Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Ya kızlar süpersiniz ha böyle devam , pericim seninle de yarışırım zevcanlada önemli olan hepimizin kilo vermesi , şimdi zevcanın az zamanı kaldı benim zamanla alakalı sıkıntım yok kışa zayıf girmek tek derdim ve korumak ...Bakalım yarın sbah görücem ne kadar gitmiş ama ööle kilo kilo olduğunu sanmıyorum ...

yasemin sen benim için en ideal rakipsin sanırım baslangıc kilomuz ve hedefimiz aynı sanırım boyumuzda aynı bkı göstergesine göre umarım pazartesiye sana yetişmiş olurum haftaya cuma sana yetişmiş olurum

İnşallah canım :)) ama senin benim gibi sezeryan göbeğin yok o yüzden 1+0 öndesin benden ( Toplam 7 kilo verdim hergün mekik çekiyorum ama halan orada duruyor (

İnşallah canım :)) ama senin benim gibi sezeryan göbeğin yok o yüzden 1+0 öndesin benden ( Toplam 7 kilo verdim hergün mekik çekiyorum ama halan orada duruyor (

tamam göbeğim yok ama cok kalın bacaklarım var resmimi gördün bu arada göbeğin için plates denesen mekikden daha faydalı olur gibi gelio bana..

Evet haklısın canım , ama benim niyetim kilomu sabitleyip oğlanda 2 yaşını geçince plates yapmak düzenli olarak , şimdi ona koştururken vakit ayırmam doğru olmaz spora zaten sınırlı vakit geçiriyoruz ama ilerde planlarım arasında var ...

yarınki sonucunu cok merak ediyorum..
bu arada boyun kactı..
ben 55 olayım önce sonra 50 olmak için uğraşıcamboyum 162 ve 50 olursam süper olur 50 ile hamile kalmak 65 ile doğurmak istiyorum sırnaşık şey

4. TAKIM 174. ETAP
İrem&Özge ( 70.9)
meyvenull ( 65.7)
NeKss ( 66)
Pandomim ( 62.6)
PrensesPeri (76.3)
kilovermekistiyorum (62.4)
lethem ( 51,9/50.9/1.0/% )
inanna85 (54.5)

4. TAKIM TOPLAM KİLO ( 510.3)

Benim boyum 1,63 canım ben evlendiğimde 52 kiloydum maalesef 2 senede 64 çıkıp öyle hamile kaldım bir de yetmezmiş gibi 87 ile doğuma gittim , kötü örneğim yani ... Sen inşallah istediğin kiloya inersin ve gönlünce olur :)) Ben hele 55 i göreyim , yaza kadar belki bende52 lere düşerim :)

sen benden uzunmussun 52 sana yeter
banada 50 :))
bence biz yıl basına kadar bunları hedefliyelim..
inş canım senin gibi olmam ama benimkininde boğazı hiç durmaz zatn onun yüzünden kilo aldım yaa bidaha aynı hataya düşmemem lazımm :jeyyar:

puhhhaaa 1 cm :)) Valla ben baya salaklığımdan kil aldım kime ne kanıtlıyorsam yaptım yaptım çeşitleri o yemedi ben yedim :)) Şimdi akıllandım yine onun sayesinde ama evlilikte bir bocamalama herkeste oluyor sen istikrarlı ol hiç bbir şey olmaz sana :))

Ben kaçar yarın görüşürüz bakalım kilom gitmiş mi hiç yarın belli olacak :))

bende merak ediyorum herkesi en baştada kendimi eyvahedigeldismile

teşk PERİcim inş hep böle devam edebilirim:)) bu hafta dereceleri toplamamız lazım kızlarr:))

ne güzel söylüyorsun yarın dereceler biizim inşallahhh

tamam göbeğim yok ama cok kalın bacaklarım var resmimi gördün bu arada göbeğin için plates denesen mekikden daha faydalı olur gibi gelio bana..

bende bugun badi giydim..popom çıktı.sinir oluyorum sabahtan beri alsanaalsanasmile

ben ebru şallı ile plastes yapmayı dendim tv den..2 gün dayanabildim..çok zormus ebru şallı alışmış kolaycık yapıveriyor sanki kaydirigubbakcemile3

50 olursam süper olur 50 ile hamile kalmak 65 ile doğurmak istiyorum sırnaşık şey

benim asıl kilo verme sebebim.yaza bebek düşünmemiz.anca verir korurum.o zamanda diyetisyene gidicem çok kilo almadan tamamlıcam inşallah.aklım hep öle ama tabi başarabilirsem

hayırlısı olsun PERİcim.. inş başarır, sağlıklı hamilelik sonrasında alırsın bebişini opuyorumnanaktan

4. TAKIM 174. ETAP
İrem&Özge ( 70.9)
meyvenull ( 65.763.7/2.0/%)
NeKss ( 66)
Pandomim ( 62.6)
PrensesPeri (76.3)
lethem ( 51,9/50.9/1.0/% )
inanna85 (54.5)

günaydın kızlar ben 9 takımdan ..bu cuma , kilo hesaplamasını nasıl yapıyosunuz anlatırmısınız .

günayın cıtır adaylarıı :))
güzel bir gün bizlerin olsun a.s.

özgecim hesaplamaları yaptım cıkan sonuclar hosuma gitmedi eklemedim sen yaparsan sevinirim ..

kızlar dünden bu güne hiç zayıflayamamısım kaydirigubbakcemile2
63.7 de kaldımm yasemine yetişemicem

bu gün yiceklerim
sabah 3bucuk dilim ekmek 1 domates 5 zeytin bi parca peynir
öğlen yulaf ezmesi(pazara gidicem yemek hazırlıcak varktim yok )
aksam taze fasulye köfte salata ayran..

4. TAKIM 174. ETAP
İrem&Özge ( 70.9)
meyvenull ( 65.763.7/2.0/%3.04)
NeKss ( 66)
Pandomim ( 62.6/62.5/0.1/%0.16)
PrensesPeri (76.3)
lethem ( 51,9/50.9/1.0/% 1.93)
inanna85 (54.5)

selam bayanlar umarım hepiniz ekside çıkarsınız bugün
dün şöyle diyetleri araştırdım da biraz bu monti bana uyar gibime geldi kızlar yaa
çünkü ben ara yapamıyorum zor oluyo montide de ara olmaması iyi geldi
bana montide bir günnasıl oluyo fırsat bulursanız yazar mısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…