada seninle nasıl konuşacağını anlamış olur,bir insan birini kıskandığını bu kadarda belli etmez ki canım..:dance:

İnş.canım istiyoruz bakalım hayırlısıyla işlerimiz yoluna girerse niyetimiz var bakalım bebişimiz gelmeden

insallah hayatım bızde bebek gelmeden ev almayı dusunuyoruz hayırlısı bakalım tatlım sızın evlılık yıldonumunede az kaldı degılmı 1 yılı devırıyosunuz:1hug:

insallah hayatım bızde bebek gelmeden ev almayı dusunuyoruz hayırlısı bakalım tatlım sızın evlılık yıldonumunede az kaldı degılmı 1 yılı devırıyosunuz:1hug:

evet canım unutmamışsın Haziran 21.devireceğiz canım inş.kaydirigubbakcemile3
Bu devirde kiracı olmak çok zor dimi hayatım..inş.sizde bebiş gelmeden hayırlısıyla ev alırsınız tatlım...burdan haberlerini veririz artık birbirimize tekrardan :))Şeniz

Kızlar ben kaçıyorum öptüm sizi.

Çiçek bizimde yıldönümümüz 21 Haziran canım o gün nikahlandık kocişkomla. Düğünümüz 30 haziranda oldu ama opuyorumnanaktan

zor hayatım tabıkıde ınsanın zoruna gıdıyo o kırayı vermek o kırayı verecegıme ev alırım onun odemesıne verırız dıye dusunuyorum su an kıra verdıgımızde elımıze kalan bırsey yok ama ev sahıbı oldugumuz zaman kendı evım ıcın odeme yapacagım ıcın en azından ıcım daha rahat edecek.burdan haberlerı verırız tatlım sen merak etmeopuyorumnanaktan

Kızlar ben kaçıyorum öptüm sizi.

Çiçek bizimde yıldönümümüz 21 Haziran canım o gün nikahlandık kocişkomla. Düğünümüz 30 haziranda oldu ama opuyorumnanaktan

iyi akşamlar tatlım opuyorumnanaktan
ooo desene beraber kutlayacağız canım ogün içinde bizim hem düğün hem nikah aynı zamanda oldu tatlım.... Şeniz

evet canım çok haklısın,biz şu anda taşındığımız evi düşünüyoruz ama adam kiralarken satmak istemiyorum dedi ama eşimde bizim iyi ev sahibi olduğumuzu anlayınca belki satmaya ikna olur diyor,muhitim çok güzel çünkü canım hem yazlık hemde kışlık olarak oturulan bir mekan merkezede yakınım ama kısmet bakalım genede ..... ben en çok bebiş haberlerini nasıl vericez onu merak ediyorum.çok istiyorum ya artık anne olmak inş.en kısa zamanda hayırlısıyla gelir bebişlerimiz...

sen merak etme canım hamıle kalayım hemen sana solucem zaten :CüvCüv:

hadi bakalım canım bende o zaman' civarı gelir diye düşünüyorum çünkü gelmesi baya bir uğraştırıyor nedense bir anca gelsede yaz annesi olsam :kedi:

ben ekımde kalmak ıstıyorum aslında bebgım yazın dogsun annesı gıbı yaz bebegı olsun ıstıyorum sıcakta usumezde oyle tombık bacakları acık olur hıc sarmayada gerek kalmaz bende ısırır dururumŞeniz

bende ağustos-eylül gibi tam böyle yazın sonu sonbaharın başlangıcı olsun istiyorum .annesi gibi kışın doğmasın çok soğuk oluyor ve benimiçinde onun içinde zor olur,ilk baharda gelsin yaza beraber girelim istiyorum,bende onu göğsümü gere gere bu benim diye gezdiriyim istiyorum en çokta babası istiyor bir anönce gelsin diye tabi yaş ilerleyince artık olsun istiyor ama ben tam zamanında anne olucam sanırım ::))

yaş kaç canım senınbuyrunnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…