Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

nilaycım o ilacı bende kullandım ama 3 ay reglm artık düzenliydi bırak 3 ay sonra kontrole gel dediler gitmedim ama dikkatimi ceken bişi oldu gecen ay regly olmadım ve kilo aldığım dönemdi kilo alınca bende düzensizlik baslıyo zayıf olmak herseye fayda ediyor kontrolede gitmedim nasılsa suan için evli değilim hamile kalmak gibi bi cabam yok önce zayıflamam lazım kaydirigubbakcemile2

Canım doktor bana dedi ki.
Sana bu ilacı veriyorum ama senin zayıflaman lazım.Zayıflaman sana ilaç etkisi göstericek.Bunu bir döngü gibi düşün.Sen kilo aldıkça tekrarlanıyor dedi.Bunu da boş bulundum paşama söyledim.O günden beri sürekli ama sürekli aynı konuya dönüyoruz.Bu sabahda hayatım sen süt içiyorsun yoğurt yiyorsun dimi?Zayıflıcam diye ihmal etme kaslardan gider allah korusun ilerde kemik erimesine yol açar neler çıkar neler diye sayfalar dolusu mesaj yazdı.

annllaadımmm şimddiiii sen kocacınla küs olduğundan bizi ihmal ediyorsunnn..
uzakma boşver bitir kırgınlığı erkek işte beyinleri düz çalışıyor takmamak gerek.
irem nasıl alıstımı krese arkadaslarına..

Yok be şeker. İşlerde yoğun. Kış dönemi başlar bizim yoğunluk. Lansmanlar falan var anlayacağın zaman pek yok.

Aynen erkek milleti işde ablacım...

Dün paşam kırdı kalbimi sonra özür diliyor.
Dedim dokunma bana özür de dileme git yanımdan istemiyorum.
Hala dibimde yürüyor elini uzatıyor.Ağladım çocuk gibi gözyaşlarımı silmeye çalışıyor.

Sonrada alışveriş yapalım gel sana küpe alalım dedi.Girdik ama bakmadım bile.Çok güzel küpeler vardı halbuki:KK70:Sonra girdirdi mağazaya bana babet aldı.Giydirdi.Ordan çıktım ben kuaföre gittim.Sevdiceğimde bana küpe bakmış gittik beğendiklerimden aldık 3 çift:KK70:Bir yerde haklı olmakda güzel.Ama hala içimden kırgınım ona karşı.İncecik olucam paşada görücek gününü.Takıntılı ne olcak.

Boşver canım sen kendin için zayıfla. Üzme kendini hiç

Birde size ne sorucam.
Şimdi biz karar verdik koşu bandı alcaz bana.
Ama koşu bandı mı alsak yoksa spor salonunamı yazılsam karar veremedim:S
Sizce ne yapmalıyım?

Salona yazıl. Koşu abndı bir süre sonra sıkıyor binmiyorsun ama salona para verdiğin için gidiyorsun.

Ya ben alıştım artık ama yine de gücüme gidiyor , evlendiğimden beri iltifatın i si yok herifte , ya hamileydim bana domuzcuk gibi oldun diyordu ...bende inadına yiyordum ama bu sefer yemezler , Özge ya ben ksümeye kalksam hiç gönlümü almaz ööle gider gittiği yere kadar aslında o kadar çok küsesim var ki :)

Artık benim ki de öyle. Önceden hatalıysa özür dilerdi. Artık dilemiyor ve hatalı olduğunu da kabul etmiyor. Buna rağmen küsüm. İsterse yıllarca konuşmasın sorun değil. Konuşmayacağım.

:KK70::KK70:

Benim şimdilik gönlüm alınıyor ama evlenince kesin değişir.:eek:klava:

Değişmeyedebilir canım.

