Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

kızlar ben artık çıkıyorum, işleri biraz toparliyim.
sonra da erken çıkıp gidicem.
kocaman öpüyorum hepinizi.opuyorumnanaktan
iftar da saldırmayalım, önce çorba içip bi 10-15 dakika sonra yiyelim.
bu bi öneri=) kendim de uyup uyamicam konusunda kararsızım, zira
ben susamaktan daha çok acıktımmafoldumben

hayırlı iftarlar canımm..
senin durum daha kötü kendini tutmak için daha cok güce ihtiyacın olucak ama basarmanı bekliyorumm... kaydirigubbakcemile2

nilay insanlar cok fazla zorluyo yaa..
hakkaten telefona bile tahammülüm yok dediğin gibi sevgilim arıyo konusmak gelmiyo içimden hemen kapatsa istiyorum ..

aksama aman cok yeme hatta 2 bardak su iç öyle yemek yemeğe başla derim ben öyle yapıcam..
cuma bildirimde yine sonuncu olmayalımm..

Tatil olayı gerilere sürükledi bizi canım ya.
Ramazanda sabit tutsak bile yetecek inan.
Ramazandan sonra yine full devam ederiz zaten.
Elimden geldiğince yavaş olmaya çalışıcam canımcım.
Zaten +2 kilo ile başladım haftaya iyice salmıyayım kendimi.
Aynen telefon çalıyor bir şeyler soruyorlar anlamıyorlar ya bir anda ses tonun yükseliyor ve sinirleniyorum...bilmiyorumkismile

Tatil olayı gerilere sürükledi bizi canım ya.
Ramazanda sabit tutsak bile yetecek inan.
Ramazandan sonra yine full devam ederiz zaten.
Elimden geldiğince yavaş olmaya çalışıcam canımcım.
Zaten +2 kilo ile başladım haftaya iyice salmıyayım kendimi.
Aynen telefon çalıyor bir şeyler soruyorlar anlamıyorlar ya bir anda ses tonun yükseliyor ve sinirleniyorum...bilmiyorumkismile

inş tatlım ramazandan sonra asılırız da mezun oluruz..

Ben artık kaçıyorum kızlar işleri toparliyim.
Herkese hayırlı iftarlar diliyorum.
Yarın görüşürüz.

Oyy ablam derinlerden bir giriş yaptın yine.
diyeti unutmak yok akşam yavaş yavaş yiyeceğim mutlaka yürüyeceğim ve yemekden sonra leslie ile kalori yakacağım.Yürüyüş ise kalçalarımın şekillenmesi için şart.Tombulum diyor zaten sevdiğim şu sıra bana.Bir şeyde diyemiyorum haklı vazgeçmek yok.kaydirigubbakcemile2

Nilay sana da bu yakışır canım. Güveniyorum sana. Dediğim gibi yavaş yavaş ye.

inş özgem yaa inş ama iiden iiye zorlanmaya başladım bakalım nasıl olucak bayrama 60 lara veda etmek istiyordum planım hep öyleydii.. offf offfff :sinifsinif: mafoldumben

Zevcan bir dahaki bayrama istediğin kiloda olmak için çaba harca canım lütfen.

kızlar ben artık çıkıyorum, işleri biraz toparliyim.
sonra da erken çıkıp gidicem.
kocaman öpüyorum hepinizi.opuyorumnanaktan
iftar da saldırmayalım, önce çorba içip bi 10-15 dakika sonra yiyelim.
bu bi öneri=) kendim de uyup uyamicam konusunda kararsızım, zira
ben susamaktan daha çok acıktımmafoldumben

İyi akşamlar canım.

Ben artık kaçıyorum kızlar işleri toparliyim.
Herkese hayırlı iftarlar diliyorum.
Yarın görüşürüz.

Görüşmek üzere güzelim.

Bende kaçıyorum yarın görüşürüz. a.s.

bıssuru yazdım gıtmemıs:KK43: aksama tavuk corbası karnıyarık salata var.tatlı yapmyacagım bıkac saat sonra karpuz yerım.LETHEM diyet yontemın guzel ama nekss ın dedıgı gıbı yogurt vb ara ogunde ye.ana ogunlerde daha sıkı ye.bıde mercımek koftesını sormussun.dıyetısyenım az yaglı olmak sartıyla ara ogune verdı.yıyebılırsın tabı az.

kızlar ramazanla bırlıkte karamsarlık gelmesin.su an herseyin gozumuzde dönmesi oructan.ıftarda da hemen doyuyoruz.ramazan zorda gecse basaracagizkaydirigubbakcemile5

bıssuru yazdım gıtmemıs:KK43: aksama tavuk corbası karnıyarık salata var.tatlı yapmyacagım bıkac saat sonra karpuz yerım.LETHEM diyet yontemın guzel ama nekss ın dedıgı gıbı yogurt vb ara ogunde ye.ana ogunlerde daha sıkı ye.bıde mercımek koftesını sormussun.dıyetısyenım az yaglı olmak sartıyla ara ogune verdı.yıyebılırsın tabı az.

