Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın kızlar nasılsınız bakalım,ben bugün güne bomba gibi başladım inş.bütün hafta böyle devam eder.opuyorumnanaktan

Dün kü listemi yazıyım hemen
08:00
Kahvaltı
1 dl tam buğday ekmeği,domates,salatalık,peynir

13:00
Ara
1 adet yeşil elma

14:30
Öğle
Adana (pidesiz),salata,ayran

18:30
Ara
6 badem -8 fındık

20:30
Menemen,peynir,yoğurt,5 çilek

3lt su
50 dk yürüyüş,
20 dk aerobik hareketler

ya bu monti amca baya mantıkı bi diyetmiş...hiç aç kalmıyosun dimi çağlayan

bugunkü menum :

sandoloz+sirkeli su

sabah : 1 dilim ekmek
1 haslanmıs patates
1 adet salatalık

ara :yesılcay

öğle :ızgara köfte + ayran + salata

ara : elma

akşam :tavuk sote + yoğurt +salata

gunde 2,5 lıtre su

cerenin menüleri de artık oturmaya başlamış ama akşam bence de sebze olsa daha ii olurmuş

bugünkü menüm

sabah
sndaloz + sirke

1 kk peynir
4 zeytin
4 çeri dom.
1 salatalık
dereotu maydonoz
2 dilim tam tahıllı ekmek

ara

yeşil çay

öğlen

z.yağlı biber dolma + yoğurt
ekmek yok

ara

elma

akşam

bilmiyorum eşimin annesinde davetliyim muhtemelen karnıyarık var ama yemem çorba ve salata yemeye çalışıcam

su 2lt
spor 1 saat tempolu yürüyüş + koşu + 50 mekik

Bütün Takımların Dikkatine

Arkadaşlar, "Karar Defteri" topiğimize yeni bir mesaj ekledim.
Bu mesajda, Ağustos 2010 tarihine kadar, Cuma Yarışması Sonuç Listelerini her hafta hangi takımın yapacağı yazıyor.

Lütfen inceleyin ve hatam olduysa uyarın.

Ulaşmanız kolay olur diye düşünerek ilgili topiğe eklemeyi uygun gördüm. Zaman ilerledikçe sözkonusu programı da güncelliyor olacağım.

Bilginize..

http://www.kadinlarkulubu.com/showpost.php?p=13141166&postcount=5

Selam takım arkadaşlarım.
Cumaları tartılmayacağım için ayrılmıştım gruptan ama yine duramıyorum sık sık tartılıyorum. Bari dedim takıma geri döneyim.
Saolsun Çiçekimin de katkısı büyük.
Yeriniz varmı acep :eek:

bakiyim canim aksama kadar bekliycem iyi hissedersem yapicam yok hissetmessem yarina artik

bugünkü menüm

sabah
sndaloz + sirke

1 kk peynir
4 zeytin
4 çeri dom.
1 salatalık
dereotu maydonoz
2 dilim tam tahıllı ekmek

ara

yeşil çay

öğlen

z.yağlı biber dolma + yoğurt
ekmek yok

ara

elma

akşam

bilmiyorum eşimin annesinde davetliyim muhtemelen karnıyarık var ama yemem çorba ve salata yemeye çalışıcam

su 2lt
spor 1 saat tempolu yürüyüş + koşu + 50 mekik

canım çorba tek olarak öğün yerine geçmez ama istersen yarın bir karnıyarık yiyebilirsin,eğer kızartma değilde közde yapılmış ise o zaman sağlıklı ama yağdaysa yeme tabi.
çiğdem sen zaten monti gibi besleniyorsun canım,beslenmen çok güzel kaydirigubbakcemile5

