Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

ne yani sen kilolu oldugunuz içinmi çirkinmiş foto kötükedihüso ikinizin aynı karede olması başlı başına bir güzellik zaten.allahım sinir oldum ya..bencede herkes ortada olan birşeyi neden soruyor.hem sorsun yengeniz yakındada nişanlanıyoruz demek çok mu zor fisfisfis

hazır iş bırakılırmı oda bi tuhaf ya batarsa hiçmi aklı yok bunun düşünmüyo hepsi tuhaf bu erkeklerin normal değillerr..
ailesidemi bişi demiyo bu adama yada senin ailen düğün nezamn olcak die ..
nasıl olsa verdiler kızı diyodur onada batırmak gerek bunlardan kötükedihüso kötükedihüso kötükedihüso

ben çok batırıyorum ama tık yok adamda
herkes onun işi bırakmak için öne sürdüğü bahaneleri haklı buluyo
benimde acelem yok daha 20 yaşındayım ama uzadıkça tadı kaçıyo ama onu anlamıyo
babam 1-2 sefer önce evlen düğünü yap bitir borçlarını sonra yap yapacağını dedi ama dinlemiyor
birde babası da yok düğünümüzü kendimiz yapıcaz güya offfff offffff

anlamadım canım yaa benimde bi sürü arkadasım var kimse sormuyo bi onunkiler soruyo ..
zaten sülalesi biliyo gitti kendi söyledi resmin orda durmasımı sorun onuda anlamdım..
bide istersen koy tekrar demezmi iice sinirlendim sen görmek istemiyorsun kaldırmıssın ben neden tekrar koyayım dedim yarın yanıma gelcekti gelme dicem resmimi görmek istemeyen beni hiç görmesin dicm

benimkinin babası varda noluyor ki düğünü yine kendimiz yapıcaz..
babasının olmaması babana söz hakkının daha cok düşmesi demek aslında nişanlılık olayının uzamamaı gerek söz nişan düğün 6-7 ay içinde olup bitmeli bence..
olursaa bizimki öyle olucak yani inş..

Ben geldim hanımlar dün gelemedim.
2 gündür yatıyorum evde kum döküyormuşum...

Yine dertlenmişiz topik olarak...
Ahh bu erkekler ahh..
Valla ben hiç uğraşmıyorum hanımlar...
Bana laf etmişti ya paşam neden sor ayakkabı giyiyormuşum o kadar güzel giyinmişim hiç o ayakkabı gitmiş mi altına.Mağazaya soktu ayakkabı aldı bana ya.Normalde sevmez alışverişi gönlümü almak için.Çünkü git istemiyorum ben eve gidicem dokunma bana dedim.Elimi tutmaya çalışıyor sarılmaya çalışıyor yok.Zaten duygusal dönemimdeydim birde üstüne ağladım.Göz yaşlarımı silmeye çalışıyor yok....

Ve ben ne yaptım?Hayatım sen şu ara çok mu yağlı yiyorsun dedim?Biraz kaçırdım hayatım neden sordun dedi.Yüzünü sivilce basmış hayatım krem almıştın kullansana dedim.Çok beter olmuşsun dedim.Üzerine hayatım lütfen saçlarınıda dikme inan önleri seyrek zaten kel gibi duruyorsun dedim(Halbuki öyle değil) ama gayet sakin söylüyorum kızlar sinirden eser yok.

Ogünden birkaç gün sonra.aynen şu muhabbet geçti.Hayatım senin kullandığın şampuan neydi benim saçlarım dökülüyor sanki bende mi onu kullansam.İkinciside hayatım sakallarımı hafif kısalttım şu kreme tekrar başliyim dimi?Bende tabi gayet destekliyici konuştum...

Madem paşam bana yorum yapıyor bende ona yaparım...Ayrıca dipnot olrak laf arasında esmerler çok hoş oluyorlar dedim.Bizimki kumral.Oda hayatım ne yapayım solaryuma girerim bak dedi

Sonuç zafer benim

ben baştan kendim istedim hemen olmasın herşeyin tadını çıkarayım diye
ama uzadıkça uzuyo :S
bunaltı bastı ya 2009 ekimde sözlendik 2010 haziranda nişanlandık
düğün tarihi yok ortada ona kızıyorum ki daha da uzıcak
bu gidile düğün falanda olmıcak ya neyse

