Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

benim annemde kilolu ama bugüne kadar hiç onun zayıf olmasını istediğimi hatırlamıyorum
hiç geçmemiştir annem zayıf olsun falan diye
benim annem 100-110 arasında gidip gelir yıllardır

Benim annem de hep kiloluydu 80-90 arası annem çok güzel bir kadın ,annem diye demiyorum benden bin kat daha güzeldir , cildi pırıl pırıldır , teni beyazdır , gözleri yeşil ,saçları dalgalı kumraldır , elleri falan çok güzeldir , tüy sorunu yoktur ama kilolu olarak kendine yazık etti bunca sene ve artık kaldı veremiyor daha zayıf olsaydı daha güzel giyinir daha rahat hareket ederdi . Bir de yaşlılığı var , kilo kaldıkça daha da ekleniyor ve bir sürü hastalığıda yanında getiriyor maalesef .

zevcan çörek otunu ne kadar yutuyorsun.ben lor peyniri yiyorum ya sabahları onun içine bolca attım.ayrıca yemem gerekirmi sence?bu cumaya kadar şu 5 i 1 yerdeyi deneyeyim.sende çörek otunu dene.cuma günü tekrar faydalarını tartalım yerimseniben

benim anneminde kilo problemi olmadı.70-80 arasında gezer kilosu.boyu olduğu için kaldırır 80 i falan.kapalıdır ama giyinmeyi çok sever.rengarenk alır değiş değiş giyer.60 yaşında ama kimse altmış demez.göz çevresinde yüzünde kırışıgı yoktur.şekeri tansiyonu herhangi bir hastalığı yoktur.içi dışı birdir.içine bir şey atıp dert etmez bence hala gençliğinin pardon genç hissetmesinin sebebi bu.hiç yaşlandım demezdelikafadulden

Son düzenleme:
Pericim aslına bakarsan yıpranma birazda takmayla alakalı , ben 28 yaşındayım ama 40 gibiyim her şeyi taka taka oldum koca kadın :)) Annem de takar ama benim kadar değil .. Aslında senin annen gibi olmak lazım , takmıcaksın neyse ben kaçar yarın inşallah görüşürüz :))

maşallaah kızlar annelerinizin güzelliğine
benim de annem de 53-54 kilo boyu ben gibi kısa olduğundan zayıf durmuyo ama kilolu da deil. çok genç görünüyo. en küçük kardeşimle aramda 11 yaş var annemin doğum sorası kısa sürede zayıfladığına şahidim walla:) sabahları aç karnına ılık suya limon içerdi. az yemek ve çok fazla hareketle formunu koruyo hala. bazen hiperaktif olduğunu düşünüyorumm :sm_cool:

Kızlar benim annemde 85-86 kiloydu ortalama olarak. Benimle birlikte nişan arifesinde azmetti ve 73 kilo oldu. ve o benim gibi verdiğikiloları geri almadı. Hala koruyor. 1 ayda spora gitti. hER gören nekadar zayıf güzel olmuşsun gençleşmişsin diyolar. bişeyi yemicem diyosa yemiyo akşamları.. çok azimli ilerliyor maşallah.

ne güzel ya.helal olsun valla annene a.s. onun azmi bizlere örnek olsun alsanaalsanasmile her ne olursa olsun Allah annelerimizi başımızadan eksik etmesin..mayısta teyzem vefat etti 64 deydi.annem 60 ında o günden beri üstüne daha çok titrer oldum sanki bilmiyorumkismile

AMİNNNNNNN cümlemizinkini. inşallah.

yok canım cidden alıştım artık yokluğuna. sadece siz ne güzel yazmışşınız kilolarını falan . bi an bende sanki annem hiç gitmemiş gibi düşündüm benim annem kaç kilo diye....ama kızlar en zayıf anne benimkisiboshayallersmile

günaydın kızlarr.
.
bu hafta benden medet beklemeyin montinin 2. aşamasını uyguluyorum muhtemelen kilom sabit olucak en ii şekliyle -200 falan olur ..

bu gün yiceklerim

sabah peynirli omlet domates salatalık 4 zeytin 2 dilim peynir

öğlen taze fasulye salata

aksam yoğurtlu yulaf ezmesi..

günaydın kızlar..

27.09.2010 yediklerim

sabah 5 i 1 yerde çay kahvaltıdan önce dom salatalık lor peynir kepek ekmeği ile kahvaltı
ara 2 tane kepekli galeta
öğlen 5 i 1 yerde çay yogurt çorba kabak kayıgında tavuk sote
ara üzüm
akşam kıymalı kabak yemeği ve yogurt(yazarken farkettim öğlende akşamda kabak olmus kaydirigubbakcemile3)
ara meyve

bu gün yiceklerim

sabah peynirli omlet domates salatalık 4 zeytin 2 dilim peynir

öğlen taze fasulye salata yoğurt

aksam yoğurtlu yulaf ezmesi..

edıt yiye gitmiş kızlar öğlen yoğurtta yicem eklemeyi onutmusum..

Edit butonunu mesajınızı yazdıktan sonra 30 dakika içerisinde kullanabileceksiniz.
bilginiz olsun a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…