Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

çİĞDEMCİM Ben DE ENSON 69,7 idim bu hafta 70i devirdim yine, regliyim. bakalım cumaya ne olacak.

Şimdi sen 1 hafta deneme süresindesin. başlangıç kilonu 73,5 olarak aldım. Haftaya eğer katılımın düzenli olursa takımdasın.

bende bi 60 ları bi görsem artık yaaaa çok sıkıldım sanki 69 olsam gerisi daha kolay olucakmış gibi geliyor

canım ben hamileliğimde hiç dikkat etmedim başlarda kilo almamam gerekirken hep aldım bide 8.ayda doğurdum o yaz yediğim dondurmanın haddi hesdabı yoktur resmen dondurmaya aşerdim algida maraş usulü dondurma ve üzerine dökülen çikolata sos olmadan yaşayamaz durumdaydım hatırlıyorum bide çalışıyorum hareket yok .. vss geldi kilolar şimdi 76,5 kg yum boyum 1,65 bu arada kilomuda cuma olmadan öğrenmiş oldu arkadaşlar :icecream: neyse hedefim aslında şimdilik 60 ama 60 olduktan sonrada 55 e gidicem .. ben kilo veremediğim ve tüylenme sorun yüzünden dr a gittiğimde bu rahatsızlığım ortaya çıktı şimdi hem tedavi hem diyet aynı anda gidiyor 1 sene sürer diye tahmnin ediyorum işte böyle

geçmiş olsun bu hastalık hakkında pek bi bilgim yok ama inşallah kısa sürede atlatırsın

çİĞDEMCİM Ben DE ENSON 69,7 idim bu hafta 70i devirdim yine, regliyim. bakalım cumaya ne olacak.

Şimdi sen 1 hafta deneme süresindesin. başlangıç kilonu 73,5 olarak aldım. Haftaya eğer katılımın düzenli olursa takımdasın.

katılımım düzenli olcak şüpheniz olmasın böyle bi topik arıyodum zaten belki sadece pazar günleri sık sık yazamam ama düzenli katılacağım merak etmeyin.
73.5 almasan da 74 alsan çünkü sabah 75 çıktım tartıda

bende bi 60 ları bi görsem artık yaaaa çok sıkıldım sanki 69 olsam gerisi daha kolay olucakmış gibi geliyor

aynı düşüncelere sahibim vereliniortak

bugünkü menüm ;
sabahı yazdım zaten

arada bişey yemedim cnm istemiyo
sadece mate çayı
öğlen
z.yağlı fasulye + 1 dilim kep.ekmek
ara
1 portakal
akşam
1 tabak lahana yemeği + 1 çay bardağı yoğurt (ekmek yok lahanada pirinç var)
arada belki elma yerim yada bişey yemem
tabi yine bol su ve yatmadan elma sirkeli su

kızlar regl'ken elma sirkesi içmek zararlı olurmu

çiğdem bize ilk yazdığındaki kg. başlangıç kilon, ozaman 75 alıyorum.

Canım çoğumuz çalıştığımız için hafta sonu biraz sesesiz oluyor topiğimiz ama sen fırsat bulursan yaz tabi, fakat mümkün olmuyorsa da hafta sonu için kendini zorlama.

sabah kahvaltım dünkü gibiydi yine malesef 2 çay kaşığı balım var bide kızarmış ekmeğe çok az tereyağda sürdüm
öğlen telafi edeyim dedim
1 kase çorba içitm ama yanında 2 dilim kepek ekmeğim var malesef

bugünkü menüm ;
sabahı yazdım zaten

arada bişey yemedim cnm istemiyo
sadece mate çayı
öğlen
z.yağlı fasulye + 1 dilim kep.ekmek
ara
1 portakal
akşam
1 tabak lahana yemeği + 1 çay bardağı yoğurt (ekmek yok lahanada pirinç var)
arada belki elma yerim yada bişey yemem
tabi yine bol su ve yatmadan elma sirkeli su

kızlar regl'ken elma sirkesi içmek zararlı olurmu

güzel bi mönü bence ..mate çayını bilmiyorum benn nedir ?? elma sirkesinin zararınıda duymadım

Mate, Biberiye, Kekik, Funda yaprağından 1'er tatlı kaşığı, Yeşil çaydan 2 tatlı kaşığı 1 litre kaynamış suya eklenir 10 dakika demlendikten sonra süzülerek içilir. Kilo farkını ve etkisini hemen 3 gün içerisinde göreceksiniz
* Sabah hazırlayıp ister soğuk ister sıcak gün içerisinde 1-2 litre tüketiniz(alıntı)

bunlar hazır olarak ta satılıyo aktarlarda hepsi karıştırılmış şekilde...
öğlen yemeğimi de yemedim canım istemiyo :bbo:

sabah kahvaltım dünkü gibiydi yine malesef 2 çay kaşığı balım var bide kızarmış ekmeğe çok az tereyağda sürdüm

tereyağı :eek:lmaz:
ne kadar oldu diyete başlayalı

Bende öğlen yemekhaneye indim.
1/2 kase şehriye çorbasını bitirmedim.
1 tabak bulgur pilavı üzeri döner (Pilavın yarısını yedim)birde salata

ayranı içemedim. ekmek yemedim. tatlı süperdi, aldım arkadaşıma verdim.

sabah ki kaçırmalıklar öğlende devam etmiş yarın tartıya kesin yansır kaçamak yok bak sonra hepimiz üzülüyoruz.:eek:lmaz:

