Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Gunaydın hanımlar. Güzel bir hafta diliyorum hepinize. Haftasonum çok kötü geçmedi diyebilirim.
Bu hafta yemek şirketinden kalori listelerini aldım. Daha kolay olacak benim için. Listeye bakıp neler yiyeceğimi seçeceğim.

HAYALCİM HEPİMİZ ALIP VERİYORUZ, ÖNEMLİ OLAN HATALARDAN DERS ÇIKARMAK SAĞLIKLI VE KALICI KG. VERMEK DEDİĞİN GİBİ.

esracım gecen hafta ayrıldı yakımdan özel sorunları vardı, funda hala takımda :) mezun edemedik..
tabi en başta demirbaş ben. Uzun zamandır ilerleme kaydedemiyorum maalesef. Ama bugün kendimde bir güç ve azim gördüm inş. devamı gelir.

gülüm benim esranın umarım neyse sorun ciddi değildir ,
fundacıma gelince cadı o cado az kayboldum binmedim tepesine sıyırdı saldı demi :mymeka::mymeka::mymeka:,...
gülüm bizim artık metolar manyadı ice biraz sabret ben epeydir sıyrıdım saldım aldım biraz ama tekar en baştan yapar gibi sıkcam bakalım:emir_bebek:boshayallersmile...

yok canim bi anlik moral bozuklugu degil ben bu diyete cok güveniyorum hedefime ulasana kadar bu diyete devam edicem konuyu biliyomusun bilmiyorum ama bu diyete düzenli devam edenler cok güzel kilolar veri vede geri almadilar ben gecen hafta basladim ve bir haftayi tammalayamadim tamamlayamadigim icinde geri aldim listedede yaziyo zaten basladinmi 1 hafta devam etmelisin diye yoksa böyle oluyor iste ama dedigim gibi bir haftayi tamamladinmi verdigini geri almiyosun tabi homili girtlak yemedigin sürece bu hafta sifirdan basladim ben ve hedefime kadar devam edicem bende yaklasik 1 senedir burdayim ins hep berabe veririz su lanet kilolari a.s.

güzelim bende zamanında çok baktım o diyete sonra yaptım 2-3 gün o süredi 1 gr bile gitmedikiş ben yapcam dedimi yaparım harfi harfine kuralı neyse bida yapmadım benim bildiğim yapanlar aldı geri inş işe yarar sende,

şebom sağlık orucu yapcam dedim geride dedim kız yapma kendine bunu die...

MERHABA
hayalcim hoşgeldin keşke yine gelsen takıma da bana gaz versen eskisi gibi
napiim bünyem hala alış modunda sıkarsam ancak almayı durdurabiliyorum

hafta sonu akupunkturcu bir doktordan dinledim kimyası bozulmuş bi vücuda müdahale edemezsenez dedi kortizon alan birini günde ne kadar spor yaptırırsanız yaptırın kilo verdimezsiniz dedi daha da moralim bozuldu

cumartesi günü gayet dikkatli geçirdim pazar malesef misafir vadı abarttım
noolacak bilmiyorum halim kendimden bıktım

günaydın hatunlar
hayal hoşgeldin...

benim haftasonum iyiydi şükür
kahvaltıdada bir tost bir bardak meyve suyu içtim...

gunaydınlar herkese hatta tünaydınlar desem daha dogru olacak.
öncelıkle özür dilerim haftasonu giremediğim için ablamda olduğum ıcın nete gıremedım..
nasılsınız? dıyete devam edıyorsunuz ne guzel .

benım haftasonum çok kötü oldu.çok yedım ve içtim.2 gunde 2 kılo aldım desem yerıdır.
ama bugun yedıklerıme tekrardan dıkkat etmeye başladım.
Sabah:çeyrek simit-1 bardak nescafe tek şekerli
öğlen yarım dılım ekmek,tarhana çorbası,2 çatal kadar makarna toplamda bu kadar.
bırazdan kuşburnu çayı içicem.akşamda sadece çorba içip ve havuç salatası yemeyı düşünüyorum.

Ben öğlen 55 dk. yürüdüm, çooookkk mutluyum. Heralde 6 aydan fazla olmıştur yürümeyeli.

şimdilik haftada 3 le başlasam yeter sanırım.

Hayata çabuk alınan cabuk veriler, tabi üzerine yemezsen, umarım hemen atarsın.

