Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

aynen nese =((

hoşgeldinnnn.. menün güzel görünüyor sağlıklı.

spor olayına gelince 2 akşamda bir leslie ile evde yürüyüş yapıyorum 45 dakika süreyle. tüm gün büyük bi okulda 6 kat arasında mekik dokuyorum falan o da fena sayılmaz.ileriki projelerimde her akşam yarım saat yapmak var ama 2 hafta sonra kısmetsekaydirigubbakcemile2hihoyyyt

şuan için süpersin diyelim ozamn :lepi:

tatlım kuralları biliyorsun dimi
özge sabah yazmıstı yanlıs hatırlamıyorsam..

kuralları biliyorum,bende bu çene varken hergün paylaşım yapacağımdan eminim,bide açıkcası kilo vermekten başka şansım yok,diyet yapmak ne demek biliyorum zayıf olmak ne demek çok özledim.türkçesi acayip kararlı ve azimliyim verecem bu kilolarısempatiksalakcinnigözüm döndü vallaalkisalkisalkis

vercez bu kilolarıı :teytey: önümüzdeki yaza zayıf başlicaksın kaydirigubbakcemile2
sanırım bebk istiyorsun inş olur herşeyin sebebi bu kilolar bendede pcos var kilo aldımmı hemen düzensizlik baslıyo bizim zayıflamamız mecburi kaydirigubbakcemile2
cuma günleri kilo bildirimi yapıyoruz saat 12 ye kadar bildirim yapılmak zorunda evinde net varmı yada her gün dersin varmı..

Kızlar çok acayip bir ruh hali, içindeyim elime ne geçerse yemek istiyorum , uykum var ...
Öğlen taze fasulye ile kus kus yedim ama fazla kaçırdım midem ağrıyor ve çok uykum var ...

evde netim var ve hergün dersim var.işin kötüsü 12.30 ta bitiyo dersim.sabahın kör şafağında bildiricem kısmetse kilomu. açılışı ben yapıcam herhaldekaydirigubbakcemile5 yoksa geç kalmış olurum muhtemelen

bide u pcos belası bendede var kahretsin ya.eyvahedigeldismile

Kızlar çok acayip bir ruh hali, içindeyim elime ne geçerse yemek istiyorum , uykum var ...
Öğlen taze fasulye ile kus kus yedim ama fazla kaçırdım midem ağrıyor ve çok uykum var ...

kötü olmana gerek yok mevsim geçisi yasemin böyle olman cok normal vitamin takviyesi alabilirsin yediklerine biraz daha dikkat meyveyi ön planda tut menülerinde ve yeşil çay bitki çayları içmeye başla kendine geliceksin emin ol .. kalorisi yüksek ve sağlıksız beslenirsek şu dönemde atlatması daha zor oluyor...

yes oda ii fikir. bakıcaz artık. ama cuma 12yi geçirmiceeeeeeemgamyoncuiremsu
ay bu oynak yüzleri kullanmayı çok seviyorum ya,oynak şeylerşakkıdı

yes oda ii fikir. bakıcaz artık. ama cuma 12yi geçirmiceeeeeeemgamyoncuiremsu
ay bu oynak yüzleri kullanmayı çok seviyorum ya,oynak şeylerşakkıdı

bende seviyorum onları :smiley-cool: sırnaşık şey

yaşn kaç sanırım takımda hala en küçük nilayla benim bayanssulusmile

selamlar kızlarrr
hoşgeldin CEMRE umarım dilediğin kiloya ulaşırsın takımla bu iş daha iyi gidiyor :lepi:

haftasonu herkeste kaçamaklar var, bakalım cuma ÖZGE kimleri sopalayacak eyvahedigeldismile

27.09.2010
sabah kepek ekmeği kahvaltılık
ara 3 diyet bisküvi
öğlen ton balıklı salata
akşam çorba yoğurt

acıkırsam arada elma yada yeşilçay

inanna ile seni ekim sonu mezune dicez gibi gelio sositososito :lepi:

teşekkür ederim hoşbuldum.valla vercez kaçarı göçeri yooook. yeşilçaya elmaya devaam

Zevcan bu mevsimsel değil benim buhransal sorunum :=)) oğlan 1 yaşında hala gece uykusu düzenli değil ,bütün gece en az 4 kere kalkıp yatıyoruz her seferinde ağlıyor bir de ( hafta sonuda baya sinirlerim gerildi çok halsizim....Akşam yemek yememeyi planlıyorum ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…