Spor salonundan da şu yönden korkuyorum ablacım ben finansçıyım ve ay sonu ay başı aşırı yoğun işde kalmam gerekebiliyor.Sık sık mesaiye kaldığım içinde spor salonuna zaman bulamayabilirim.Ama evde istediğim her an koşarım.Ki basen için birebir.Ama bakalım neye karar vercem.

merhabalar kızlarr:)
geçmişi okudum da bir hışımda:) şu erkek milleti bazen ne patavatsız oluyor dimi.. YASEMİNcim ben eminim sen incecik çıtır olunca eşinin bakışı değişecek. bazıları iltifat etme, hoş şeyler söyleme özürlü oluyo, tecrübelerimden biliom:) ama içten içe sendeki değişimi farkediyodur:)) elbet dayanamaz bigün..
bugünkü menüm:
sabah tost
ara 2-3 diyet bisküvi (sonunda şu ara olayını dizginledim. sabah kepekli tost yedim mi acıkmıyorum şu saate kadar 2 bisküvi atıyorum yetiyo:)
öğlen ton balıklı salata
akşam çorba, yoğurt
acıkırsam da arada elma..

listeler ne zaman belli olur ki, bu hafta kilo veren herkesi tebrik ederim, bence kesin derecedeyiz:)))

:eek:klava::eek:klava::eek:klava: neks ve yasemin bunlar sizin eşlerinize..eşlerimiz eminim bizi çok seviyorlar ama arada bir dengesizleşiyor bu erkekler kötükedihüso eşimde 2 yıldır iş arayıp bulamayınca acaba kilolarından dolayı mı demişti :eek:klava: aynı özge gibi günlerce küstüm bende sinirimden .

:eek:klava::eek:klava::eek:klava: neks ve yasemin bunlar sizin eşlerinize..eşlerimiz eminim bizi çok seviyorlar ama arada bir dengesizleşiyor bu erkekler kötükedihüso eşimde 2 yıldır iş arayıp bulamayınca acaba kilolarından dolayı mı demişti :eek:klava: aynı özge gibi günlerce küstüm bende sinirimden .

Hey allahım ya gülsen mi ağlasan mı yani.
Gerçekden bazen acacip düz mantık oluyorlar...

canım yaa kusura bakma kocana cok güldüm erkek işte.. ah bi bilseler kendileri karsıdan nasıl görünüyorlarr.. kaydirigubbakcemile3

Aman pericim oklovayı bırak ben her gün laflar ediyorum yok , neyse moralimi bozamam :)))
Ben bugün kü menümü yazayım yarın rapor edemem heralde ;
sabah : 1 dilim kepek ekmeği -1 dilim peynir - yarım domates - yarı msalatalık - maydanoz - yarım biber - 3 zeytin
ara : 10 fındık
öğlen .ton balıklı makarna ( bir porsiyon )
ikindi : yeşil elma
akşam : taze fasulye ( yapıcam da olacak inşallah , yanına da yoğurt olabilir ) - bulgurda yapıcam ama ben yemem

kızlar ben cok kötüyümm bi odaya kendimi kilitleyip bayılana kadar ağlamak istiyorumm yarın sevgilim askerden raporlu olarak izne gelio ve ben şişmanım kilo verme evresinde benim kadar pişman olan olmamıstır heralde cok ama cok kötüyümm o gittiğinden beri vere vere 6 kilo verdimmhadi o gelene kadar 1 kilo daha ..
hala şişmanım hala şişmanımm offf offf mafoldumben :sinifsinif:

Aman pericim oklovayı bırak ben her gün laflar ediyorum yok , neyse moralimi bozamam :)))
sabah : 1 dilim kepek ekmeği -1 dilim peynir - yarım domates - yarı msalatalık - maydanoz - yarım biber - 3 zeytin
akşam : taze fasulye ( yapıcam da olacak inşallah , yanına da yoğurt olabilir ) - bulgurda yapıcam ama ben yemem

canım afiyet olsunn makarnayı yarım porsyon yapıp sebze ekleseydin cok güzel olurdu..

off zevcan tam sopalıksın hee
o seni kilolu tanımadı mı öyle sevmedi mi bu kadar bunalım yapıyosun ya
kabul etmek lazım bazı insanın yapısı çokta zayıf olmaya uygun değildir ki sen yine de veriyosun
bu kadar kafaya takarsan hayatta veremezsin
birde üzerine daha çok alırsın benden söylemesi

off zevcan tam sopalıksın hee
o seni kilolu tanımadı mı öyle sevmedi mi bu kadar bunalım yapıyosun ya
kabul etmek lazım bazı insanın yapısı çokta zayıf olmaya uygun değildir ki sen yine de veriyosun
bu kadar kafaya takarsan hayatta veremezsin
birde üzerine daha çok alırsın benden söylemesi

yok tanıstığımızda 56-57 kiloydum zayıftım anlıcan ...
o yanımdayken hiç kilo veremicem biliyorumm...

