Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

yapıyla alakalı olabilir nekss eğer rahat bi yapın varsa zaman sorun olmaz öyle düşün birde
ben acayip panik bir insanımdır nişanımda herşeyim tam 1 ay önce hazırdı
düğünde de aynı olsun isterim tabi olur mu bilemem de

bilmem mi canım ya bizde aynı sıkıntıları yaşadık iş resmiyete dönmeden önce
aynı yerde çalıştığımız halde doğru düzgün görüşemiyoduk bi yere gidemiyoduk
sonra söz oldu 2009 ekimde sözden sonra daha çok sıkmaya başladı bizmkiler millet ne der düşüncesiyle :S
bu arada sözlümde daha çok karışmaya başladı herşeye
tabi aile giriyo işin içine

neyse canım sözün özü bugün fırsat verseler nişanı atarım düğüne 3 ay kala bi nişan yaparım peşine de hemen düğün ohh kafam rahat olur en azından

Kardeşimin askerliği olmasa inan aynı düşüncedeyim.
Ama askerlik elimi kolumu bağlıyor işte.
Nerden bakarsan bak bir çıkmazın içindeyim.:bbo:

cok cok büyük sorun olucak eminim günlerce benle konusmıcak offf cok kötüyüm yaa ağlıyorumm..
annem görmesin die saklıyayım derken kesin düşürdüm cebimden cantama kuydum en son hatırladığım bu gören almıstır kesin deli olucam kızlar yaa...

Canım ya inan çok iyi anlıyorum seni...
Ağlama lütfen oruçlusun zaten sıkma canını umarım bulursun...:1hug:

Selam herkese , Zevcan bende aynı fikirdeyim aynısından bir yüzük al tak bence o bile aldığı yüzüğü unutmuştur .

Bugün öğlen mönüm : küçük kase yoğurt - nohut - az salata ( yeşillikli )

Nasıl ama :))

Nilay ben sana kötü tecrübemi söyledim diye sende de öyle olacak diye bir şey yok , ama iş ciddiye binince kişilerin beklentileri artıyor ailenin sevimli gelini olman gerekiyor , o da damadı :)) İki kişi olmaktan çıkıp bir düzine kişi oluyor , herkes düğün için eşya için alınacaklar için yorum yapıyor , onlarla gidersin ayrı dert gitmezsin küserler of ya , türkiye de her şey çok zor evlenmek , çocuk doğurmak ...

NeKss canım takip ediyorum fırsat buldukça ama yazamadım bugun pek.
bende çoğunluğa katlıyorum.
arayı çok fazla açma.
çünkü milletin ağzı torba değil.
alakasız kişiler sordukça sorar canından bezdirirler.
bir de tabi aileler araya girince daha fazla problem olabilir.
görüşmenizin sorun olması kötü oluyor ama sevgiline durumu izah et.

Görüşmeden çok.
Şimdi onun askerliği bitti okul bitti işe girdi.
Önünde engel yok.Benimde okul bitti işimde var.
ama önümde kardeşim var benden küçük tamam ama bir askerliği var.
Sevdiğimde diyorki ben hazırım 15 ay askerlik yaptım ve sen şimdi önüme başka bir askerlik koyuyorsun evet de seneye yazın düğünümüz olsun.Ve onun düşüncesine göre söz nişan olursa daha hızlı ilerleriz.Görüşmeden çok aslında bunları düşünüyor.Ve ben ne yapıcam bilmiyorum.

Nilay ben sana kötü tecrübemi söyledim diye sende de öyle olacak diye bir şey yok , ama iş ciddiye binince kişilerin beklentileri artıyor ailenin sevimli gelini olman gerekiyor , o da damadı :)) İki kişi olmaktan çıkıp bir düzine kişi oluyor , herkes düğün için eşya için alınacaklar için yorum yapıyor , onlarla gidersin ayrı dert gitmezsin küserler of ya , türkiye de her şey çok zor evlenmek , çocuk doğurmak ...

Valla zormuş:KK43:
Yani en mutlu olmam gereken zamanlarda sitres içindeyim.
Allahtan sevdiğim en büyük destekçim...