Özgecim sende iyi alıştın kalori işine, inş. sonuç alırsın.

Fundacım bozma moralini, peki müdahale ile neyi kastetti acaba dr?

semiha senin istikrarına hayranım valla. (maşallah)

ayy şebnem sağol canım ya.
bunu senden duymak ne güzel...
yazını okuyunca yüzümde tebessüm oluştu.

kahvaltıyı yine geç yaptım ama öğle öğünü atlanmasın diye sadece kremalı tavuk çorbası içtim bir kase...

herkese merhaba:)
Bu hafta sonum daha istikrarlıydı:)
Acak dün sol elimin üç parmağını yakınca perişan oldum. Bebekli kadın olarak iki ele ne çok ihtiyacım varmış. Ama yine şükrediyorum, sağ el değil diye.
Bu haftayı verimli geçirmek istiyorum.

Gecmiş olsun Fatmacım, evt maalesef bişey olunca anlıyoruz sahip olduklarımızın kıymetini.

Hafta sonunn iyi geçmesine sevindim. Bende çok umutluyum bu haftadan.

Bugün niye bu kadar sakin, yarın böyle olmasın lütfenn..

Kızlar % 1,5 kg. başladı biliyorsunuz dimi?

Birde bu hafta sonuna kadar mümkünse 2 gün içinde

göğüs, bel, basen ölçülerinizi istiyorum.

iyi akşamlar.

yarın görüşürüz.

Kızlar % 1,5 kg. başladı biliyorsunuz dimi?

Birde bu hafta sonuna kadar mümkünse 2 gün içinde

göğüs, bel, basen ölçülerinizi istiyorum.

iyi akşamlar.

yarın görüşürüz.

canim ben almistim zaten ama gögüs yok almiyorum orayi zaten kücüldüler almakda istemiyorum :KK43:

bel 73
göbek 83
simit 91
kalca 103
basen 100
bacak 61

selammmm kızlar yaaa niye motive olamıyorum bennnn haftasonu çoğumuz gibi ben de dibe vurdummmm
bugün dikkat ettim
sabah 1 kase nesfit
ara 1 elma
öğle 1 kase ezogelin ç, mezgit, birazcxık patates salatası
ara 2şekerli nescafe
akşam salata veya nesfit yiycem
bakalım 1000 cal ile kapatabilecek miyim
bu arada çarş,perş, cumartesi uludağda kongredeyim akşamları eve dönücem neyse ki yoksa ordaki yemeklerle tekrar 70i bulurum

günaydın herkese

bu hafta içimden dikkat etmek gelmıyor ama dikkat ediyorrum ben her rejimde oldugu gibi başta çok güzel kilo verip sonra sabitliyorum şimdide öyle oldu sabitledim gram yerinden oynamıyor kılolar ,deli olacam haftanın 3 günü spor, yedklerıme dikkat ettiğim halde degişen gene yok anlamıyorum.
kahvaltıda 2 dilim ekmek beyaz peynır 5 tane zeytin 2 kesme şekerli çay (esmer şeker)

şebnemcim dediğin ölcüleri almayı epeydir düşündüm ama evde metreyi bulamıyorum hergün dışarda olmama ragmen metre almayıda hep unutuyorum inşallah bugub aklıma gelirde alırım.

ruşeymi deniyenler varmı ben kullanıyorum çok güzel tok tutuyor.tavsiye ederim

Gunaydın herkese.

Sabah
yarım domates, 4 zeytin, 1 kk peynir, çeyrek simit
Toplam Kalori: 445 kalori

Öğlen
2 şinitzel, 1 yk pilav, mevsim salata
Toplam kalori: 911 kalori

Akşam
1 porsiyon kabak yemeği, 2 yk yoğurt brüksel lahanası
Toplam kalori: 275

Ara 1 portakal 50

gün toplam: 1681

Çok olmuş yahu dün. Halbuki az yemiştim. Öğlen iki şinitzel dengeleri alt üst etmiş. bir yeseydim 1313 olacaktı. Neyse bugün telafi ederiz.

günaydın dün sabah 85 kalori
öğlen:330 kalori
akşam yedıklerım: havuç salatası,tutmaç çorba ve 2 adet patates kroket
toplam:314 kalori

dünü toplamda:800 kalori ile kapattım.

bugün sabahtan 1 adet poğaça,şimdi kuşburnu çayı içiyorum tek şekerli:210 kalori

X