Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

hımmm işte bu iyi olmadı. ben de işte çalışıyorum e öğremen olduğum içinde işten giremem. evden akşamları giriyorum. o zaman kimseiklerle görüşemeyeceğim desene. ama cumaları gelirim öğleden önce.

neden listeye hemen giremiyorumkisenağlama

çocuk nasıl oldu

sebnemselayfurkan 68,7
fguler (91
hasretim34 ( / 65,9
dilekruzgar ( 63,4
semiha( 60.8
chemes ( 54.3/53.9/0.4/%0.74
İrem&Özge ( 75.0 (Kendi isteği ile ayrıldı
ladyDarbanvile ( 82
CaglayanCicek 87.5
uaydın(77,6

Günaydın kızlar bir gün gelmedim foruma neler olmuş neler geçmişi okuyunca çok üzüldüm hele yasemin seninkiler bambaşka nazarmı değdi ne oldu hepsi üst üste geldi.
hepinize geçmiş olsun allah şifalar versin en kıza zamanda

pempepanter1 aramıza hoşgeldin.

benim dr olayı 2 hafta sonraya kaldı izine gitmiş kendisi ne olduğunu anlayamadık açıkçası bu hafta bebek varmı yokmu bilmiyoruz.15 gün sonra öğreneceğiz.

Diyet işinde bu hafta pek salmadım kendimi birazda canım sıkkın ya ondan olsa gerek 1.5 kilo vermişim tekrardan bu hafta ben inş.artar kilo vermem yakında

Dünkü menüm
Kahvaltı :1 tane simit

Öğle : 3 tane kepekli büskivi
1 bardak açık şekersiz çay

Akşam :2 kaşık pilav - 2 kaşık ciğer kavurması
1 dilim börek

Ara: 1 avuç kuruyemiş
Su : 1.5 lt

sebnemselayfurkan 68,7
fguler (91
hasretim34 ( / 65,9
dilekruzgar ( 63,4
semiha( 60.8
ladyDarbanvile ( 82
CaglayanCicek 87.5/86/1.5/%1.71)
uaydın(77,6

sebnemselayfurkan 68,7
fguler (91
hasretim34 ( / 65,9
dilekruzgar ( 63,4
semiha( 60.8
ırem&Özge ( 75.0 (Kendi isteği ile ayrıldı
ladyDarbanvile ( 82
uaydın(77,6 /77,6/0/%0)

Umarım önümüzdeki hafta daha güzel olur

tatlım öğlen sadece 3 kepekli bisküviyle geçirtirmişsin bence salata yada çorba bişeyler yemen kazım

sebnemselayfurkan 68,7
fguler (91
hasretim34 ( / 65,9 / 64.7 / 1,2 / % 1,82 )
dilekruzgar ( 63,4
semiha( 60.8
ladyDarbanvile ( 82
uaydın(77,6 /77,6/0/%0)

günaydin kizlar,

nisacim aksam cok yorgundum hemen ciktim kusura bakma ne oluyo bende anlamiyom dün aksam musanin atesi cikti neyseki ates düsürücü verdim gecti gecede rahatsiz etmedi bu sabah uyandim gözlerimi acamiyorum yapis yapis olmus vede kipkirmizi sanirim bende hasta oluyorum..

kizlar ben bugün kayinpederi doktora götürücem saat 10.30 gibi cikarim ka´cta dönerim bilmiyorum eger sebnem gelmesse listeyle ilgilenebilecek biri varmi aranizda?

Günaydın canım çok geçmiş olsun bu aralar hastalıklar bırakmıyor peşinizi hergün bir üzücü haber inş.kısa zamanda hayırlı haberler verirsin.

Liste işini yapmayı bilsem yardımcı olurum ama bende yeniyim nasıl yapılıyor hiçbilmiyorum canım

caglayan cok saol canim,Allahim günah yazmasin ama aksam agladim resmen cok bunaldim gücüm kalmadi artik ins en kisa zamanda hayirli haberler verebilirim ne cok istiyorum bunu

sebnemselayfurkan 68,7
fguler (91
dilekruzgar ( 63,4
semiha( 60.8 / 60.8 / 0.0 / % 0.00 )
ladyDarbanvile ( 82
uaydın(77,6 /77,6/0/%0)

üzgünüm.gram oynama yok.ben motive olup daha çok kilo vermek amacıyla gruptayım.ama ne size ne kendime faydam var.ne oluyor bana böyle:bbo:havalar biraz düzelsede toparlasam kendimi...bir tek onu umut edebiliyorum

yasemin günaydın canım.dertler hastalıklar zaten geldi mi üst üste gelir canım.sıkma sen canını.yoluna girer herşey.
listeyi düzenlemeyide bilmiyorum ki yardım ederdim ama bana çıkacağım bugün...kusura bakma

semihacim üzlüme gecer bu dönemler hepimiz yasiyoruz zaman zaman listeyide kardes takima söyledim bakalim ne diycekler belkide gelir sebnem bilemiyorum

caglayan cok saol canim,Allahim günah yazmasin ama aksam agladim resmen cok bunaldim gücüm kalmadi artik ins en kisa zamanda hayirli haberler verebilirim ne cok istiyorum bunu

Bütün hepsi üst üste gelince sende çok bunaldın ve sıkıldın herşeyin kötü gitmesinden o kadar iyi anlıyorum ki seni belki senin yaşadıklarını yaşamıyorum ama benimde çok bunalıp isyan ettiğim olmuyor değil
İnş.en kısa zamanda eski sağlıklı ve güzel günlere döneriz canım.:1hug:

amin caniim iins tek temennim Allah beterinden saklasin ins.su abimin dügünü cok iyi gelicek bana zaman gecse bi an önce

yasemincim hepsi geçecek buna inanıyorum ve güzel günler senin olacak biraz sabır hem ağlaman kötü bişey değilki ağlaki rahatlayasın ama çocuklar görmesin tatlım onların karşısında güçlü gözükmemiz gerekiyor

yok canim görmediler zaten opuyorumnanaktan

sebnemselayfurkan 68,7
fguler (91 /91 / 0 / %0)
dilekruzgar ( 63,4
semiha( 60.8 / 60.8 / 0.0 / % 0.00 )
ırem&Özge ( 75.0 (Kendi isteği ile ayrıldı
ladyDarbanvile ( 82
uaydın(77,6 /77,6/0/%0)

GÜNAYDIN HERKESE ıŞıM ÇOK YOĞUN BUGÜN
ÖPÜLDÜNÜZ

selam arkadaşlar
umarım iyi bir sonuç alırsınız ben uzun süredir kk ya girmiyordum pskiatrın verdiği ilaçlar kg konusunu takmamayı sağladı ama bu arada 5-6 kg aldırdı hiç bir kıyafetime giremiyorum şimdi takımdan ayrıldığım kg ya gelsem bile yeter diyorum 5 günde 5 kg diyetine başladım tartıya çıkmadım kıyafetlerden bakacam sonucuna hazır kk ya girmişken size bi selam vereyim demiştim ama yasemin cim geçmiş olsun canım

hepsi üst üste gelmiş ama isyan etme allah yardımcın olsun bu günler de geçecek benim oğluma ilk ameliyat 10 aylıkken yapılmıştı o yüzden senin narkozdan ayılma anında çektiklerini çok iyi anlıyorum ama şunu düşün sonuçta o 1 saat sürecek ondan sonrası oğlunun sağlığı için iyi olacak
kaan şu ana kadar 5 kere narkoz aldı 5 yaşını ise daha 2 gün önce doldurdu düşün yani herşey onların sağlığı için
kendinize iyi bakın kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…