ramazanla birlikte karamsarlıga kapılmayalım kızlar.canımızın herseyı ıstemesı oructan.ıftar yapıncada azla doyarız.ramazan zorda olsa basaracagız.kaydirigubbakcemile5

prensesperim, saol cnm, şimdilik regl dönemimde olduğumdan fazla hareket edemiyorum, normalde en azından yürüyüş yapardım, o da yok. ondan az yiyeyim dedim. ama öğlen yemeğinden sora da şeftali ve süt arası yaptım..

akşama da 1 kase çorba, yarım biber dolması, bide biraz kavun yedim.. acıkırsam meyve falan yemeyi düşünüyorum..

acıktım tabiki, bi nescafe içtim bikaç bisküviyle.. gece geç yattığımdan soradan çok acıkmayım dedim:) bahane mi? bilinmez :) sonracıma kardeşimin anlamsız ısrarına rağmen yemediğim alaman çikolataları ve 40 dk yaptığım yürüyüşle bugünü bitirmekteyim..

şimdilik öpüyorum herkesi, sanırım sabaha geliyosunuz kızlar, artık yarın görüşürüz

Son düzenleme:
gunaydin kızlar.dun aksam ıftarda 1 kase corbayı ekmeksiz 1 tane karnıyarigida 2 kucuk kepek ekmegiyle yedım.salata ve 22.30 dada karpuz yedım.sofradan kalkarken mıdem algılamadi yediklerimi:)sahura tel calmamıs kalkamadım.zaman cok uzun dıye tutmamaya karar verdım bugun.sımdı kahvaltımı edip hastaneye gıdıcem.

günaydın kızlar...kötü haber ben kilo alıyorum kıyafetlerimden anladım bol gelenler tam oluyo su anda napıcam ben yaaa..anti depresanları bıraktım sanırım onlarla alakalı oldu tamam tatil dönüşü + dayım ama nerdeyse eski halimle dönmüştüm neden böyle oldu anlamıyorum...
off offf napıcam kızlar ben yaa..
sahurda kahvaltı yaptım 2 domates az peynir 5 yeşil zeytin 2 yomurtadan omlet 4 dilim kepek ekmeği ...
ekmek fazla oldu biliyorum ama ekmekyemesem diğerlerinide yiyemicektim zaten cok zorlandım bu gece yemede ..
aksama dün aksam pişiremediğim barbunyam var yanında sadece salata ve yoğurt olucak..
bu günkü durumuma göre sahurlarda kahvaltı yapmayı düşünüom bakalım bu gün nasıl geçicek..

gunaydin kızlar.dun aksam ıftarda 1 kase corbayı ekmeksiz 1 tane karnıyarigida 2 kucuk kepek ekmegiyle yedım.salata ve 22.30 dada karpuz yedım.sofradan kalkarken mıdem algılamadi yediklerimi:)sahura tel calmamıs kalkamadım.zaman cok uzun dıye tutmamaya karar verdım bugun.sımdı kahvaltımı edip hastaneye gıdıcem.

günaydın tatlım bu gün tutmamakla en mantıklısını yapmıssın yoksa yığılır kalırdın olucak gibi değil çünkü ben dün aksam baş ağrısından halsizlikten kıvradım durdum..bence su an için süper gidiyorsun..

Günaydın hanımlar :) Ortalık sakinken dünkü yazdıklarınızı okudum ... Allah hepinizin orucunu kabul etsin , bu sıcaklarda gerçekten zor , dün iş çıkışı yürürken resmen bazı bayanlar bayılıyordu yollarda biri bayıldı önümde ... Ben susuzluğa asla dayanamam o yüzden tutamıyorum günde 4 lt su içerim ben .
Ben dün yediklerimi yazayım hemen ,
Öğlen : köfteli çorba , 3-4 kaşık makarna
İkindi : 2 küçük salatalık, bir tane yovita yoğurt ( kuru kayısılı ) şiddetle tavsiye ederim .
Akşam : Yoğurtlu semizotu salatası
tabi ofiste mutlaka yeşil çay ve form çayı içiyorum ....

Bu sabah : 1 dilim kepek ekmeği , 1 küçük domates , 1 küçük salatalık , 1 dilim az yağlı peynir , 3 tane zeytin ...

Öğlene kadar bir şey yemeyi planlamıyorum , bu arada mekiklere devam ediyorum ,biraz önce de ip atladım .
Bir de göbek için titreşimli kemer geçti elime eğer adaptör bulabilirsem kullanıcam :)) Şimdilik raporum böyle .

Zevcan dı değil mi arkadaşım , moralini bozma belki vücudun ödem yapmıştır ... Kilo alsan tartıda belli olur bence , hemen koyverme bir de sahurda olsa ekmeği biraz daha azalt tatlım bence .

Zevcan dı değil mi arkadaşım , moralini bozma belki vücudun ödem yapmıştır ... Kilo alsan tartıda belli olur bence , hemen koyverme bir de sahurda olsa ekmeği biraz daha azalt tatlım bence .

evet zevcan..
yok tatlım yok bu ödem değil kilo acilen bi care bulmam lazım bu duruma..
senin su an için süper gidio cuma günü tartıda karsılığını alacaksın emeklerinin..

X