Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

haklısın canım aslında.. salata ve bardak çorba kaç gündür yediklerim. bi iki makarna yaptım yedim gerisi atıldı, canım yapmak istemedi. ama iki güne bi falan bi yemek yapayım bari. gerçi alıştım sanırım açlık olmuyo hiç ama vitamin bakımından haklısın. böle zamanlarda annemi çok özlüorum walla mirmirmirmir

anneler hep aranıyor zaten kaç yaşında olursak olalım boshayallersmile canım mesela küçük tonbalıklarından al.yağını süz ye.balık ihtiyacın.küçük konservelerde sebzeler oluyor onlardan alıp pişirsen sana 2 öğün yemek çıkar.sebze ihtiyacın.kendine et al köfte,önceden haşla sonra dom biber sogala kavur..et ihtiyacın.oo bende menü çok iste yeterki

şu funda suyunu sabah bir daha deneyeyim dedim.dokunmazsa içerim ama yine dokundu.akşam lavaboya boşaltacam değilse aklımı çeiyor gözümün önünde :kedi:burda bi arkadaş var.5 i biyerde çayı varmış.ondan içtim biraz önce.doydum gibi oldu.yarında kk da bi 5 i 1 yerde çayı var onun tarifiyle alıp yapacam.bu metabolizma hızlanacak bu kilolar öle yada böle gidecek

bugun yediklerim
sabah dom salatalık biber lor peynirli kahvaltı
ara 2 tane yağsız kepekli galeta
öğlen turlu cacık
ara 5 i 1 yerde çay
akşam kayseri köfte ve yogurt.ekmek yememeye çalışıcam.
ara üzüm

saol canımm, şu konserve olayı aklımdan çıkmış, alırım akşam yarın da onu yaparım:) bugün de sen öle deyince makarna mı yapsam dedim:) ton balığı da sık yediğim bişi, seviyorum. salata yapınca ya tonbalığı mısır atıyorum içine, ya da peynir zeytin. anca öle doyurucu oluyo zaten..

dokunuyosa funda yı içme canım, 5i bi yerdenin poşet olanları var ben de onlardan içiyorum arada.
bide elmanın da benim metabolizmayı çalıştırdığını farkettim, hergün yiyorum nerdeyse:)

menün de güzel canım gidecek bu sefer bu kilolar, ben güveniyorm takıma da, ilk defa kendime de:))

makarnadan da vazgeçtim, yan odadaki arkadaş tavuklu patates yemeği yapmış onlan yeriz dedik hehe aklıma girdin PERİm, iyi oldu yoksa ben yemezdim onlan, yine bardak çorbaya talim ederdim:))

canım patatesden az ye yada hiç yeme.diyet düşmanı..ohh afiyet olsun opuyorumnanaktan bak kendine güzelim zayıflacağım diye sağlıgından olma yerimseniben

ben elmayı pek sevmem arada yerim vitamini için :kedi: 5 i biyerdeyi kendim yapacagım çünkü içindekileri,oranlarını bilirim metablizmamın durumu malum.funda mı bundan sonra Allah korusun:umursamaz:

takımda olmak insana moral veriyor..kendini sorumlu hissediyorsun haliyle herşeyi yemeden önce 2 defa düşünüyorsun.dünle bugun yemeğin yanında pilav vardı korkuma alamadım kaydirigubbakcemile3 çubuk krakerden vazgeçtim gittim hava gibi yagsız kepekli gevrek aldım :sinifsinif:

kesinlikle canım takımla olmak bu işi kolaylaştırıyo en azından sorumluluk oluyo. ben hiç bu kadar uzun süre diyet yapmamıştım, 1 hafta yapar bi kilo verir bırakırdım, tabi geri alırdım.. şimdi cumayı düşünüyorum sizi düşünüyorum bi de görüşeceğim kişiyi

takımla olmak zamanın nasıl geçtiğini anlamamaktır kendini dinlemeden kilo vermektir 9 ayım bitiyor ben buraya geleli hiç farkında deilim diyet psikoloisi yanlız ki gibi sıkıntı vermiyor takım olmak birlik olmak destek olmak demek bunun için takım önemli ve bunun için diyette takm gerekli