Selam takım arkadaşlarım.
Cumaları tartılmayacağım için ayrılmıştım gruptan ama yine duramıyorum sık sık tartılıyorum. Bari dedim takıma geri döneyim.
Saolsun Çiçekimin de katkısı büyük.
Yeriniz varmı acep :eek:

hoşgeldin canım ya, vardır tabi yerimiz neden olmasın,yasemin kaç kişiyiz canım biz takımda bir söylesene,ireminde yeniden gelmesi bizim için büyük şans montide en büyük destekçilerimden oda benim opuyorumnanaktan

hoşgeldin canım ya, vardır tabi yerimiz neden olmasın,yasemin kaç kişiyiz canım biz takımda bir söylesene,ireminde yeniden gelmesi bizim için büyük şans montide en büyük destekçilerimden oda benim opuyorumnanaktan

suan 11 kisiyiz canim irem zaten bizim takimdaydi ama kendi istegiyle ayrildi yazildi kurallar geregi geri gelebiliyormu bilmiyorum bunu sebneme sormamaiz gerekecek ama sayi olarak 11 kisiyiz

standart'ı 12 ama dimi,geri gelsin yaaa bir sürü takımda gidipte gelen var mesela maytap var diyer takımlarda yani 6.takım oluyor bak istersen onlara işte iremden iyisinimi bulacağız eski arkadaşımız nasılsa

standart'ı 12 ama dimi,geri gelsin yaaa bir sürü takımda gidipte gelen var mesela maytap var diyer takımlarda yani 6.takım oluyor bak istersen onlara işte iremden iyisinimi bulacağız eski arkadaşımız nasılsa

canim evet 12 ama onlar giderlerken geri dönmek üzere ayrildi yaziyor ireme kendi istegiyle ayrildi yazmistik yani bende tam bilemiyorum belki oluyodur bisey diyemiycem sebneimi bekleyelim

Takım kurallarını biraz okudum ama birşey bulamadım ya,biraz karışık geldi bana bilen birine sormak lazım bakalım

çigdemcim sebnemcım hep aynı formattan sıkıldıgım ıcın ıkı ogunude et olarak planladım canım bugun.cunku kacamak yapan bırı degılım kendımı bu sekılde odullendırdım bugun dıger gunler yıne aynı sekılde et+sebze seklınde devam edıcem canımkaydirigubbakcemile5

tatlım ben bizim gruptan kendi istediğiyle çıkan irem&özgeyi takıma tekrardan alınması için uğraş veriyorum oda benim montide en büyük destekçim burda sensin orda'da o vardı.bu aralar motivasyon eksikliği var bende onu takıma çağırdım elim sopalı gel bize dedim.kaydirigubbakcemile3

tatlım ben bizim gruptan kendi istediğiyle çıkan irem&özgeyi takıma tekrardan alınması için uğraş veriyorum oda benim montide en büyük destekçim burda sensin orda'da o vardı.bu aralar motivasyon eksikliği var bende onu takıma çağırdım elim sopalı gel bize dedim.kaydirigubbakcemile3

ii yapmıssın tatlımkaydirigubbakcemile kıskandım sımdı bakalsanaalsanasmile

yeden tatlım ya ben senide çok seviyorum dedim ya burdaki destekçim sensin ordaki o diye bende üzülürüm ama böyle yaparsan senin yerin ayrı bende ŞenizŞenizolumunekankayizsmile

şaka yaptım şaka tatlımmmmmmmmmmmmmmm sen benı bıraksanda ben seni bırakmammmmmmmmmmmmkaydirigubbakcemile şaka bı yana arkadas gelırse ıyı olur buranın faydasını o da gorur.olumunekankayizsmile

şaka yaptım şaka tatlımmmmmmmmmmmmmmm sen benı bıraksanda ben seni bırakmammmmmmmmmmmmkaydirigubbakcemile şaka bı yana arkadas gelırse ıyı olur buranın faydasını o da gorur.olumunekankayizsmile

ŞenizŞeniz canım benim evet bu hafta çok güçlü desteğe ihtiyacımız var ben karar verdim 1 ayda hedef kilomu 10'a çıkardım onun içinde moralim yüksek olması lazım dimi.yaza şöyle güzel bikini giyip gezelim artık sahillerde havamızı atalım :dance::dance:

X