Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Kızlar ve zevcan Bu montiye bakıyorum okuyorum deminden beri. anlamaya çalışıyorum =))

Yarın bende montiye başlim diyorum. Ben alışana kadar bir hafta filan alışırım yardım edermisiniz menülerde?

şimdi eve giderken başlamak için tam tahıllı ekmek almam gerekiyor dimi

Zevcan bu mevsimsel değil benim buhransal sorunum :=)) oğlan 1 yaşında hala gece uykusu düzenli değil ,bütün gece en az 4 kere kalkıp yatıyoruz her seferinde ağlıyor bir de :KK43:( hafta sonuda baya sinirlerim gerildi çok halsizim....Akşam yemek yememeyi planlıyorum ...

düzensiz beslenme canım bunu bir düzene koyman gerek olmaz böyle oğlanıda doktora falan götürsen artık uyku düzeninin oturması geekiyo..bi sıkıntisi falan mı var acaba

ben çok alıştım takıma yaa 48i görsem 47de olayım falan derim kesin:)) bide mezun da olsam burlarda olurum hem size destek hem kilo koruma olur:)

Kızlar ve zevcan Bu montiye bakıyorum okuyorum deminden beri. anlamaya çalışıyorum =))

Yarın bende montiye başlim diyorum. Ben alışana kadar bir hafta filan alışırım yardım edermisiniz menülerde?

evet canım tam buğday ekmeyi yada denge lihyt yiyoruzz sen karar ver özgede bende menülerde yardımcı oluruz..

evet canım tam buğday ekmeyi yada denge lihyt yiyoruzz sen karar ver özgede bende menülerde yardımcı oluruz..

eve yakın dia market var ordan alıcam. hangisi varsa onu alırım.

Sabah kahvaltıdan önce meyve veya meyve suyuda şartmı?

Yarın sabah 2 dilim ekmeğe labne peynir sürsem. Zaten çaya şeker kullanmıyorum.
Domates salatalık şartmı?

meyve ve meyve suyu metabolizmanı calıstırman için yeniyo ben bazen yiyorum bazen yemiyorumm.doyabiliyorsan yemek zorunda değilsin canım ama sabah kahvaltısında doyman gerekiyo montide tüm öğünlerde iice doyman gerekiyo ara öğün pek uygun olmuyor ben yemenden yanayım yinede sen bilirsin kaydirigubbakcemile2

öneriler için teşekkürler arkadaşlar ancak diyet doktor kontrolünde 1600 kalorilik bi diyet. hani malzeme fazlaya vermek kolay oluyo bu şekilde yiyerek.kaydirigubbakcemile22. haftam yarın bitiyo diyette ilk hafta 1,9 kg verdim. bu haftanın tartılması henüz yapılmadı.yani yağ kütlem baya bi fazla olduğundan şimdilik idare ediyoo. ama haftaya diyet listemi kalorisini azaltarak tekrar düzünlicek diyetisyenim:lepi:sositososito

doktor kontrolünde olman güzel.bende gidiyordum ama işe başladım 10 gün önce artık gidemeyeceğim.takımın destegiyle devam yerimseniben ilk hafta çokta güzel vermişsin.umarım en kısa süede ulaşırsın hedefine opuyorumnanaktan

kuralları biliyorum,bende bu çene varken hergün paylaşım yapacağımdan eminim,bide açıkcası kilo vermekten başka şansım yok,diyet yapmak ne demek biliyorum zayıf olmak ne demek çok özledim.türkçesi acayip kararlı ve azimliyim verecem bu kilolarısempatiksalakcinnigözüm döndü vallaalkisalkisalkis

bende çok özledim zayıf olmayı mafoldumben

27.09.2010
sabah kepek ekmeği kahvaltılık
ara 3 diyet bisküvi
öğlen ton balıklı salata
akşam çorba yoğurt

acıkırsam arada elma yada yeşilçay

işte böyle lethemciğim.gayet güzel kaydirigubbakcemile2

yasemin Allah kolaylıklar versin.ilk bir kaç yıl çok zor geçiyor boshayallersmile

ben yapamadım..beceremedim.umarım sende zevcan ve özge gibi yaparsın..başarılı sonuçlar alırsın opuyorumnanaktan

bu arada ben bugun tam anlamıyla 5 i 1 yerde çaya başladım.yemeklerden önce 1 bardak içiyorm.

meyve ve meyve suyu metabolizmanı calıstırman için yeniyo ben bazen yiyorum bazen yemiyorumm.doyabiliyorsan yemek zorunda değilsin canım ama sabah kahvaltısında doyman gerekiyo montide tüm öğünlerde iice doyman gerekiyo ara öğün pek uygun olmuyor ben yemenden yanayım yinede sen bilirsin kaydirigubbakcemile2

Anladım tamam teşekkür ederim.
bEN ramazandan önce ara öğün olmadan yapamıyordum.
ramazandan sonra ara öğün olmamasına alıştım aramıyorum.
ama şölede bi durum var. hani ara öğünler metobilmamızı çalıştırıyor.
sobaya atılan odun gibi düşün demişti diyetisyen bana zamanında.

