Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Hey allahım ya gülsen mi ağlasan mı yani.
Gerçekden bazen acacip düz mantık oluyorlar...

hemde ne düz mantık..zayıfsan her iş senin sanki :bbo:

canım yaa kusura bakma kocana cok güldüm erkek işte.. ah bi bilseler kendileri karsıdan nasıl görünüyorlarr.. kaydirigubbakcemile3

kıştan beri hadi diyete başlayalım hadi deyip duruyordu.az göbeği çıkmış takmıştı göbeğine.bu iş meselesinide söyleyince iyice sinirimi bozmus başlamamıştım kendim isteyene kadar.benim başlamamı fırsat bildi.kızartmasından ekmeğine kadar yedi ve ramazanda 7 kilo verdi.şimdide benimle dalga geçiyor.tekrar 75 e çıkacakmış benimle bir daha verecekmiş alsanaalsanasmile

Aman pericim oklovayı bırak ben her gün laflar ediyorum yok , neyse moralimi bozamam :)))

valla bende bozmuyorum artık..balık etliyim.zor kilo veriyorum yapabilecek daha fazla birşeyim yok..bide bugun diyetisyenim 4 defa aradım ulaşamadım.ne zormus be akannehir yarına kaldı

zevcan şok diyet sana artı olarak geri döner bence yapma.monti ile iyi gidiyorsun zatenolumunekankayizsmile

Zevcan zaten gayet güzel gidiyorsun , öenmli olan sevgilinle salma ,sana menü ısmarlıayayım dedi mi bugün çok yedim mi,dem ağrıyor salata yiyeyim de , bir yere bir şey içmeye gittiğinizde kola yada meyve suyu yerine , şekersiz bitki çayı söyle , yemek yerseniz tatlı istermisin dediğinde yok canım istmemem bugün yedim de , bahane ürett hep ... bilmem evde yeme şansınız olur mu netice de küçük yer ( erkek olduğu için dedim ) sebze ve salata ağırlıklı beslenebilirsin, bak bu kadar emek sarfedip 10 günde alma kiloları geri ... Şu an o seni her şekilde beğenecek , emin ol ama buna da güvenip homidine gırtlak deme , erkekler nankör olurlar biraz yüzün gözün değiştimi kilo aldınmı bizim gibi olursun ona göre :))

canım bu kadar kendini harap etme ne olur..kaç zamandır sevgilini görmemişsin.özlediğini düşün..onu düşün.6 kilo sende çok değişiklik yapmıştır.onuda geçtim.onun gözü seni görecek kilolarını değil eminim.

İnan bana sevdiğinin yanında herşeyi unutacaksın...
Herşey çok güzel olcak.Şok diyet filanda asla yapma giden kas yada su olcaktır zaten kendini yıpratma.Sadece geldiğinde yediklerine dikkat et o kadar.

pericim benim eşimde abartmıyorum günde 1 kilo verebilir acaip iyi metebolizması var , bir de yemekle arası yok günde 2 öğün yerse kardır ama yemez ... Haliyle bende balık oluyorum yanında , ama sen bu kadar az yemene rağmen az veriyorsun bence bir yanlışlık var bu işte , bence yeşil çay miktarını arttır ben aktardan aldığım form çayını da içiyorum bazen , eğer bir sorunun yoksa midede baharat da çok ye metebolizma için iyi ben severim , bir de kahve iyi metebolizma hızlandırıcı canım .Çünkü yeri geliyor benden az yiyorsun benim met. hızlı da değildir normalde ama bu saydıklarım sanırım etki ediyor bende .

bitki cayı ve salata en büyük kurtarıcılarım olcak piknikten korkuyorum ondada monti öğünü yaparım artık ayran içerim..
canım ben lojmanda otururken evde yeme sansımız oluyordu ne güzel yemekler yapıyordum ona zaten ondan böyle oldum ama şimdi kiraya cıktım baska evdeyim yani öyle bi ihtimalde yok ondanda kurtuldum en az zararla atlatırım inş ... :Saruboceq:

kızlar cıkıyorum ben 7. takım onaya gelmedi özgede cıkmıs ..
pazartesi görsz umaım ii gecer hafta sonumuzzz opuyorumnanaktan