Mate, Biberiye, Kekik, Funda yaprağından 1'er tatlı kaşığı, Yeşil çaydan 2 tatlı kaşığı 1 litre kaynamış suya eklenir 10 dakika demlendikten sonra süzülerek içilir. Kilo farkını ve etkisini hemen 3 gün içerisinde göreceksiniz
* Sabah hazırlayıp ister soğuk ister sıcak gün içerisinde 1-2 litre tüketiniz(alıntı)

bunlar hazır olarak ta satılıyo aktarlarda hepsi karıştırılmış şekilde...
öğlen yemeğimi de yemedim canım istemiyo :bbo:

geçen sene nişanlıyken bu çayı içtim kalp krizinden gidiyordum bir dahamı 5'i bir yerdeye tövbe ettim yeşil çay ve mate hariç çay kullanmıyorum :umursamaz:

Bende öğlen yemekhaneye indim.
1/2 kase şehriye çorbasını bitirmedim.
1 tabak bulgur pilavı üzeri döner (Pilavın yarısını yedim)birde salata

ayranı içemedim. ekmek yemedim. tatlı süperdi, aldım arkadaşıma verdim.

menün güzelmiş canım tatlıyı hediye etmende sana kilo kaybı olarak geri dönecek eminim
bu arada hiç su içmiyormusunuz siz neden yazmıyorsunuz bir ara güzelce yazıyordunuz içtiklerinizi

şimdide ben yazıyım öğle menümü
09:50 de yeşil çay içtim
12:00 'de 3 adet kuru kayısı
13:00 : 1 bardak yeşil çay
14:00 : 1 kase mercimek çorbası
su : 1 lt

bende henüz kalp krizi belirtileri yok :eek:
ama bana bi sıkıntı verdiğini hissedersem içmeyi bırakırım tabikii
şu anda bana yararı var

ya kendimi o kadar çok şişkin hissediyorum ki :gitme:
1 lt den fazla su içtim hiç iştahım yok

bende henüz kalp krizi belirtileri yok :eek:
ama bana bi sıkıntı verdiğini hissedersem içmeyi bırakırım tabikii
şu anda bana yararı var

ya kendimi o kadar çok şişkin hissediyorum ki :gitme:
1 lt den fazla su içtim hiç iştahım yok

muhtemelen bünyeden bünyeye fark ediyordur canım sorun yoksa sen tabiki devam et,o şişliğinde muhtemelen regl olduğun için var zaten sıkma canını :1hug:

selam kızlar ben geldim:

bugunkü menüm

sabah: 1dilim kepek ekmeği üzerine sürülmüş peynir

öğlen: 5 adet ızgara köfte, 1bardak pulbiberli yoğurt, 1adet salatalık (ekmek yokzemuszemus)

ara: türk kahvesi

akşam: 5 kaşık susuz sebze yemeği

bugünlük bu kadar
kızlar kilo bildirimini nasıl yapıyoruz ben listedemiyim değilmiyim neyim. beni bi aydınlatırmısınız

hiçbişey yememişsin. bu nasıl bi diyet arkadaşımeyvahedigeldismile

:)) bunlar ara ve öğle yemeği canım geçmişi okumadın mı sabahkileride oraya yazdım ama senin için tekrardan yazıyım öyle bak olur mu

kalkınca 1 bardak su
1 bardak ılık su çok az bal ve sirke
08:00 bir elma
09:KK30: 1 dilim çavdar ekmeği - 1 domates- 1 salatalık-peynir-5 zeytin-1 bardak şekersiz açık çay
09:50 yeşil çay
12:00: 3 adet kuru kayısı
13:00 1 bardak yeşil çay
14:00 mercimek çorbası

su : 1.5lt oldu

pembepanter, balşangıç kiloun yazarsan yazın listedesin.

Kuralımız şöyle cuma günü engeç öğlen 12 ye kadar bildirimini yapmalısın. ilk hafta sen kg.na yaz ben hesaplamayı yaparım.

Yalnız daha çok katılım bekliyoruz şekercim senden.

Menün çok ideal ama bir eksikle ara öğün dolayısıyla meyven yok ?

:roflol::roflol::roflol:
:)) bunlar ara ve öğle yemeği canım geçmişi okumadın mı sabahkileride oraya yazdım ama senin için tekrardan yazıyım öyle bak olur mu

kalkınca 1 bardak su
1 bardak ılık su çok az bal ve sirke
08:00 bir elma
09:KK30: 1 dilim çavdar ekmeği - 1 domates- 1 salatalık-peynir-5 zeytin-1 bardak şekersiz açık çay
09:50 yeşil çay
12:00: 3 adet kuru kayısı
13:00 1 bardak yeşil çay
14:00 mercimek çorbası

su : 1.5lt oldu
:roflol: hay Allah gözümden kaçmış demekki. tamam ha şöyle şimdi oldu

pembepanter, balşangıç kiloun yazarsan yazın listedesin.

Kuralımız şöyle cuma günü engeç öğlen 12 ye kadar bildirimini yapmalısın. ilk hafta sen kg.na yaz ben hesaplamayı yaparım.

Yalnız daha çok katılım bekliyoruz şekercim senden.

Menün çok ideal ama bir eksikle ara öğün dolayısıyla meyven yok ?

kilo bildirimimi yapmıştım geçmişi okumadın herhalde ama tekrar yapayım canım 64.4
cuma öğlene kadar kilo bildirimimi yaparım. hesaplama konusunda bir fikrim yok bu arada.

ah sizi bi bulabilsem ben de onun için burdayım zaten.

evet bugun öyle oldu meyvem eksik ama akşam yemeğinden sonra 1 bardak taze sıkılmış portakal suyu içeceğim. onunla idare edicez artık.

X