Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Bugün yediklerimi yazayım.

Sabah
2 adet tost kepek tost ekmeği ile
Toplam kalori 560

Öğlen
1 yk barbunya, 1 tavuk şinitzel, 1 yk amerikan salatası, 1 kase tarhana
Toplam Kalori 675

Ara
1 portakal 50 kalori

Toplam kalori 1285

Akşama sadece hamsi buğulama ve salata yersem günü kurtarmış olurum sanırım.

kizlar bana ne oluyo dersniniz

aksam 7 de yattim sabah 7 de kalktim az önce oglumla birlikte tekrardan uyudum 2 saat ve hala gözlerim kapaniyo kafami tutamiyom tansiyonuma baktim normal ne oluyo ya ( uykum var gene

Yoksa bebiş mi geliyor canım. Hamişken bende çok uyurdum ilk zamanlar. yerimseniben

dün yediklerim
sabah:1 dilim ekmek+3 zeytin+peynir+domat
öğlen 2 minik dolma
ara:2 bisküvi+çay
ara:2 portakal
akşam:yeşil mercimekli erişteli çorba+kabak yemeği+1 dilim ekmek
gece:1 portakal

bugün menü
7:30 1 dilim ekmek+peynir+domat+3 zeytin
10:00 1 boyoz
13:00 kabak yemeği+1 dilim ekmek+yağsız salata
doymadım 1 tane halley yiyorum.
akşam:kabak yemeği+erişteli yeşil mercimek çorbası yicem
araortakal
başka kaçamak yapma şansım yok.bugün yeterince kullanmış oldum.

4. takım
sebnemselayfurkan ( 68,8 / 68,8 / 0 / % 0 )
fguler ( 90/ 89,4 / 0,60 / %0,67)
hasretim34 ( 65,6 / 64.8 / 0,80 / %1,22 )
beci ( 79,6 / 79,4 / 0,20 / % 0,25)
dilekruzgar ( 64,7 / 65,3/ - 0,6 / -%0.93 )
destinam ( 76,1/ 76,1/ 0 / % 0)
semiha( 59.7 / 59.7 / 0.0 / %0.00 )
0skay ( 73 / 73 / 0 / % 0 )
chemes ( 57.9/56.9/1.0/% 1.73)
İrem&Özge ( 76,5 / 75.2 / 1.3 / % 1.70)
ladyDarbanvile ( 82,3 /81.8/0.5/%0.60)
hayata ( 69.2 / 68.2 / 1.0 / %1.45 )
TAKIM TOPLAM 863,4/ 858,5 / 4,9 / %0,57)

TAKIM TOPLAM 863,4/ 858,6 / 4,8 / %0,56)

Şebnemcim toplam kiloyu yukardaki şekilde düzeltirsen liste tamamdır.

Yoksa bebiş mi geliyor canım. Hamişken bende çok uyurdum ilk zamanlar. yerimseniben

aman canim ya Allah korusun Rabbim olmayanlara versin ins sanmam öyle bisey oldugunu büyük bi ihtimal havalardan havalar degisiyo burda görümcemde diyo onunda kac gündür uykusu varmis ondandir heralde

selam kızlar ben 3. takımdayım.bu hafta yeni bi ceza sistemi uygulamaya başladık.bende cezamı yerine getiriyorum suan.şöyle ki;

BU HAFTA HıÇ KıLO VEREMEDıM

BEN PıS BOĞAZIM TEKıYıM:kedi:

hepinize sağlıklı kilo vermeler diliyorum

slm arkadaşlar ben 3. takımdan geliyorum bu hafta malesef kilo veremedim ve aksine 300 gr aldım bu yüzden BEN PıSBOĞAZIN TEKıYıM

iyi geceler

bugünkü menüm
kahvaltı 2 dilim kızarmış ekmek.kk kadar yağsız beyaz peynir 5 zeytin
ara bir bardak ayran
akşam bir kase domates çorbası iki tane kızarmış baget bir porsiyon pilav
toplam 910 kalori
günüm yoğun geçtiği için ara öğünleri atladım

günaydinlar

igrenc bir hafta sonu gecirdim verdighim kilolari geri aldim bugün tekrardan hoyywoda basladim of off

Günaydın kılzar,

hayalcim bir görünüp bir kayboluyorsun biz iyiz, sen nasılsın şeker?