Aman bizimkide uzadıkça uzuyor. Mayısta olucak ama mayısta olması için ümidim yok çünkü hala kredi borcu ödüyor nişalıcağzım :tomato:

gecmiş olsun nilaycım.. dikkat et knedie ..
bende söylüyorum söylemesine ama annesinin lafına bakıp beni geri planda bırakması canımı sıkyor işte..sinirlendim face hesabımı dondurdum ilişki kısmında artık adımda yazmıyor rahat etsin paşam ..yokmusum gibi takılsın bakalım bi süre .. arayana kadar aramıcam zaten aradığındada sakin sakin laf söylicem soğuk sakin halime asla tahammul edemiyo ..o beni kızdrdıysa bende onu kızdırıcam alsanaalsanasmile

Sakin olmaya çalış canım...
İşde benim sevdiğimin o huyu yok allaha şükür.
Asla annesini yada ailesinden herhangi birini önüme koymuyor.
İnşallah böyle devam eder.

yarın yanıma gelcekti gelme dicem resmimi görmek istemeyen beni hiç görmesin dicm

laf yerine cuk oturur anlayana tabi delikafadulden

geçmiş olsun..ben dökmedim ama kum dökmek çok zormus duyuyorum.Allah yardımcın olsun..bu arada ne güzel söylemişsinn valla tebrik ettim.intikam soğuk yenen bir yemektir sempatiksalakcinni

düğün tarihi yok ortada ona kızıyorum ki daha da uzıcak

belirsizlik en kötüsü.düğün tarihi olsa en azından ona göre plan yaparsın..bide bizim burda çok sorarlar.ne zaman diye?ordada öyleyse eş dost akraba sordukça verecek cevabın olmaz daha da çok sinirlenir üzülürsün akannehir

Aman bizimkide uzadıkça uzuyor. Mayısta olucak ama mayısta olması için ümidim yok çünkü hala kredi borcu ödüyor nişalıcağzım :tomato:

aman canım borç bitmeden evlenmeyin.sonrası kiraydı yeme içmeydi faturalardı ekstralardı derken zorlaşıyor.bunlara kredi eklenirse çok yıpranırsınız

annesi babası konusunda işte tamda bu sebepten sinirliyim.bayram tam bir krizdi.bayramlarda annemlere gidelim dedim tamam dedi.babası buraya geleceksiniz demiş.ben babamı ezip geçemem dedi çıktı işin içinden kötükedihüso delirdim delirdim..evlenince bu tartışmalar daha büyük krizlere neden oluyor.şimdiden tavrını koyman en iyisi.

aynen bizim burda da çok sorarlar hoplar sinirlerim bir iki bahanem vardı ama onlarda tükendi artık
sinir oluyorum

Selam kızlar , bugün odunlardan ve kerestelerden konu açılmış, aşkolsun bensiz nasıl yaparsınız :)) Odunun hası bende :)

Zevcan üzülme bu seni daha da kamçılasın ...
Nilay geçmiş olsun ...
Ece ,daha yaşın küçükmüş baba evinin tadını çıkart canım , belki nişanlının işleri yolunda giderde strandartlarınız daha yüksek olur ...

Bugünkü Mönüm .
Sabah : 1 armut ( arabada ) 1 saat sonra kahvaltı ( 1 dilim kepek ekmeği -1 dilim peynir -4 zeytin-domates /salatalık )
Ara : 2 lokum
Öğlen : sebze çorbası - salata
Ara : yok (umarım başarılı olabilirim )
Akşam : balık salata ( öyle umut ediyorum yani )

canım lokumlar harici süperr ama o lokumlar mahvetmiş herşeyii..toparlanamıcaksın bu hafta inş koruyordur vicudun kilonu + olmasını istemeyiz diğmi kaydirigubbakcemile2
belki metabolizman bize süpriz yapar - de cıkabilirsin ama daha özen göster canım menülere ..

geçmiş olsun..ben dökmedim ama kum dökmek çok zormus duyuyorum.Allah yardımcın olsun..bu arada ne güzel söylemişsinn valla tebrik ettim.intikam soğuk yenen bir yemektir sempatiksalakcinni

O kadar takılcağını hiç düşünmemiştim canım...
Ama resmen için için sevindim o haline.
Birde benim saçım seyrek değil diyor.(Gerçekden değil)
Hadi canım nasıl seyrek değil kabul et seyrek ama olsun hayatım ben seni öylede beğeniyorum diyorum.Pazar günüde dik yürü biraz hayatım dedim.Taklidini yaptım:kedi:
İçim gidiyor yaparken tabi ama yaşasın ki anlasın...Bir sürü şey saydım delikafadulden

Daha iyiyim şükür canım Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:

2 lokum yemişin ama akşama kadar erir diye düşünüyorum CADIARZU

Lokum dışında bencede şahane ehh o kadarda olsun.
Öğleden sonra ara yok nasılsan...

Teşekkür ederim canım daha iyiyim şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…