Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

bir süre vücudun bu kiloya alısana kadar böyle devam sonrasında yavas yavas eklemeler yaparsınnn ama henüz erkennn kaydirigubbakcemile5

oyle yapıyorum canım zaten hemen hemen 2 aydır hıc kılo almadım ıyı gıdıyorum bu sekılde arkadaslarım tanıyamıyo zaten ne olmus sana dıyolarrr tabı bu benı mutlu edıyooo :))

Banu hanım banu hanım beni kızdırmayın ölüm orucuna yatarım bak :)

Cerenim hoşgeldin canımcım.

Zevcan pek azimli gördüm seni. Hadş hayırlısı işallah devam eder cnm bu azmin. Dediğin gibi ÇArşambaya kdr herkes 1 kilo verse süper olur.

Çiçekim hoşgeldin canım.

Kızlar liste bu şekilde hazır. Kardeş takıma ekliyorum.

Biz hiç iyi değiliz teyzesi diş eti çekilmesi ve bacak ağrılarıyla uğraşıyoruz bu sabah sokakta kalıyordum ayağım kasıldı zor toparladım kendimi (

alalalala cok ılgınc demek kı bu aylarda bunlar olabılıyormus canım aman dıkkat et kendıne tatlım yalnız pek cıkma ıstersen dısarıya canım

çok üzüldüm tatlım ya sımdı ıkınızde ıyımısınız tatlım

ilaçlar verdi dr onları kullanıyoruz inşallah geçicek .. benim safra kesesinde taş çıkması kötü oldu o kesin ameliyat zatende benim bu konuda bi uzman dr bulup oanda muayene olmam lazım 2. bi dr a gözükmeden ameliyat olmam kesinlikle

olumunekankayizsmile hosbulduk tatlım nasılsın canım keyıfler yerınde mı?

oyle yapıyorum canım zaten hemen hemen 2 aydır hıc kılo almadım ıyı gıdıyorum bu sekılde arkadaslarım tanıyamıyo zaten ne olmus sana dıyolarrr tabı bu benı mutlu edıyooo :))

Dengeli ve düzenli beslenmeye alışınca insan istese bile bozamıyor dimi,bu aralar canım en çok yeşil çay çekiyor,önceden ne güzel 2 kkayısı bir kupa yeşil çay ara yapıyorduk artık onların hiç birini yapamıyorum ben :))

Hoşbulduk canım,nasılsın.

kızlar ben kacıyorum kahvaltı yapıcamm cok acıktımm sonrada kuzenlerle gezmeyeee gidicemmm ... opuyorumnanaktan

geçmiş olsun tatlım bencede ıkıncı bır doktora gorunmen sart tatlım mutlaka bı tedavısı vardır amelıyata hemen teslım olmamak gerek ınsallah en kısa surede saglıgına kavusursun canım

Reyhan tamam eğer bende takımda olursam seninle rekabet ederiz :)) Çok azimliyim ona göre :) Hafta sonu bodrumda ki bisikletide çıkartıcam yukarı ...

İrem&Özge bilerek söylemek istemiyorum diyet yaptığımı , çünkü eşimde aileside bana demeselerde başarılı olamayacağımı düşünüyorlar bende dillendirip koz vermek istemiyorum , sadece dikkat ediyorum dedi m o kadar .

alalalala cok ılgınc demek kı bu aylarda bunlar olabılıyormus canım aman dıkkat et kendıne tatlım yalnız pek cıkma ıstersen dısarıya canım

Genelde son aylarda olur diyorlar canım ama ca eksikliğinden erken başladı sanırım benim (

Banucum geçmiş olsun ne oldu ben anlayadım kaçırdım galiba sayfalarda,minişin ve sen mi hasta oldunuz:kedi:

Genelde son aylarda olur diyorlar canım ama ca eksikliğinden erken başladı sanırım benim (

Banucum geçmiş olsun ne oldu ben anlayadım kaçırdım galiba sayfalarda,minişin ve sen mi hasta oldunuz:kedi:

hımm anladım tatlım bende senınle beraber hamılelıgın evrelerını ogrenıyorum :)) sanırım hıc yabancılık cekmeyecegım :))olumunekankayizsmile

olumunekankayizsmile hosbulduk tatlım nasılsın canım keyıfler yerınde mı?

Çok şükür iyiyim şekercim. Diyetime motive olabilsem daha iyi olucam. Çarşambaya kadar verdim verdim bakalım.

Hoşbulduk canım,nasılsın.

İyiyim cnm çok şükür sen nasılsın:1hug:

kızlar ben kacıyorum kahvaltı yapıcamm cok acıktımm sonrada kuzenlerle gezmeyeee gidicemmm ... opuyorumnanaktan

Afiyet olsun şekercim.

keşke öle bişi yapsan o zaman vücudun kıtlık sinyali verir hiç kilo verdirmez sana sonra azıcık yersen davul gibi şişersin bende senden zayıf olurum

:mymeka: Avcunu yala. Len bende Haftaya Cuma senden daha çok vermiş olmazsam Özge değilim. kötükedihüso

Onlar istediklerini düşünmekte özgür canım. Hem bilmeleri ve sana inanmamaları seni daha çok azimlendirecektir.
Akşama o zmn dikkat ettiğini ve bunu yemeyeceğini söyle. Salata yap onu ye. Şaşırmalarını ve ne kdr istekli olduğunu öğrenmelerini sağlarsın.

hımm anladım tatlım bende senınle beraber hamılelıgın evrelerını ogrenıyorum :)) sanırım hıc yabancılık cekmeyecegım :))olumunekankayizsmile

Evet canım,seninki daha kolay olacak,benimki gelince peşine seninkilerde gelince sen daha rahat edeceksin eminim ben daha zorlanıyorum bu aşamalarda kaydirigubbakcemile3

İyiyz canım ne olsun işte,bebişin dertleriyle uğraşıyoruz,bu hafta nasıl takım derece olacak gibimi

Çiçekim bu hafta da sonuncu oluruz sanırım :) Bu da bir derecedir tabi bi yerde. Ama artık toplarlansak iyi olacak kızlar. alacam elime sopayı yine.

Peki banu hanım son gülen iyi güler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…