Neden burda oldugumuzu neden takım oldugumuzu ne guzel anlatmıssin.9 ayda yolunu yarılamıssın.ne kadar guzel ılerlemıssın hayran kaldım azmıne.kendıne verebıcegın en guzel hedıye yenı bır senolumunekankayizsmile

gunaydın lethem.yıne pazar yıne sabah erkenden kalktımkaydirigubbakcemile3 yesıl cayımı ıctım.k-flex ımı yedım(nasıl yazıldıgını bılemedımohaoldumsmile) kahvaltıyı oglen esımle ederım.dun aksam regl oldum.ve bu sabah tartıldım.sukur kı şişmişım.tartıdakı gr lar azıcık oynamıs.sevındım haftaya gorusecekmısın?ne karar verdın.ınsallah bu kısı dogru kısıdır ve cok mutlu olursunopuyorumnanaktan

merabalar günaydııın herkese.
tanıtayım kendimi ben 1,78 boy ve 99 kilodayım.kendime bi takım arıyoruuum.diyer gruplarada bi iki ziyarette bulundum .buraya kanım ısındı yafuuuusositososito şimdi 3 sene önce evlenmeye niyetlendim 5 ayda 27,5 kilo verdim. ama o zamandan beri 30 kere aldım verdim falan durum 99 kg şuan. ve gene vermek istiyorum.şubatta falan tüp bebek 2. denememi yapıcam kısmetse o zamana kadar min 20 kg vermek istiyorum. motivasyona ihtiyacım var tekrar kilolarımı silkelemek istiyorum.
durum bu lafı uzatmadan mevzuya dalayııım. grubunuzda banada yer verrrrriiiiin,birlikte zayıflayalım annnemsırnaşık şey

TEBRİKLER KISLAR ......

MEYVEM SENİDE AYRICA TEBRİK EDERİM ŞEKERİM ....
CUMA ZAYIFLAMA YARISMASI 174. ETAP BİREYSEL İLK ÜÇ DERECE
17 EYLÜL - 24 EYLÜL​

1. aybuke07 - 4,17% ( 2. takım ) :hooray::lepi:hihoyyyt
2. meyvenull - 3,04% ( 4. takım ) :lepi:hihoyyyt
3. nazzoo - 3,02% ( 6. takım ):lepi:hihoyyyt​

CUMA ZAYIFLAMA YARISMASI 174. ETAP İLK ÜÇ TAKIM
17 EYLÜL - 24 EYLÜL​

1. 4. TAKIM -1.23%:hooray::lepi:hihoyyyt
2. 2. TAKIM - 0.91%:lepi:hihoyyyt
3. 6. TAKIM - 0.83%:lepi:hihoyyyt​

merhaba PERİcim. bugün okulda toplantı yaptık sabahtan beri ordayım saolsun bizim müdür toplantıları haftasonu yapma kararı aldı, bayıldık yine sıkıntıdan :sinifsinif:

ohh gitsin gramlar canım:)) evet haftaya görüşecem :kedi: çünkü diğer haftalar belli olmaz yine toplantılar olacakmış.. saol canım inan ben de çok istiyorum artık mutlu olmayı..

bugün yediklerim:
sabah kepek ekmeğine tost
öğlen 3 diyet bisküvi (toplantıda 1 ara verildi öyle geçiştirdik. hatta toplantı esnasında tam 1 tane daha yiyim derken müdür beni uyardı hehe toplantıda yemiyelim diye bayılmışız ordaa hala karışıyo. benim de iştahım kaçtı gitti öylece)
az önce de şinitzelle yarım salatalık domates yedim..
daha da yemem belki 1 elma..

şinitzel sanırım yağlı oluyo ama canım çekti görünce :kedi: şimdi PERİm dicek: ben sana salata dışında bişiler ye demez olaydım :kedi:

bende oglen temızlık yaptım.sonra dolasmaya cıktık aksam 19.00 da geldık.3 cesıtte yemek yaptım yarın obur gune bu saat oldu anca geldım.hıc durmadım bugun yıne.ıns az daha yakmısımdım.mudurunle Allah kolaylıklar versın lethemcıgım.ınsanın calısma ark ortamı sıkıcı olunca zaman gecmez.bıde hangı hakla tatılınizi yıyor uyus adamalsanaalsanasmile bu hafta sonu benımde kacamagım var.esım tost yaptı.bayada bı ozendı yemek zorunda kaldım.snıtzel evet yaglı canım..bu hafta son kacamagın olur.onumuzdekı haftaya kadar gıden gr kardırbayanssulusmile

inş canımm haftasonu diye oluyo sanırım
bu haftaa asılcaz yinee cumaya kadar gitcek gram gram da olsaaa:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…