Spor salonundan da şu yönden korkuyorum ablacım ben finansçıyım ve ay sonu ay başı aşırı yoğun işde kalmam gerekebiliyor.Sık sık mesaiye kaldığım içinde spor salonuna zaman bulamayabilirim.Ama evde istediğim her an koşarım.Ki basen için birebir.Ama bakalım neye karar vercem.

Canım en doğru kararını yine sen vereceksin.

merhabalar kızlarr:)
geçmişi okudum da bir hışımda:) şu erkek milleti bazen ne patavatsız oluyor dimi.. YASEMİNcim ben eminim sen incecik çıtır olunca eşinin bakışı değişecek. bazıları iltifat etme, hoş şeyler söyleme özürlü oluyo, tecrübelerimden biliom:) ama içten içe sendeki değişimi farkediyodur:)) elbet dayanamaz bigün..
bugünkü menüm:
sabah tost
ara 2-3 diyet bisküvi (sonunda şu ara olayını dizginledim. sabah kepekli tost yedim mi acıkmıyorum şu saate kadar 2 bisküvi atıyorum yetiyo:)
öğlen ton balıklı salata
akşam çorba, yoğurt
acıkırsam da arada elma..

listeler ne zaman belli olur ki, bu hafta kilo veren herkesi tebrik ederim, bence kesin derecedeyiz:)))

Menün güzel canım afiyet olsun.

Güzel menü cnm afiyet olsun.

kızlar ben cok kötüyümm bi odaya kendimi kilitleyip bayılana kadar ağlamak istiyorumm yarın sevgilim askerden raporlu olarak izne gelio ve ben şişmanım kilo verme evresinde benim kadar pişman olan olmamıstır heralde cok ama cok kötüyümm o gittiğinden beri vere vere 6 kilo verdimmhadi o gelene kadar 1 kilo daha ..
hala şişmanım hala şişmanımm offf offf mafoldumben :sinifsinif:

Zevcan saçmala Allah aşkına. Bir dahaki gelişinde incecik olacaksın ne de olsa. Sakın kendini üzüp diyetini sallama sakın.

Kızlar muhtemelen bu hafta birinciyiz. Birinci olduğumuz haftanın sonrasında sonunculuk alıyoruz. Kırarım kafanızı ona göre. Sakın haftaya salmak yok. Haftaya ilk üçte göremezsem takımı hepinize ceza ona göre :eek:klava:

özgem yaa nasıl vericem veremicem tabiki şimdi o ben 1 senedir yokum şuraya gidelim sunu bunu yiyelim dicek..zaten 20 gün kalcak gidicek 10 gün sonra geri gelicek son 1 ayımdı o şansımda yok oldu artık 2 gün şok diyet mi uygulasam ne dersin belki kilo verebilrim..

valla zevcan üzüldüm senin adına bir de iyi yönünden bak ya sevdiğin geliyor , ama kendini sık onun yanında yeme tatlım , ne bileyim bahane uydur yok midem ağrıyor yok bilmem ne diye ... Sonuçta gitti gideli kilo vewrmişsin ama alma , eğer dayanabileceksen şok diyet uygula ama kat kat alırsın bence ...

valla zevcan üzüldüm senin adına bir de iyi yönünden bak ya sevdiğin geliyor , ama kendini sık onun yanında yeme tatlım , ne bileyim bahane uydur yok midem ağrıyor yok bilmem ne diye ... Sonuçta gitti gideli kilo vewrmişsin ama alma , eğer dayanabileceksen şok diyet uygula ama kat kat alırsın bence ...

şok diyete dayanırım dayanmasına ama sonrasında kilo almak var en iisi bahaneler bulup yememek yada montiye uygun yicekler yemek mc donals a gitsek bile salata yicem yemicem karar aldım en azından 1 ay içinde 5 kilo verebileyim dimi ama ...
kızlar cok fazla desteğinize ihtiyacım varrrr :sinifsinif:

Oy zevcanım kıyamam ben sana.Ama iyi yönünden bak sevdiceğin geliyor daha ne olsun...

canım benim yaa sevinemiyoum inan içimde bisürü kıpırtılar var ama gözlerim yaş dolu..nasıl pişmanım biliyormusun yediğimee mafoldumben bi türlü doğru düzgün diyet yapamadım lanet olsun 10 kilo yaaa cok mu yani ama ben bi türlü veremedimm...
sıkın dişinizi yemeyin benim durumuma düşmeyin sakın ..

X