Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

4. TAKIM 168. ETAP
sebnemselayfurkan ( 66 / ) geri dönecek
uaydın( 73.0 / 75.0 /- 2 / % - 2.74 )
İrem&Özge ( 72.0 / 72.0 / 0 / % 0 )
meyvenull ( 60.6 / ) geri dönecek
NeKss ( 63.0 / ) geri dönecek
lightlife( 79.0 / ) geri dönecek
Pandomim ( 60.4 / 60.4 / 0 / % 0 )
Ece ( 69.5 / 69.7 / - 0.2 / % - 0.29 )

4. TAKIM TOPLAM KİLO 274,9 / 277,1/ -2,2 / % -0,80

iremcim listeniz bu şekilde olmalı

izinlileri toplama dahil etmiyoruz
ve izinli yazmak yok geri dönmek üzere ayrıldı yazabilirsin.

ozgem caglayanım banucumm canım arkadaslarım sızden bırsey rıca edebılır mıyım? 3 gun sonra 1. evlilik yıldonumumuz surprız yapmak ıstıyorum esıme ne yapabılırım fıkrınız varmıı sız tecrubelısınızdır dıye soruyorum fıkırlerınızı beklıyorum tatlıslarımmm

valal şeker benim hiç bi evlilik yıldönümümde ne bi sürpriz aldım nede yaptım aaa pardon yıldönümüzü unutmaması benim için sürpriz oluyor aslında hakkını yemiyim adamın şimdi

valal şeker benim hiç bi evlilik yıldönümümde ne bi sürpriz aldım nede yaptım aaa pardon yıldönümüzü unutmaması benim için sürpriz oluyor aslında hakkını yemiyim adamın şimdi

bu adamlar ne kadar ruhsuz oluyolar yaa acaba bısey yapmasam da ondan mı beklesem bazı seylerı bakalım onem verıyo mu onu ogrenmıs olurumm

bu adamlar ne kadar ruhsuz oluyolar yaa acaba bısey yapmasam da ondan mı beklesem bazı seylerı bakalım onem verıyo mu onu ogrenmıs olurumm

canım sen nasıl mutlu olacaksan öyle yap ama karşılık bekleme sonraki yıllarda hayal kırıklığı yaşama ihtimalin büyük hem önem verip vermediğini öğrenmek için böyle şeyler yapma onu ancak hayatınızda çok kritik zamanlarda anlayabilirsin sen gecenin keyfini çıkar

Cerencim 4 senedir bende ne sürpriz gördüm ne yaptım. Görmeyince yapmakda istemiyorum. Hatta hatırlarsın bu senekinde büyük kavga etmiştik sonrasında çiçek yollamıştı falan.
O yüzden artık beklentim bile yok. Çünkü üzülüyorum.
Bence hatırlaması lazım ammmmaaa bu değer göstergesi değil. Yani diyorum ki eşim beni önemsemese odun gibi bir adama olurdu. Ama evde temizlikten ütüye İremin bakımından yemeğe hep yardımcıdır. Bir dediğimi ikiletmez. Yine de dediğim gibi hatırlaması lazım o ayrı.
Sende bence yapmak istiyorsan yap cnm bekleme. Ama o senin için hazırlık yapsın istersen bekle o yapsın. Cd hazırlayabilirsin mesela. Resimlerinizden oluşan bi slayt müzik koyarsın. Kendi sesinden mektup şiir falan okursun süper olur. Eşin unutmuş olursa sen onu verirsin.

sana ınanıyorum tatlım dogru soyluyorsun gormus gecırmıssın ben daha ılk defa yasayacagım bunu gercekten karsılık beklememk gerek cok haklısın tatlım

aaa valla supermıss o hazırlasın surprızı eger aklına gelmezde odunluk yaparsa ben cdyı elıne tutusturuverırım o anda ıste yandı demektır :)) 1. yıldonumunude unutmaz herhalde bız 5 sene cıktık bu 5 sene boyunca sadece 5. senemızın sevgılıler gununde bana surprız yaptı gercı ondada nısanlıydık bılmıyorum ne yapacagını ınsallah guzel bırseyler yapar cunku ben sankı yenı evlenecekmısım gıbı cok heyecanlıyımm

Bizimde 11 ağustosda 4. yılımız olacak , ondan önce de 6 senemiz var ama sağolsun özel günlerde pek enteresan bir şey görmedim , doğumgünlerim dahil hediye alır verir bir kaç defa yemeğe gittik falan . Ben ilk sene acayip romantik bişey bekliyordum baktım plan program yapılmamış ben dedim sana yemek yapayım mum ışığında falan öyle oldu yani :) sonra ki senelerde de tatilde kaynadı ... Bu yılda bir şey olacağını sanmam , bebek var ...Sen karşılık beklemeden yap yapacağını eğer güzel bir sürprizle karşılaşırsan ne mutlu sana :))

ıkı surprız bırden olur degılmı o zaman canım onerın ıcın tesekkurler tatlımolumunekankayizsmile

Rica ederim canım , her öneri her evliliğe tutmuyor maalesef , Ayrıca evlilik yıldönümünüz kutlu olsun ...Nice güzel yılları birlikte geçirin ağız tadıyla ...

Rica ederim canım , her öneri her evliliğe tutmuyor maalesef , Ayrıca evlilik yıldönümünüz kutlu olsun ...Nice güzel yılları birlikte geçirin ağız tadıyla ...

amin tatlım :)) seninde oğluşunla ve eşinle hayatınızın pamuk şekeri tadında gecmesı dıleklerımle hep mutlu olun ınsallahholumunekankayizsmile

****7.TAKIM 168.ETAP ****

yarisci (68,0/68,0/0,00/0,00%)
askito (67,6/70,5/-2,9/-4,29%)
ebtuna (68,4/66,7/1,7/2,49%)
pregant (72,0/74,0/-2/-2,7%)
sailormoon (71.2/69.8/1.4/1.9%)
zalimi (80,9/79/1,9/2,35%)
ebrulum (82.0/82,0/0,00/0,00% )
ohcanimadeysin (64.1 /64.0/ 0.1 /0.15%)

TOPLAM KİLO(574,2/574,4/0,2/0,03)

onay alabilirmiyim kızlar

Evet öğleden önce küçük bir salatalık yedi
Öğlen sebze çorbası ( azıcık da tavuk vardı içinde )
4 yemek kaşığı yoğurt , bir dilim kepek ekmeği yedim ...

****7.TAKIM 168.ETAP ****

yarisci (68,0/68,0/0,00/0,00%)
askito (67,6/70,5/-2,9/-4,29%)
ebtuna (68,4/66,7/1,7/2,49%)
pregant (72,0/74,0/-2/-2,7%)
sailormoon (71.2/69.8/1.4/1.9%)
zalimi (80,9/79/1,9/2,35%)
ebrulum (82.0/82,0/0,00/0,00% )
ohcanimadeysin (64.1 /64.0/ 0.1 /0.15%)

TOPLAM KİLO(574,2/574/0,2/0,03)

irecim bizim sadece toplamdamı hata vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…