Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

araları azalt artıkkkk :icecream:

Günaydın kızlar.

27.09.2010 Tarihinde yediklerim

Sabah 08.30 2 dilim kepek ekmeğine labne sürdüm. Şekersiz çay.

Öğlen 12.30 Tavuklu salata ama yarım porsiyon.

Ara 18.00 1 İncecik dilim pasta. (Ofiste doğum günü kutlaması vardı)

Akşam 20.00 2 kase çorba 1 dilim kepek ekmeği

Ben bugün montiye başlıyamıcam. Markette tam buğday ekmeği yoktu. Kalmamış.
Evde de unonun kepek ekmeği var. onu yedim kahvaltıda. Ben akşamları bişiler yememek atıştırmamak için çok zor tutuyorum kendimi. Kursum tekrar başlasada yemesem bişiler.
evde oldukça kendimi dolabın önünde buluyorum sürekli. kendimi zor zaptedip odaya gidiyorum tekrar.
aç olduğumdan değil sırf can sıkıntısından =(

[B]klava: klava: klava:
birazdan gelir özge gösteriir sana pastayı alsanaalsanasmile :mymeka:

montide illaki saba ekmek yiceksin die biz orunluluk yok benimde ekmeyim yok ve sabahları omlet yapıyorum bimden lifalif denilen yulaf ezmesini alıp onuda yiyebilirsin..
aksamları abur cubur isteyine gelince can sıkıntısından oluyor kendine evdede oyalanıcak biseyler bulmalısın ayrıca monri kansekeri düzeyini dengede tutuğundan aburcubur isteği de oldukca aazalıyo ..[/
B]

Son düzenleme:
hergün dizi izlemeyen ben dizi izlemeye başladım. kendimi oyalim diye.

zevcan seninki nezaman geliyo şimdi?

zevcan pes diyorum ya
bi insan sevgilisine öyle der mi her türlü halkinle sevmesi kabul etmesi gerekir
bana dicek bir daha yüzüne bakmam
beğenmeyen küçük oğluna almasın :umursamaz:::

Son düzenleme:
hadi ya...
olsun ya. kasıma kadar verirsin eğer seni kandırmaz yedirmezse =))
benimki öle yapıyoda

zevcan pes diyorum ya
bi insan sevgilisine öyle der mi her türlü halkinle sevmesi kabul etmesi gerekir
bana dicek bir daha yüzüne bakmam
beğenmeyen küçük oğluna almasın :umursamaz:::

kendininde göbeği var ama benimkini görüyo eski halime dönmemi istiyo öyle işte cok üzüldüm ama yapcak bişi yok..
söylüyo söylüyo sonra zorla yedirmeye calısıyo..ama pazar günü tuttum kendimi yemedim..

allah allah ya
kızma zevcan ama inanki boşa çekiyosun bu adamı
güzel bi yüzün var kilo dediğin 100 kilo değilsin ya
beğenmiyomuş bide pehh
o zaman o seninle seni kişiliğin için sevmiyodur
bi insanı olduğu gibi kabul etmek gerekir diye düşünüyorum

seviyo sevdiğine eminim ama pervasız işte ..
bende ona diyorum göbeğini erit die kız istemeye bu göbekle mi geliceksin die..
neyse zaten az sonra uyanır uyanınca güzel bi kavga edicez face e ani die yabancı bi kız eklemiş şuan daha büyük sorun var anlıcan bide profilden ikimizin resmini kaldırmıs annesi istemiyo die çok kavga edicez çokkk...bide bunları düşünüp iice moralim bozulmasın sabah sabah..

iyi kavgalar o zaman canım
ben kavga edince bi rahatlık hissediyorum bazen

şaka bir yana çok üzme kendini sevgisinden eminsen patavatsız tarafını törpülemeye çalış o yeter

özgede gelmedi bu gün canım cok sıkılıyo..
denetime geldiler bana uğramadılar ..herseyin düzgün olunca gelmezler zaten ..
sevgilimlede kavga ettim gerci o bulgar annesinin arkadasıymıs ablası falanda eklemiş ama olsun profil resmini değiştirmesi canımı fena sıktı.. kötükedihüso
bi saat sonra eve gidicem faze fasulye pişiricem 1 bucuk saat aram var oda böyle geçicek..

amann sıkma canını bu erkekler için üzülmeye deymez bunu bilir bunu söylerim
biz burda kendimizi paralıyoruz ne kadar laf söylesekte onların kılı kıpırdamıyo
ben nişanlıyım
geçen hafta yüzüğü verdim eline yine de düzelmedi odun yaa

Edit butonunu mesajınızı yazdıktan sonra 30 dakika içerisinde kullanabileceksiniz.
bilginiz olsun a.s.

olsun onada şükür.harf hatalarımızı düzeltiriz.

araları azalt artıkkkk :icecream:

canım diyetisyenimin bana verdiği listeye uyuyorum.saatlerinde ara öğün ana öğün yapman şart demişti.onun üstünde çok durdu.hergün 10.00,16.00, 22.00 da ara öğünüm var.bende dikkat ediyorum saatlerine ve yapıyorum.yapmazsam acıkıyorum herşey gözümde dönüyor.ara öğünler benim diyetimin ödülleri olmazsa olmazları yerimseniben

ve bana hala şişkosun dedii :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

klava:kötükedihüso dahada bişi demek istemiyorum.o göbüşü kötükedihüso bunun mızarağına takılsın delikafadulden

annesi niye istemiyormus?bu ara kayınvalideme takmış durumda olduğum için herhalde içlerinde en çok ona takıldım.ona ne kardeşim o ne karışıyor

kıllarını kıpırdatmama konusunda cok haklısın bi ton laf söyledim adam ben yatıyorum şimdi sonra konusuruz dedi yaa sinirden parcalamak gelio bişileri... ben kavga edince sakinlesemiyorum buna karar verdim kavga ederken o beni dahada sinir ediyo...
canım siz en azından nişanlısınız bi cok sey düzene girmiştir az cok sorumluluk sahibidir..bende nerde öyle olcak annesi diyo die resmimizi kaldırdı yaa alsanaalsanasmile klava:

:roflol: :roflol: maviyle yazdığın yere çok güldüm valla
sorun da o zaten hiçbişey düzene girmedi
ya aylardır nişanlıyız şöyle keyfi bi yere gitmez mi insan nişanlısıyla yok adamda tık yok klava: ramazanda bile zorla ben götürdüm iftara
ee nişan olmuş 3 ay geçmiş adam işi bırakıyo şimdi neymiş kendi işini yapıcakmış
o yüzden daha ne düğün tarihi var tahmini olarak bile düşünemiyorum tarihi ya
böyle bişey yok yani
belki 1 sene ötelenir belki 3 ortadayız öylece

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 odun kısmına çok güldüm..bendede var bir odun boshayallersmile çoookkk çoookk kırgınım ona aslında ama sölemeye tenezül bile etmiyorum.kendini haklı görüp ukalalık edecek beni daha da üzecek klava:

neymiş efendim millet soruyormus o resmimiz güzel değilmiş kötü cıkmısız ..beyefendiye arkadasları soruyormus acıklamak zounda kalıyorumus..
deli ett beni delii
remi ben beğeniyorum baskasına ne anlayamadım tamam güzelini cekinince onu koyarız dedim anında kaldırılmıs foto..
6 aydır face i ben acıyorum kimse bana bişi yazmadı millet salak sanki anlamıck onlara soruyorlar zaten tek cok takmıs durumdayım buna cok baskası soruyormus resmimiz güzel değilmiş..
ben şişkoymusum aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kötükedihüso kötükedihüso kötükedihüso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…