Gecen hafta 4. olmuşuz, inş bu hafta ilk 3 de yer alırız şekerler.

Bu haftaya umutlu başladım. bantlarada başladım vede vede bu öğlen yürüyüş yapmayı planlıyorum bir başlasam gerisi gelir.

Sizde ne var ne yok ?

günaydinlar

igrenc bir hafta sonu gecirdim verdighim kilolari geri aldim bugün tekrardan hoyywoda basladim of off

işine karışmak gibi olmasın tatlım ama bak unutma bu tip diyetler süper kilo verdiriyor ama metobolizman mahvoluyor,
üst üste yapma aralıklarla yap 2-3 kilo aldım hadi gere ağır diyet yapayım deme ağırdan ver ben 37 kilo verdim 20sini 4 aydan düzenli yiyerek verdim onu almıyorum geri,
ama böle ağır diyetlerle yaptıklarım uzun vadede olsa geliyo geri
11 kilo aldım ben geri bu tip diyetlerle verilen kilolar onlar,
sen belki hatırlamazsın bilmezsin ben bende 4. takımda başladım kk da yazmaya ii derecelerimde vardır haftalık kile vermede anlayacağın baya deneyimliyim bu konuda,
ha mutlaka sende en az benim kadar biliyosundur bunları ama bi anlık moral bozukluğuyla eziyet etme kendine
bende tekrar başladım diyete 20 kilo hedef koydum kendime bakalım Allah yardımcımız olsun sağlıkla inş veririz kiloları...

kuzum işlerim çoktu çok şükür iyiyim önceki mesajdada yazdım kilo aldım gene uzun vadede olsa verdiğimin 11ini aldım geri çok kızıyorum kendime moral 0 oluyo bazen ama şükür iyiyim sağlığımda falan bi problem yok tekrar diyete başladım sıkı tutmaya çalışıyorum ama eski dediğim dedik hayal değilim açıkcası bi toplasam kendimi gene olcak bişeylerde,
4.lüğünüzü tebrik ederim bu takım 1.liklerde gördü kuzuzum onuda inş olursunuz gene en kısa zamanda
geçen hafta siteye girfcem die epey uğraştım şifremi kabul etmedi gelemedim bi türlü,
nasıl gidiyor kilo vermeler umarım sorun yok motivasyon tamdır,
zuzum fundacım takımadamı hala ne durumdalarŞeniz...

HAYALCıM HEPıMıZ ALIP VERıYORUZ, ÖNEMLı OLAN HATALARDAN DERS ÇIKARMAK SAĞLIKLI VE KALICI KG. VERMEK DEDıĞıN GıBı.

esracım gecen hafta ayrıldı yakımdan özel sorunları vardı, funda hala takımda :) mezun edemedik..
tabi en başta demirbaş ben. Uzun zamandır ilerleme kaydedemiyorum maalesef. Ama bugün kendimde bir güç ve azim gördüm inş. devamı gelir.

yok canim bi anlik moral bozuklugu degil ben bu diyete cok güveniyorum hedefime ulasana kadar bu diyete devam edicem konuyu biliyomusun bilmiyorum ama bu diyete düzenli devam edenler cok güzel kilolar veri vede geri almadilar ben gecen hafta basladim ve bir haftayi tammalayamadim tamamlayamadigim icinde geri aldim listedede yaziyo zaten basladinmi 1 hafta devam etmelisin diye yoksa böyle oluyor iste ama dedigim gibi bir haftayi tamamladinmi verdigini geri almiyosun tabi homili girtlak yemedigin sürece bu hafta sifirdan basladim ben ve hedefime kadar devam edicem bende yaklasik 1 senedir burdayim ins hep berabe veririz su lanet kilolari a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…