Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Hayata ben diyetmax kullandım, kulladığım süre içinde güzel verdim. Ama bırakınca kıtlıkta çıkmış gibi yedim. ama o aralarda da hep bi olay oldu, sınavdı seyahatti vs.

Babam 1 ayda 7 kg. verdi bırakalı 15 günü geçti ve gr. almadı olunca oluyormuş ama 2 yıldır diyet modunda olmak beni biraz tuhaf yaptı sanırım :)

anladım canım benım annemde kılolu bır tıp ondan dolayı ama bantları duydum bende denemeyı dusunuyorum bır sekılde takvıye olursa daha iyi sonuç alabileceğimi düşünüyorum

çizelgeyı yapmayı denıyorum bakalım becerebılırsem orada kılomu görmem moralimi kaçırır ve daha az yerım:)

Günaydın herkese.

Haftasonum diyet açısından iyi geçti diyemem ama eltimle kaynımı barıştırdık. Çok büyük bir yük kalktı omuzlarımdan. ışallah bundan sonra iyi geçinirler.

Bu hafta kaçamaksız geçecek işallah. Hepimize bol kilo vermeli bir hafta dilerim.

gunaydın

şebnem bende söz veremıyorum cunku gene bır bahane cıktı bana sıkılmak ıcın...ama protein dıyetınde ısrarcıyım deneyecegım..

özge kaynın için cok sevındım allah yardımcıları olsun allah kımseyı ayırmasın..

hayata cızelge ıcın yönlendırıyorlar basıt aslında ama ben sildim 73 lere ınıp tekrar cıkmak sınır bozuyor

gözünüz aydin canim,Allah bir daha yasatmasin,huzurlari bozulmasin ins

Özge çok sevindim barışmalarına, Allah ayırmasım.

Ayfercim, dene bence protein diyetin, tatlım sende 1 kg. ı çok görme aylardır artıdayız zaten birkaç kişi :)

Bu arada eğer bu hafta kg. alan olursa gözüme gözükmesin sakın..

bende holywad diyetine taktim yapmak istiyorum ama bakalim lahana corbasi yapmistim önce o bitsinde deniycem taktim kafaya

tmm kaptan gıdaklayana dek tavuk ve yumurta yıyecegım ....2,5 ayda 15 kg vermıs ....tam benım hedefım 2,5 ay sıkarım herhalde kendımı...mayıs ayında 38 beden olarak gezmek harıka olur....

yasemın dene bakalım ...ne olucak sonuc

bu arada tam da bızım bantlardaki dıyetı anlatıyor bu dıyet....yanı galıba bız o bantlara bosuna para vermısız....(

link verebiliyorsak vereyım mi?bende ekli duruyor...yoksa eger 5 günde sadece et ve tavuk yiyerek 5 kg verenlerın dıyetı dıye bır sayfa var ve verenler yorumlar yazmıslar....

yapabilsem sonucun iyi olacagindan 100 100 eminimde iste :)

bu arada tam da bızım bantlardaki dıyetı anlatıyor bu dıyet....yanı galıba bız o bantlara bosuna para vermısız....(

yok canım ya bu daha zor, onda sebzede yiyorsun, istersen bonus hakkını k. ekmeğinde yada meyvede kullanabiliyorsun.

Bence bantlar çok zor deil ben bir şans daha vericem sanırım. :)

ok ıyı yapmıssın yasemın ordakı bır arkadas bıreyselde bırıncı oldu bu hafta...bana da mantıklı geldı ne yalan söyleyım...

merhaba arkadaşlar 1 haftadır sizleri takıp edemedim ayrıca diyetide yapamadım bugun tekrar başladım
şebnem takımdan çıkarıldımmı öğrene bilirmiyim

selam kızlar nasılsınız
hafta sonu dikkatli ve hareketli geçti diyebilirim
şebom hedefimi tutturucam söz veriyorum
protein diyeti iyi verdiriyor evt geçen yıl ben de yaptım iyi sonuç aldım fakat bırakınca karbonhidrat olayını abartmamak gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…