Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

tamam canım benim pc bozuk o yüzden hesap makineside yok snn renkleri olmadığından yanlış hesaplamışım zaten kontrol ettim 574 çıkıyor sonuç koydum paylaşıma

Tmm cnm.

Kızlar görünen o ki bu hafta yine sonuncuyuz. Lütfen bu hafta değiştirelim bu durumu. Birincilikten sonra 2 hafta sonunculuk üzüyor beni.

evet sonuncu olduk bunda katkım büyük bidahaki haftaya eminimki hepimiz kilo vermiş olucaz bide özgecim az kişi olmanında etkisi var 2-3 kişi daha olsa onlarda kilo verse yüzdemiz daha fazla olur aslında

Banucum haftaya iki arkadaşımızda listeye eklenecek. Yasemin ve Reyhan haftaya listede olacaklar.

Kendini suçlu görme canım geçen haftada benim yüzümden sonuncu olduk biz bir takımız kuzum. Ama şuna emin ol ki haftaya senden daha fazla kilo vermiş olacağım.

İyi akşamlar diler hızla kaçarım :)

gunaydin kizlar.o kadar yogun geciyorki gelemedim dun.gecmisin yarısını okuyabıldim.sonuc listesine baktim ama en son 30 temmuz var.dun ogleden sonra tavuklu pılav ayran aksamda ızgara kofte tavuk yedim.yanliz kaçamagim var.kola ve kucuk bir dılım pasta.

daha once soylemismiydim bilmiyorum ama ist dugune geldik.dun aksamda kina vardi luleburgazda.bizim dugunlerden cok farkliydi.cok eglendim.bugunde dugun var.dugun evi oldugu icin bu kadar zorlaniyorum zaten diyette;(

Günaydın herkese.

Güzel bir hafta olmasını dilerim.

Kızlar bu hafta sıkıca asılalım diyetlerimize. Bu hafta derece bekliyorum ona göre. Lütfen Ramazan diye salmayın kendinizi. Dikkat edersek eğer kilo verebiliriz bile ama en azından korumamız lazım. Çok zor veriyoruz ama bir gün dikkat etmeyerek hemen alıyoruz. Lütfen ama lütfen iki haftalık kötü sonuçları silelim artık.

Son düzenleme:
Aslıcım günaydın canım. İşallah bu hafta bol kilo vermeli bir hafta olur dediğin gibi şeker.
Hepimiz sarılırsak olur ama tabi.
Haftasonun nasıl geçti bakalım.

Aslıcım günaydın canım. İşallah bu hafta bol kilo vermeli bir hafta olur dediğin gibi şeker.
Hepimiz sarılırsak olur ama tabi.
Haftasonun nasıl geçti bakalım.

Ben bu sene iznimi nişanda kullanmıştım 2 hafta.
o yüzden bidaha izin kullanmıcam bu sene tatile falan çıkamadık.
Hafta sonu Nişanlım annem ben Tekirdağ tarafına gittik.
Nişanlımla 2 gün boyunca gezdik eğlendik. Bide yiğenimin sünneti vardı.
Küçük bi hafta sonu kaçamağı yaptık.
Mağlesef yediklerime dikkat edemedim hafta sonu.
Fakat bu hafta içi telafi edicem.
Sabah yarım simit yedim.
Bu iki gün öğlenleri salata yicem.
Akşam iftarida hafif geçirmeye çalışıcam inşallah.
Senin nasıl geçti Özgeciğin. Hafta sonun?

Günaydın hanımlar , haftasonu eşim hep çalıştı o yüzden evden giremedim ...

Rejimime aynen devam ettiğm , cuma akşamı çi börekleri yemedim :) salata yaptım cumartesi ikram edilen dondurmalı tatlıyı da yemedim :)) Hafta içi nasılsa öyle devam ettim :)Bir tek ip atlayamadım sağolsun onun enerjisini de oğlum yaktırdı zaten ....
Sabah evde bir bardak yarım yağlı süt içine kflex yedim, şimdide bir salatalık bir bardak yeşil çay . Çok iradeli gördüm kendimi ..sabahta 150 mekik aynen ...

Ve geçen hafta bugün tartıldığımda 69.300 gr dım bu sabah yine aynı şekilde tartıldığımda 66.200 göründüm :)) Ve mekik sayesinde de karnımın o sivri hali gitmeye başladı ... Çok mutluyum hepinize teşekkür ederim , gaza geitirin beni ...

Bir de çizelgede nasıl değiştiriyoruz kilo şeyini bilen varsa söylerse sevinirim ...

Aslıcım benimde beslenme açısından berbattı haftasonum. Bugün çark ettim ama aynı hataya düşmeyeceğim dedim kendime. Vereceğim ve almayacağım.
Nişanlınla küçük kaçamağınız iyi gelmiştir. Sevindim canım.

Şekercim bravo valla çiğ börekler seni alt edememiş sevindim. Bu arada adını söylersen sevinirim sakıncası yoksa tabi. Nick çok uzun geliyorda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…