Kızlar bende çıkıyorum haydi iyi akşamlar herkese.
P.tesi görüşürüz. Yada yarın girerim.
Sinirlerim sıpladı zaten. Eşim aradı yarın akşam arkadaşlarıyla çıkacakmış beyefendi. Plan yapmayaymışım. Yıldırma politikası ama yemem ben. Bende kızımla gezerim artık.
Gerçi 2-3 ayda bir çıkar böyle bir akşam ama neyseeeee.

ramazanda öğlenle iftar arasında 700 gr verdi inanamadım alsanaalsanasmile tartıdan inmez olmustu kaç kg mım kaç gr mım diye diye.boylarımızda aynı..kilolarımızda aynıydı..şimdi 69 70 de geziyor ama sıkmıyor artık göbeği eritti kaydirigubbakcemile3 yeşil çayı günde 2 su bardağı içiyorum.dahasıda zarar diye içemiyorum değilse bürodada içerim..her yemege ölçüsünde her baharattan mutlaka atarım.şekersiz kahveye alışmaya çalışayım akşam ekmek yemeyeyim..durdu resmen wc ye çıkamamamdan anlıyorum..çok canım sıkılıyor.şu diyeisyene bi ulaşsam soracamda ulaşamadım :bbo:

çıkan arkadaşlara iyi hafta sonları zemuszemus

zevcan ben de senle benzer durumdayım:/ ben de bi süredir biriyle görüşüyorum düşünce ve kişilik bakımından uygun biri gibi ve uzun zamandır böyle biriyle tanışmamıştım. normalde ekim sonu görüşcektik ama sabırsız tutturdu haftaya görüşelim dieee eyvahedigeldismile
ben ekim sonuna kadar daha hoş görünceğim bi hale gelme hayali kurarken şimdi napcam bilmiyorum. görüşmemeyi bile düşündüm bugün kafam karıştı. off diorum nie yazın daha dikkat etmedimmmm

kızlaaarr etap 1. si olmuşuzz herkese tebrikler, umarım devamını getiririzz delikafadulden
ZEVCAN tebrikler canım sende bireyselde 3.sün :)))

günaydın lethem

tebrikler kızlar 1 olmusuz kaydirigubbakcemile2
meyvenulcugum 3. lüğünü kutlarım a.s. bu hafyta çok ugraştın karşılığını aldın yerimseniben

dün yediklerim

sabah dom salatlık biber peynir 1 zeytinle kahvaltı
ara yok
öğlen kuru fasulye,salata (pilav vardı almadım korkunuza kaydirigubbakcemile3)
ara 1 elma
akşam barbunya salata
ara meyve

Günaydın PERİcimm :1hug:

menün güzel cnm:)
benimki de:
sabah yumurta pey zey dom salt
öğle salata
akşam çorba düşünüyorumm

aralarda da acıkırsamm elma

slm kızlar ben 7. takımın yeni kaptanıyım elimde olmayan sebeplerden ötürü paylaşım aksadı ama biz kardeş takımız paylaşım sonu yaklaştığında lütfen sizde kontrol edebilirmisiniz listemizi bizden kimse yoksa lütfen siz koyun paylaşıma kızlar tabi aynı şeyler bizim içinde geçerli

zalimiciğim kaptanlığın hayırlı ugurlu olsun a.s. takım kaptanımız iremözge oda pazartesi burda.gelince mesajını okur ve eminimki yardımcı olur.keyifli kilo vermeler Şeniz

Günaydın PERİcimm :1hug:

menün güzel cnm:)
benimki de:
sabah yumurta pey zey dom salt
öğle salata
akşam çorba düşünüyorumm

aralarda da acıkırsamm elma

canım kahvaltıntın güzelde..öğle ve akşam bence olmaz.sebze yemen lazım et yemen lazım lmaz: değilse giden gr lar kastan gider oda bir işe yaramaz :teselli:

PERİcim, sebze pek yok buralarda, tek tük geliyo, et de aklımda yarına düşünüyorum. bide tek başına üşeniyorum bilio musun:) pratik ne varsa onu yapıyorum diyetten de deil yani üşenmekten:))

PERİcim, sebze pek yok buralarda, tek tük geliyo, et de aklımda yarına düşünüyorum. bide tek başına üşeniyorum bilio musun:) pratik ne varsa onu yapıyorum diyetten de deil yani üşenmekten:))

canım haklısın..insan yanlızken ne iştahı olur nede yapası gelir ama elden ayaktan düşeceksin :gitme: kaç gündür takip ediyorum seni hep salata çorba aman dikkat et kendine olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…