Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

günaydin kizlar dünki callentisden sonra bugün dayak yemis gibiyim bugün bu agrilarla yapabilirmiyim bilmiyorum belki bugün ara veririm zaten 48 saatten fazla ara verilmemesi gerekiyor yani 1 günden bisey olmaz

bugün sebze günüm

banuuu ne oluyo gülüm ya hani bu hafta 5 gün diyeitni yapicaktin yapsaydin keske söyle 2 3 kilo veriri kenidne gelirdin

Güzel bir menü, yanında dengeli bir spor, moraller iyi. daha ne olsun şeker. alkisalkisalkis

saol tatlım seninki nerde yaz bakalım hadi opuyorumnanaktan

günaydin kizlar dünki callentisden sonra bugün dayak yemis gibiyim bugün bu agrilarla yapabilirmiyim bilmiyorum belki bugün ara veririm zaten 48 saatten fazla ara verilmemesi gerekiyor yani 1 günden bisey olmaz

bugün sebze günüm

banuuu ne oluyo gülüm ya hani bu hafta 5 gün diyeitni yapicaktin yapsaydin keske söyle 2 3 kilo veriri kenidne gelirdin

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 açlığa dayanmış insansın sen kız bu sana birşey yapmaz.hergün sebze,ye et ye birşey olmaz birde buna alış kaydirigubbakcemile3
kız aklını çelme o monti yapacak bir kere sonra o diyetleri bırakınca alıyorsunuz geriye ve sağlıklı olmuyor canım

saol tatlım seninki nerde yaz bakalım hadi opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 açlığa dayanmış insansın sen kız bu sana birşey yapmaz.hergün sebze,ye et ye birşey olmaz birde buna alış kaydirigubbakcemile3
kız aklını çelme o monti yapacak bir kere sonra o diyetleri bırakınca alıyorsunuz geriye ve sağlıklı olmuyor canım

yapsin gene montiyi ama söyle 2 3 kilo versinde motivesi yerine gelsin diye didim ben :)

kizim bu agrilar acliga benzemiyo bacaklarimi bükemiyomki yapayim :roflol:

yapsin gene montiyi ama söyle 2 3 kilo versinde motivesi yerine gelsin diye didim ben :)

kizim bu agrilar acliga benzemiyo bacaklarimi bükemiyomki yapayim :roflol:

acızık esneme hareketleri yap yavaş yavaş ta vucudun açılsın bari tutulup kalma kız sonra yattığın yerde kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben dun neler yedim

sabah maydonoz limon kuru yagları eritormus bu 3. gunum bir hafta yapacağım

sabah: dom salatalık peynir 2 dilim tam bugday ekmeği 3 zeytin (aryık zeytin yemeyeceğim diyetisyen verdi ama tansiyonum var aynı zamanda yag yerine geciyor)

ara 1 elma

öğlen etli patlıcan 1 dilim ekmek yoğurt

ara 1 elma

ara 2 dilim ekmak peynir

aksam 8 köfte imambayıldı yoğurt coban salata(köfte kaçtı malesef:KK43:

gece 1elma 1 ayva 1 muz (cok kalorili 4 meyve var gunde bir tane yiyebilirsin dedi dr)

sutum vardı ama onu içmedim

75 dk aerobik 3 lt su

bugun evi supurup sileceğim camasır ve utum de var spor yapmıyacağım

çağlayancım sağol canım verdiğin bilgiler için.
ben birde monti topiğinde gezineyim kafama yerleştirmem lazım şu montiyi:))))))))

çağlayancım sağol canım verdiğin bilgiler için.
ben birde monti topiğinde gezineyim kafama yerleştirmem lazım şu montiyi:))))))))

gezin tabi canım ama sana bir tavsiye ilk önce 1.sayfadan okumaya başla,ben her zaman buralardayım,seve seve kardeş takımıma yardımcı olurum.opuyorumnanaktan
aklına ne gelirsede sor ki,yalnış liste yaparak yeme o zaman sopa yiyoruz herşeyi sorarak öğrenmek daha kalıcı oluyor opuyorumnanaktan

ben dun neler yedim

sabah maydonoz limon kuru yagları eritormus bu 3. gunum bir hafta yapacağım

sabah: dom salatalık peynir 2 dilim tam bugday ekmeği 3 zeytin (aryık zeytin yemeyeceğim diyetisyen verdi ama tansiyonum var aynı zamanda yag yerine geciyor)

ara 1 elma

öğlen etli patlıcan 1 dilim ekmek yoğurt

ara 1 elma

ara 2 dilim ekmak peynir

aksam 8 köfte imambayıldı yoğurt coban salata(köfte kaçtı malesef:KK43:

gece 1elma 1 ayva 1 muz (cok kalorili 4 meyve var gunde bir tane yiyebilirsin dedi dr)

sutum vardı ama onu içmedim

75 dk aerobik 3 lt su

bugun evi supurup sileceğim camasır ve utum de var spor yapmıyacağım

ev işi bir nevi spor oluyor zaten bende yaparken çok yoruluyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
menün güzel canım ama köfte gerçekten çok fazla olmuş hiç olmazsa 4 yapsaydın onu ama madem yedin bugün telafi edersin.
bu maydonoz ve limon kürü nasıl oluyor canım...

yok kiz oldugum yerde kalmiyomda cok fenayim hehe

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 düşünemiyorum kız halini,off laya offf laya geziyorsundur allah bilir evde bugün yapma bari canım ya zorlama kendini kaydirigubbakcemile5

ev işi bir nevi spor oluyor zaten bende yaparken çok yoruluyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
menün güzel canım ama köfte gerçekten çok fazla olmuş hiç olmazsa 4 yapsaydın onu ama madem yedin bugün telafi edersin.
bu maydonoz ve limon kürü nasıl oluyor canım...

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 düşünemiyorum kız halini,off laya offf laya geziyorsundur allah bilir evde bugün yapma bari canım ya zorlama kendini kaydirigubbakcemile5

bakiyim canim aksama kadar bekliycem iyi hissedersem yapicam yok hissetmessem yarina artik

yasemin 27 mayıs geliyor nasıl heyecan ne durumda.. Türkiyede nereye geleceksiniz canım

ay kiz sormaya heycan doruktaki hemde ne doruk aksama kadar blg basindayim vakit gecsin diye baska hicbisey yapasim gelmiyo valla safi vakit dolduruyom böyle uyusamda 27 mayisa uyansam ne güzel olur.istanbula geliyorum canim

ay kiz sormaya heycan doruktaki hemde ne doruk aksama kadar blg basindayim vakit gecsin diye baska hicbisey yapasim gelmiyo valla safi vakit dolduruyom böyle uyusamda 27 mayisa uyansam ne güzel olur.istanbula geliyorum canim

hiç bişey kalmadı canım ama öle bilg başında zaman geçmez söliyimm:nazar:

X