Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

evet canim bende yapabilirsem verecegime inaniyorum bence sende verirsin bantlarla ne güzel 65 ew kadar inmistin yine inersin ins

Kızlar kabızlıkla ilgili yeni birşey öğrendim, (diyetmax müşteri servisinden)
hint yağı alıyorsunuz. 1 yemek kaşığını yarım cay brd. portakal suyuna katıyorsunuz içiyorsunuz. Onlar 2 saat etki ediyor dedi,bende bayaaa uzun sürsü etki etmesi ama faydası oldu.

Beci sende deneyebilirsin canım.

Ayfercim yemezmiyim artık bağışıklık kazandım incir ve kayısıya, her sabah sıcak su içerim sabah yada gün içinde dediklerinden yerim, çok sevdiğim muzu hayatımdan çıkardım ama fayda etmiyor artık bişey.

şebom ben form çayı içiyorum o beni rahatlatıyor sorun olduğunda

yasemin adım funda canım, inşallah sen de sonuç alırsın bu sefer

beci geçmiş olsun şimdi nasıl ayağın?

yeşil çay deme bana yaaa.....ıcemıyorummmm ....hayırlı olsun funda ınanıyorum bu seferkı son...

şebnem hınt yagını sakın ıcme....baska bır topıkte acmıslar orayı oku önce....

bende şekersız nescafe ıctım öglen yurusemmı acaba yaa....

Yeşil çayın bende faydasını görüyorum. Çok wc ye çıkarıyor ve şişlik hissi gidiyor.

Kızlar protein diyeti hayırlı olsun.

hasretim seninde yeni diyetin hayırlı olsun canımcım.

Kızlar merhaba,

Sessiz sedasız takımdan ayrıldım kusura bakmayın hiçbirinize veda etmiyorum çünkü müsait oldukça aranızdayım yine....

Esracım gelmiş, hoşgelmiş, nasılsın canım? Her zman bekleriz hem yazıştıkca yeme işini fazla kaçırmazsın.

Ayfer okudum ama fazla kötü bişeye rastlamadım 1 kişi tohumları zehirli demiş sadece, bence bir alternatif çünkü vücut aynı yöntemlere bağışıklık kazanıyor.

yok midesi bulanan cok olmus o yuzden dedım dedıgınde mantıklı evet...vucut alısıyor...

esra hosgeldın...cok sevındım...ıyı yaptın..

ben hala acıkmadım yaa...ıyı gıdıyor sımdılık...yemekten sonra 5 i bıryerede ıcecegım...

Hadi bakalım proteinciler azimli gördüm sizi, inş çokk çookk iyi sonuç alırsınız 2 nizde.

Ayfer bana verilen tarif 1 ç. kaş. idi . Onlar 3 kaşık içmişler tabi tadıda, içmeside mide bulantısıda körü olur.

Beci ayağını atlamışım geçmiş olsun canım. Sende hızlıca bir giriş yap, hedefi tuttur şekeri.

valla dene bakalım şebnem içersen haber ver gelısmelerı ögrenelim :))))

öglen 200 gr haşlanmıs tavuk = 300 kalori

200 gr yogurt yedım

aksama kadar bakalım ne yapıcaz bugun ılk gun bılemıyoruz tabı ....

hint yağını diyorsan denedim zaten, yarım çay brd. portakal suyuna1 kşk. dedikleri gibi 2 saatte değil di ama etkili oldu bendede. gerçekten karın ağrısıda olmadı.

merhabalar annemdeyim yarın dönücembursaya
3 gündür kıtlıktan çıkmış gibi yiyorum ve dur diyen yok ,buna rağmen annem habire ne yedinki diyip duruyorbilmiyorumkismile

Yeşil çayın bende faydasını görüyorum. Çok wc ye çıkarıyor ve şişlik hissi gidiyor.

Kızlar protein diyeti hayırlı olsun.

hasretim seninde yeni diyetin hayırlı olsun canımcım.

tesekür ederim canim

canim bende hic icemiyodum yesil cayi ama sonra vanilya aromali buldum cok güzel kokusu insan alisiyo tadinada bulsbilirsen bir dene istersen
Kızlar merhaba,

Sessiz sedasız takımdan ayrıldım kusura bakmayın hiçbirinize veda etmiyorum çünkü müsait oldukça aranızdayım yine....

canim hosgeldin nasilsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…