Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

hafta sonu kaçamaklarım gün ve saatlerini yazmıycam

1 magnum,3 muzlu gofret,1 eti cin,2 ince dilim ballı ekmek

bu sabah
simit peynir domates

sandoloz sakızımı aldım şimdi

tünaydın kızlar

şebnemcim geçmiş olsun.inşallah ilaçlarının faydasınbı görürsün kiloyuda dert etme.herşeyin başı sağlık...

benimde haftasonu kaçamaklarım oldu.nasıl bir haftasonu geçirdim bende anlayamadım.c.tesi ve pazar günü misafirlerim vardı.c.tesi akşamı konsere pazarda pub bara gidince malum kaçamaklarım oldu...
bugün kaldığım yerden devam ediyorum.

sabah 1 dilim kızarmış ekmek yarım domates,biraz peynir 3 zeytin
az önce 2 köfte biraz yoğurt...

günaydin kizlar bu hafta bomba gibiyim,kendime güvenim ve moralim yerine geldi :lepi::lepi:nedenlerini yazicam simdi.

önce cumartesinden baslayayim,eltimin dogum günü vardi oraya gittik iceri girip oturur oturmaz,söyle bakayim hangi ilaci kullaniyosun dedi bana,bende ne ilaci dedim,bu kadar zayifladigina göre kesin zayiflama ilaci iciyosun dedi bende yok dedim tabi tatmin olmadi bide esime sordu kafamçokkarıştı persembe gününden beri 5 günde 5 kilo diyeitni yapiyorum bugün son günüm sonuc 5 kilo olmasada mükemmel onada anlattim diyeti oda bugün basladi..

sonra pazar kinaya gittik ogün meyve günümdü attim 2 elmayi cantama kinada cips,lahmacun tursu ve baklava yerlerken ben elmalarimi yedim cokacimcoook yanimdaki kizda anladi diyetmi yapiyosun diye sordu bana bende evet dedim cokmu belli oluyo hahah sonra sen nerene diyet yapiyosun diye sordu lülülülülülü

sonra gel gelelim bugüne dügün icin bisey bakmaya gitmistim bi bakayim dediim pantolan nasil durcak bende ve 36 beden tayt pantolonun icine girdim kaydirigubbakcemile2 ve evde giymek icin aldim tabiki ona:dance:

Son düzenleme:
Sabah: 2 grissini, domates, 3 zeytin 1,5 kk b. peynir
öğlen 2-3 kşk hünkar beğendi, 1 grissini

öğlen 1 saat yürüdüm. vee 1 lt. suyum bitti.

Kızlar nerdesinizzzz???

Yasemin ne kadar sevindim senin adına, diyetini bozmadığın için, eltin çatladığı için :9 8 36 bedene girdiğin için tartıda da iyi sonuç aldığın için bomba gibi olman çokk normal.
alkisalkisalkis

şakkıdı hiç kıskanmadım

Baktımda zor bir diyet demek ki iyi azmetmişsin, Cumaya iyisin yine :)
Ya kılzar 7. takımdan zalimi nasıl vermiş 6 küsür ve 1 aydırda inişte, montimi yapıyor du o ?

Baktımda zor bir diyet demek ki iyi azmetmişsin, Cumaya iyisin yine :)
Ya kılzar 7. takımdan zalimi nasıl vermiş 6 küsür ve 1 aydırda inişte, montimi yapıyor du o ?

:))))))))))))
şebnemcim zalimide 5 günde 5 kilo diyeti uyguladı
ama geçen hafta 2.di ve çok daha iyi sonuç aldı.
bu arada yaseminde süper gidiyor bende bakiyim şu diyete bari :))))))))))

yaseminnnnnn
sen şöle konuyu basitleştirerek yazsana diyeti
patatesi anladımda mesela yumurtayla başlayınca akşama kadar yumurtamı yenicek yada sebzede sabah haşlanmış sebze yapıcan akşama kadar onumu yiyeceksin

canim yumurta gününde yogurt ve sütte var ama yagsiz birde sabah ne yediysen aksama kadar onu yiyosun mesala sabah hangi sebzeleri yedin haslanmis veya cig aksama kadar onunla devam ediyosun baska bisey eklemiyosun meyvede ayni mesela ben sebze gününde cig sebze yedim

salatalik domates marul beyaz turp yesil biber bunlarin hepsi sabah tabagimda vardi aksama kadar bana bazen salatalik bazen turp yedim aksamda yine karisik yaptim

et günündede tavuk ve et yedim izgara

meyve gününde cilek,ananas,yesil elma,mango yedim ynie bunlarin hepsi sabahki tabagimda vardi ve yazdiigm gibi kinaya gderekn elma aldim yanima aksam gelincede mango yedim..

bugün yumurta sevmedigim icin pul biberli yogurt yiyorum vede süt tabiki yagsiz

vallahi tebrikler yasemin.bende denedim ama sırf nefis işte dayanamamış bozmuştum diyeti...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…