Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

günaydınnn
yorgun ve uykusuz bir sabah ve şişim reglimi bekliyorum
sizler nasılsınız
nasıl geçti bayram???

selam kızlarrr
nasılsınız?

esracım bende senin gibi aldım bu hafta yarışımız başlıyor mu?

selam kizlar bi dertki basimda sormayin esim gecen hafta sali günü dizinden ameliyat oldju sali günündne beri ne haldeyim bende bilmiyom pazar günüde ben grip oldum yatiyorum bugün biraz daha iyiym ama tam iylesemedim 2 gün atesim vardi doktor domuz gribide olabilir dedi ama test yapmiyolar artik cogu kisi gecirip atlattigi icin esimde hastanede hala yarinn veya persembe cikicak kosturmaktan anam agladi dayanamadim hasta oldum iylesdimmi kaldigim yerden devam esim ciktimi masaja doktora filan gidicek ben götürcem cocugu krese derken Allahim güc versin kilomda da var bi kac gram oynama - olarak

Günaydın kızlar.

Yasemincim sanada eşinede büyük geçmiş olsun. Ne ameliyatı oldu eşin dizinden? Allah güç kuvvet versin sana. Bende benzerini 7 aylık hamile iken yaşamıştım.Eşim kaza geçirdi, 45 gün yatalak kaldı, hem kızı okula götürdüm kendim işe geldim koşarak eşime gittim, herşey geçer Allah sağlık versin de.

Hayırdır ne yarışı kızlar?

Ben bantlarımı bitirmemiştim daha doğrusu danışma servisindeki arkadaşlar bayram sonrasına bıraktırdı, şimdi kalan 5 bantımı takıyorum, Cumaya iyi olur inşallah sonuç.

Günaydınlar
sabah haşlanmış yumurta ve ekmek peynir yedim

yasemincim eşine de sana da büyük geçmiş olsun canım

merhaba kızlar.dün giremedim.3 gündür evde yatıyorum.nezle ve halsizlik vardı.gribe çevirdi sanırım.bulaştırmamak için evden dışarı çıkmadım.bende de artılar var sanırım.ıhlamur içmekten kabız da oldum.üstümde şişlik de var.ilaçlardan sanırım.neyse haftaya tam gaz başlarım yine.işler gecikiyo çalışmam lazım.herkese selam.

yasemin sizede geçmiş olsun.çabuk ayaklanırsınız inşallah.benim eşiminde dizinde kıkırdak parçalanması vardı. parçalarını atroskobiyle aldırmıştı.sizinde buna benser bişeymi.

gecmis olsun dilekleriniz icin cok tesekür ederim kizlar.aslinda esim bosuna amelyiat oldu gibi birsey menüsküs dediler ama amelyiatta bakmislar lazerler yok menüsküs iltihap varmis temizlemisler onu ama iltihap ilacla gecebilirsi zaten iltihap oluyo onda hastaligindan dolayi ( ailesel akdeniz atesi var esimde) iste böyle herseyde vardir bi hayir ne yapalim cekilcek cilemiz varmis esim bugün yarin cikar bende iyiyim cok sükür kalktim ayaga sabah oglumu krese götürdüm almaya gidicem öglende ordan babasina gidicez özledi yavrum babaisni gecen aksam tlf konusuyoduk dedim konuscanmi babanla aldi tlf sonra aglamaya basladi tlf verdi bana ben babami sitiyom diyo buraya gelsin icim gitti bende dedim götüreyim bugün yanina eve geldimide durmak yok masaja gidecek doktora gidecek allahim saglik versin saglik olunca herseyde oluyor..

beci canim sanada gecmis olsun dikkat et kendine yataktan cikma ben 2 gün cikmadim yataktan simdi iyiyim cok sükür

ve kizlar artik kilo vermem icin cok daha büyük sebbeim var bu yaz abimin dügünü olabilir ve ben keinlikle zayiflamaliyim bu sefer gercekten olmak zorunda ya Allahm yardim et n e olur

çookk geçmiş olsun canım Allah yardımcın olsun

geçmiş olsun canım

ben de bayramda yarım kilo almıştım ama gitti galiba,bugün elma diyetine başladım inşallah sütümü etkilemez

iyii akşamlar arkadaşlar,siteye girmek ne kadar zor yavvv
2 gündür elma diyeti yapıyorum ama gına geldi elmadan tiksindim valla
bakalım yarın kaç çıkcaz tartıda 70.3 ile başladım elmaya

4. TAKIM 131. ETAP

sebnemselayfurkan ( 65,5 /
fguler ( 83,7 /
kuzuzuzubambino ( 73,00 / 74,1 / -1,1 / -%1,51 )
hasretim34 ( 68,2 /
deryaboran ( 58,9 /
uaydın ( 68,4 /
beci ( 78,4 /
banucan4 (78,5 /
pimpirikli(69,8 /
toplight ( 67,7 /
dilekruzgar ( 69,9/
destinam ( 73,5 /

4.TAKIM TOPLAM ( 855,50 /

Son düzenleme:
sebnemselayfurkan ( 65,5 / 64,9 / 0,6 /0,92 )
fguler ( 83,7 /
kuzuzuzubambino ( 73,00 / 74,1 / -1,1 / -%1,51 )
hasretim34 ( 68,2 /
deryaboran ( 58,9 /
uaydın ( 68,4 /
beci ( 78,4 /
banucan4 (78,5 /
pimpirikli(69,8 /
toplight ( 67,7 /
dilekruzgar ( 69,9/
destinam ( 73,5 /

Saol Esracım eline sağlık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…