Selam herkese , Zevcan bende aynı fikirdeyim aynısından bir yüzük al tak bence o bile aldığı yüzüğü unutmuştur .

Bugün öğlen mönüm : küçük kase yoğurt - nohut - az salata ( yeşillikli )

Nasıl ama :))

Süpersin canım...
Valla ben kendimi aşırı yorgun hissediyorum sanırım tansiyonumda düştü başımda aşırı derecede bir ağrı var düşüp bayılcak gibiyim.Şugün bir bitse...

Nilay Allah kolaylık versin ,niyetliydin değil mi susuzluktan olmuştur , güzel bir müzik dinle rahatlatır belki :)) Bir de nişanı düğünü düşünüp durma her şey olacağına varır ...

yapıyla alakalı olabilir nekss eğer rahat bi yapın varsa zaman sorun olmaz öyle düşün birde
ben acayip panik bir insanımdır nişanımda herşeyim tam 1 ay önce hazırdı
düğünde de aynı olsun isterim tabi olur mu bilemem de

Rahat bir yapım yok canım ya.
Her şeyi takıntı haline getirebilirim ondan korkuyorum zaten.

Nilay Allah kolaylık versin ,niyetliydin değil mi susuzluktan olmuştur , güzel bir müzik dinle rahatlatır belki :)) Bir de nişanı düğünü düşünüp durma her şey olacağına varır ...

Evet canım niyetliyim.
Sanırım susuzluktan ve sıcaktan tansiyonum düştü.
aksi gibi bu hafta işlerde yoğun ama ben görüldüğü üzere KK'dayım.
Rakamları görmek istemiyorum..
Sanırım işi yine eve taşıcam.

kızlar kuyumcuya telefon ettim uğrasırız bulmaya dediler yaptırabilirlermişde ama olmaya bilirmişde..
inş takımın küpeleri satılmamıstır onlardn yaptırtırım yoksa durum cok kötü tahmin edemeyeceğiniz kadar kötü bu konularda cok hassastır ve bişeyi gördümü asla unutmaz .. mafoldumben

kızlar kuyumcuya telefon ettim uğrasırız bulmaya dediler yaptırabilirlermişde ama olmaya bilirmişde..
inş takımın küpeleri satılmamıstır onlardn yaptırtırım yoksa durum cok kötü tahmin edemeyeceğiniz kadar kötü bu konularda cok hassastır ve bişeyi gördümü asla unutmaz .. mafoldumben

Umarım bir çözüm bulabilirsin canım.
Gerçekden hassas bir konu şimdi askerdeyken hele hiç açma derim.
O zamana kadar bulursun yada yaptırırsın inş.

Umarım bir çözüm bulabilirsin canım.
Gerçekden hassas bir konu şimdi askerdeyken hele hiç açma derim.
O zamana kadar bulursun yada yaptırırsın inş.

yok söylerim tatlım söylemeden duramam bişi gizleyemiyorum ben malesef su anda uyuyo acil ara die mesaj attım kalkınca arıcak ve olan olucak.. mafoldumben

yok söylerim tatlım söylemeden duramam bişi gizleyemiyorum ben malesef su anda uyuyo acil ara die mesaj attım kalkınca arıcak ve olan olucak.. mafoldumben

Canım ama askerde daha büyük tepkiler verebilir.
Ben mesela bu tarz konuları çok telefonda yada mesajla konuşmayı sevmiyorum.
Yüz yüze çok daha rahat oluyor.Mesela sevdiğim söylediğim bir şeye kırıldığında her zaman söyler buluşalım yanına geleyim seni göreyim geçicek diye.En önce biraz surat yapar sonra hemen anlaşırız.Bilemiyorum hangisi daha doğru olur.

Zevcan bak bence iyi düşün en azından askerden geldikden sonrası için söylersin.
Daha büyük tepkiler verebilir ama sen yanındayken belkide tepkisi çok ağır olmaz.
Hayır zaten oruçlusun işin sitresli birde üstüne bu durum olursa daha çok üzülüceksin.

X