Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

baksana iremcim hiç anlamı yok müsli yemenın onun yerıne dunya sey yıyebılıyorsun kalori hesabı yapınca...bıde sen çıkolata sosu falan koyunca daha da kalorılı oluyordur.

Aynen öyle canım. Kalori hesabı yapmak cidden faydalı oluyormuş. İster istemez acaba bu kaç kaloridir diyip yemiyorsun.

Ben kaçıyorum kızlar hoşçakalın.

müsli bende bayılırım kellogs un var cok severım ama uzun zamandır tuketmıyorum

kalori cetveli evt cok faydalı helede 100 gr cekırdegın 560 kalorı oldugunu görunce ınsan yemıyor :))

ben aksama tavuk haşlama yıyecegım bol yogurtlu belkı fırında yaparım daha lezzetlı dıye...

ama ılk hafta cok halsızlık ve basagrısı oluyormus belkı cok uyamam ama ekımde düğün var ve benım 15-20 kg zayıflamam lazım....

herkese ıyıaksamlar kızlar aksam gırmeye calısırım...

ben plana uyamadim malesef az önce bir tabak mercimek corbasi ve bir dilim ekmek yedim bunda bisey yokda pesinden bi tatli yedim adini bilmiyorum ama sigara böregi gibi icine kadayif ve findik koyup sariyosun öyle bisey iste üfff

Dün ki listem şu şekilde. Akşam da iyi geçti çok şükür.

Sabah
çeyrek simit, 20 gr krem peynir
Toplam kalori 205

Öğlen
1 kepçe kremalı sebze çorbası, köri soslu tavuklu salata
Toplam kalori 453

Ara
1 elma 60 kalori, 1 fincan yeşil çay

Akşam
3 adet brüksel lahanası, 1 porsiyon karnıbahar, 1 kase yoğurt, havuç ve turp salatası
Toplam Kalori 350 ortalama

Ara
Yarım kase sütlaç 173 kalori

Gün Toplamı 1240 kalori

Sanki biraz fazla mı olmuş ne. Sütlaç yemeseydim iyiydi ama kızım yarısını yedi diğer yarısını da zorla yedirdi bana. Anneymiş o yiyecekmişim. Kıyamadım oyununa katıldım. Şeniz

güle güle canım.akşam fazla kaçırma unutma bu hafta bızım takım şampiyon olmalı.

ışallah canım. Bu hafta güzel geçer hepimiz için.

ben plana uyamadim malesef az önce bir tabak mercimek corbasi ve bir dilim ekmek yedim bunda bisey yokda pesinden bi tatli yedim adini bilmiyorum ama sigara böregi gibi icine kadayif ve findik koyup sariyosun öyle bisey iste üfff

Büyük bir ceza vermemiz lazım sana. Kaptanım bak suçlu biri var burada ne yapalım. :tomato:

Son düzenleme:
gunaydınnn

herkes kalorı hesabına taktı harıka yaa :)) özgecım bence gayet ıyıymıs ama sutlu tatlılar hep masumdur...haftada bır bırsey olmaz...

benım dünkü menum dıye bır sey yoktu gecıstrıdım hep...

ama bu sabah yumurta haşladım aksamda tavuk hasladım menulerım bunlar....arada bol su bol cay ıcmeye calısacagım...

günaydin kizlar evet cezayliyim kendime verdim cezayi ve bugün holywad diyetine basladim isn bu sefer olur ya.

sebnemcim dünün raporunu vereyim
chemes
lady
beci
dilek
semih
a bu arakdaslar yazmadi
ama semiha carsambaya kadar annesinde olacagini ve yazamayacagini söylemisti

rica ederım arkadasım bunun ıcın burdayız

sabah 500 ml su bır haslanmıs yumurta = 80 kalori

evet dıger arkadaslar nerdesınız..

Günaydınlar,,

Özge siteyi beğendim bende, ara ara incelicem.

Dün akşamı et miktarını azaltıp, birazcık gofret yiyerek hedefime yakın bir kalori ile kapattım. Birde benim kabızlık sorunum vardı dün wc den çıkamadım haliyle bugün 1 kg. gitmiştir dedim. Ancak 300 gr.
Hafta sonu biraz kaçırmayla bir güzel 1 kg al, ama onu verme, Yani wc ye çıkmamış olsam 1 kg beklentim olmazdı elbette ama. Neyse yarın bantlara başlıyorum. Yoksa davette giyecek bişi bulamıcam yada gitmicem

Kızlar kalori işini doğru düzgün yapmak için dün 20 TL Ye sinbo digital mutfak tartısı sipariş verdim. Çünkü söylemiştim ya bir arkadaşım o şeklide 15-16 kg. verdi. Başka bir arkadaşımda uyguladı o 1200 kalori ile yaptı oda 1 ayda 4 kg. vermiş.

o tartıdan bendede var kaptan alışınca göz kararı yapıyorsun artık...

neden sabahları incir yada kayısı yemıyorsun ? bendede var o sorun zaten hareketsız ve oturanların cogunda var....birde posalı gıdalar ıyı gelıyor örnek yesıl elma...

yasemın dıyetın hayırlı olsun...

Eline sağlık canım, bende az önce düşündüm dün kimler girmedi diye. Sen hollywoodda vermiştin daha önce yine başarılı olacağına eminim canım.

Bende bantlar 3 kg. yakın hedef koydum gelecek cumaya kadar bakalım.

selam kızlar ben çok kötü durumdayım.iğrenç bir haftasonu geçirdi.3 günün sonunda dün akşam annemin çorbasından içebildim.3 gündür kurabiye ve kekten böööö geldi.haftasonu kaynanamlara gittik.kızı doğum yapmıştı.gelen giden derken .her gelene kek kurabiye koyduk.yemek yapmaya fırsat kalmadı.gerçi ben ne yapmaya kalkışsam.kızının hamilelikten kalma tiksintisi var diye yaptırmadılar.sinir oldum.birde bunun üstüne ayağımı burktum.dün işe gelemedim.bu sabah tartı 80.5 gösteriyordu.katı yemekten tuvalete de çıkamaz oldum.bu sorunu çözünce inerim inşallah.
bu sabah:1 dilim ekmek+1 T.K. gül reçeli+peynir yedim

günaydın hepinize
biz ayferle protein diyetine başladık duyurulur:))
ben sabah bir haşlanmış yumurta yedim öğleye de bir tane var akşama fırına tavuk atıcam ve salata
böyle bir deniycez
bu benim geçen yıl yaptığım 50 puanlı diyete benziyor çok zorlanırsam ona dönücem
onda günde 50 puanı geçmemek kaydıyla herşeyi yiyebilirsin mesela proteinler sıfır ya da 1 puandı
çok açık çay içtim bir de yeşil çay içicem az sonra
hepinize tavsiyem yeşil çayı hiç ihmal etmeyin özellikle ayfercim sana bu sözüm:)))

herkeset bi hareketlenme görüyorum
çok güzel, inşallah bu hafta güzel bir sonuç alırız takımca...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…