öneriler için teşekkürler arkadaşlar ancak diyet doktor kontrolünde 1600 kalorilik bi diyet. hani malzeme fazlaya vermek kolay oluyo bu şekilde yiyerek.kaydirigubbakcemile22. haftam yarın bitiyo diyette ilk hafta 1,9 kg verdim. bu haftanın tartılması henüz yapılmadı.yani yağ kütlem baya bi fazla olduğundan şimdilik idare ediyoo. ama haftaya diyet listemi kalorisini azaltarak tekrar düzünlicek diyetisyenim:lepi:sositososito

Umarım başarıya kısa zamanda ulaşırsın cnm benim.
Emin ol takım da olman hızlandıracak kilo vermeni.

kuralları biliyorum,bende bu çene varken hergün paylaşım yapacağımdan eminim,bide açıkcası kilo vermekten başka şansım yok,diyet yapmak ne demek biliyorum zayıf olmak ne demek çok özledim.türkçesi acayip kararlı ve azimliyim verecem bu kilolarısempatiksalakcinnigözüm döndü vallaalkisalkisalkis

Sana güveniyorum şekercim kaydirigubbakcemile5

Canım elbette yardım ederiz ne demek.

Yarın sabah LETHEM hariç hepinizin 27 Eylül menüsünü görmek istiyorum. Lethem ekledi. Ve gayet güzel menüsü. :1hug:

ben yapamadım..beceremedim.umarım sende zevcan ve özge gibi yaparsın..başarılı sonuçlar alırsın opuyorumnanaktan

bu arada ben bugun tam anlamıyla 5 i 1 yerde çaya başladım.yemeklerden önce 1 bardak içiyorm.

alışana kadar bırakmazsam devam ederim inşallah.
bilmiyorum bi deniyeyim bakalım. inşallah başarırım.

bu arada 5 i 1 yerde çayına başlamışsın. çok içme prenses.
ben zamanında içtim bunları metebolizmamı wc düzenimi bozdum.
çay içmeyi bıraktıktan sonra wc ye çıkamadım.

Yarın sabah LETHEM hariç hepinizin 27 Eylül menüsünü görmek istiyorum. Lethem ekledi. Ve gayet güzel menüsü. :1hug:

Tamam kaptan yarın sabah eklerim bugün ki menümü.
Akşam doktora gidersek tost yicem büyük ihtimal kepek ekmeğine.

bende ekledim menümüüüüü tekrarmı yazıcam
aynı gün yazmaya alıstım şimdi 1 gün geriden yazarsam karısırım ama bennnn bilmiyorumkismile

bu arada 5 i 1 yerde çayına başlamışsın. çok içme prenses.
ben zamanında içtim bunları metebolizmamı wc düzenimi bozdum.
çay içmeyi bıraktıktan sonra wc ye çıkamadım.

yemeklerden önce 1 su bardağı yazıyor topikte.sen ne kadar içtin.ve ben ne kadar içmeliyim sence CADIARZU

bende ekledim amaaalaelaelaelaelae

bende ekledim menümüüüüü tekrarmı yazıcam
aynı gün yazmaya alıstım şimdi 1 gün geriden yazarsam karısırım ama bennnn bilmiyorumkismile

aslında bir gün sonra yazmak daha iyi.dikkatimizden kaçması adına.çünkü buraya yazdıktan sonra ek yediğimiz birşeyler olabilir fisfisfis

aslında bir gün sonra yazmak daha iyi.dikkatimizden kaçması adına.çünkü buraya yazdıktan sonra ek yediğimiz birşeyler olabilir fisfisfis

canım ben buraya yazdıktan sonra o liste dısına cıkmıyorum bi engelim oluyor yememek için neyesem die düşünmüyorum bunu yicem die odaklanıyorum ve onu yyip yeme olayını kapatıyorum yani benim için listeyi o günün sabahı paylasmak ii oluyor yoksa yazmassam hafta sonu gibi bu gün neyesem sunuda yesem nolur falan gibi cümlelerim olur ve buda kacamak sebebi :eek:lmaz: :umursamaz: yapamam öyle ..

yemeklerden önce 1 su bardağı yazıyor topikte.sen ne kadar içtin.ve ben ne kadar içmeliyim sence CADIARZU

ben bir senedir nerdeyse kullanmıyorum.
Sabah içiyodum öğlen akşam içiyodum. günde üçkere.
Bazen yatmadan öncede içiyodum. yani bana iyi gelmedi bırakınca.
günde 2 iyidir bence. sonrası için kötü oluyo.

evet ben o yüzden paylaşmıyorum. planlıyorum ekstra şeler oluyor.
böle yazıcam diyede tutarım kendimi.

5i biyerdeyi bende denedim 3 gün falan içtim hemoroit oluyordum yani iki arkadas içtik ikimizde de aynı etkiyi yaptı şimdi içimiyorum ..içinden 2 otu cıkarttım hangileri olduğunu bilmiyorum mor çiçekli olan ve siyahımsı olanı öyle demliyip içiyorum arada..

X