Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Geçmiş olsun canım,bir elini yüzünü yıka istersen açılırsın...
Gel sana bir yeşil çay ısmarlıyım içelim beraber :içelim:

Valla canım 3-4 gündür içmiyorum çay.
Ne zaman böyle başım ağrısa çikolata yada pasta falan yerim geçer.
Ama şimdi yiyemiyorum. Yememek için kendimle savaşıyorum dolayısıyla daha çok ağrıyor gibime geliyor.

cnm sende bi kilo çizelgesi yapsanda kaçtan kaça düştüğünü takip etsek boyun kaçtı cnm senin bu arada

canım ben bilerek yapmıyorum onu azdaha 70' bir göriyim ondan sonra çizelgemi gururla koyacağım ama daha zamanı var bekliyorum
Boyum:1.68 canım benim

Cızzzzz canım tatlılar cızzzzzzzz kurukayısı ısmarla kendine tatlı ihtiyacını kessin canım o zaman yada taze meyve.Demekki canın tatlı istiyor senin ondan ağrıyor başın tatlım :kedi:

Özge sen regli olmıyorsun değil mi?

Hasta iken evde yatarken kadın prog.larında ibrahim saraçoğlu regli dönemini gergin geçirenlerin mutlaka tatlı yemeleri gerektiğini söyledi, tabi ki sütlü tatlı...

Bu arada çağlayan ve özge size excel listesi gönderdim. Bir bakın kızlar kesin değil ama cumada olmama ihtimalim var

Yasemincim doğum günün kutlu olsun, şok diyetlerden sonra 63 de tutunman bile iyi bir durum. Türkiye heyecanını hissediyorum, inşallah çok güzel geçer. Ama şu 10 gün senin için zor gececek sanırım.

ben baktım ama bana birşey gelmemiş canımkaydirigubbakcemile2

Şebnem ben aldım cnm listeyi.
Çiçekim sana da atıyorum şimdi.

Şebo regl yeni bitti canım. Zaman zaman ağrır başım ve artık psikolojikmi yoksa gerçekten işe yarıyor mu bilmem tatlı yerim geçer. Özellikle çikolata yerim.
Hamileykende böyle geçirirdik. Kiraz da işe yarardı bak.

Hafifledi kızlar ilaç işe yaradı. Tekrar başlarsa tatlı bişiler yerim artık. Eşim muhtemelen zorla yedirir çünkü. Telefonda bir ton fırça yedim zaten. Yemiyormuşum ondan oluyormuş hemen bişiler yiyeymişim bilmem ne bilmem ne.

slm kızlar bu haftaki sonuç listesinde düzeltme yaptım.
bireyselde ceren06_35 3. olmuştur tebrik ederim a.s.
liste hazırlarken çok dikkat ederim. yüzdelik yazarken sadece 3 yazmışsınız, ondalık kesimi yazmamışsınız o yüzden gözümden kaçmış kusura bakmayın.

Günaydın kızçelerim hayırlı sabahlar hepinize

Dünkü Menümü yazıyorum ;

Kahvaltı Öncesi

2tane Kivi

Kahvaltı
1dl tam buğday ekmeği,salatalık,domates,kk peynir
Yeşil çay

Ara
4 erik + yeşil çay

Öğle
1 tabak nohut yemeği,salata,ayran

Akşam
4 erik+1 bardak ayran+yeşil çay

Gece
1 kayısı,1tek kiraz

(Akşam yemeğimi iş yerinde böyle geçiştirmek zorunda kaldım bütün gece dışardaydım hiç eve gitmedik bile,gece 11 gibi eve gelince sadece gece arası yapıp yattım.)

Su:2.5lt + 3 kupa yeşil çay

cnm dışarıda bari bişeyler yeseydin ne bu böyle lmaz:
açlık durumun ne şimdi?dengelersin gerçi cnm sen...bu arada hayırdır neden bütün gece dışardaydın kötü bişey yoktur umarm

cnm dışarıda bari bişeyler yeseydin ne bu böyle lmaz:
açlık durumun ne şimdi?dengelersin gerçi cnm sen...bu arada hayırdır neden bütün gece dışardaydın kötü bişey yoktur umarm

GÜnaydın canım dün eşimin ailesinin yanına gittik tekrardan,pazar'da vardı bende yiğeni alıp çıktım evden hiç eve bile girmedim,görümceminde misafirleri varmış,sonra arkadaşımın yanına falan uğradım saat9:30-10 arası olunca birşey yiyemedim açıkçası 1 saat falanda yol sürünce bu şekilde hallettim,açlık krizim tutmuyor canım çok şükürkaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar

sabahtan beri acayip yağmur var burda elk.bir gitti çat diye kapandı pc (güç kaynağım yok) bütün yazdıklarım gitti
yeniden özetleyim

yasemincim doğumgünün kutlu olsun şekerim

dünkü menüm
kalkınca sirkeli su sandoloz ve 1 kuru kayısı

kahvaltı t,b,ekmeği yağsız beyaz peynir söğüş
öğle kabak yemeği ayran domates söğüş
ara kuru kayısı 2 tane
akşam fırında sebze kızartma spagetti sarımsaklı yoğurt

3 yeşil 1 form çayı bol su 30 dk spor
benden bu kadar
üzerinize afiyet bugün dökülüyorum sanırım soğuk algınlığı başlıyor
yarın da tatilim görüşemezsek perşembeye burdayım
öpüldünüz

cnm bu hafta senin kilonda bayaa bi hareketlenme olucak diye düşünüyorum :hooray:

günaydın kızlar

geçmişe çok bakamadım.
çağlayan menün güzel ama akşam çok hafif olmuş.gerçi açlık hissetmedim diyorsun o zaman sorun yok bence.

benüm menüm

kahvaltı öncesi
bir dilim ananas

kahvaltı 2 dilim k.ekmek kk kadar peynir,yarım domates,3 zeytin,şekersiz çay

ara elma

öğle yayla çorbası makarna

ara yeşil çay

akşam ezogelin çorbası hamsi tava

ara yeşil çay
2 litre su

yasemin doğum günün kutlu olsun.

fundacım menün çok güzel hayatım.bu arada aman dikkat et başındayken önlemini al hastalığının

Günaydın canım,menün güzel afiyet olsun.
Dikkat et kendine sakın hasta olma bol bol vitaminli şeyler ye canım opuyorumnanaktan

cnm bu hafta senin kilonda bayaa bi hareketlenme olucak diye düşünüyorum :hooray:

Cumadan pazartesi 400 gr vermiştim hayatım bakalım bende güzel birşey bekliyorum ama inş.kırarım bu hafta zincirlerimi..

Hani senin menün nerde yoksa bugün birşey yemiycekmisin bilmiyorumkismile

hayatım sen baya bir aştın kendini bu ne güzel bir menü böyle afiyet olsun tatlım :lepi:

evet gelelim benm menüme
sabah

sandaloz+ elma sirkeli su

1kk peynir
4 zeytin
4 çeri dom.
1 biber
1 salatalık
2dilim tam tahıllı ekmek

ara
5 6 erik

öğlen

z.yağlı dolma
100 gr yoğurt
ekmek yok

ara

3 kuru kayısı

yeşil çay

akşam

4 5 kaşık menemen
yoğurt

çilek

yarım saat tempolu yürüyüş
50 mekik

2 lt su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…