Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

slm kızlar ben geldim banucum gecmiş olsunn...
özgem gec kaldın dün mısır yedimm (
ve bu sabah 300 gr artıda cıktım (

inş yarına verme durumum devam eder...

kızlar bende ssalı dönüyorum artık döneyimm dimi uzun oldu bu tatill :))
kilo almaktan ve dinlenmekten baska yararı-zararı olmadı ...
sebomda gelmemiş merak ettim onun tatilde 1 haftaydı noldukii..

Bende zaten fazla kilo almamak için çaba gösteriyorum çok şükür şu anda daha almadım diyetten sonra ama çok dikkat ediyorum.23 kg alırsam hiç veremem sanırım ben (
Ama senin azmin çok hoşuma gitti karar verip gizli gizli diyet yapmak çok zordur ama kendimden biliyorum :))
Karar verdiysen eğer bunuda başarırsın eminim :))
Muz'u duydum ama sodayı duymamıştım,sade olarak içeceğim onu diymi o zaman faydası olur heralde :))
Evde sürekli dinleniyorum zaten akşamları çok yorgun oluyorum işten gelince,6 aydan sonra yatamıycam galiba şimdi tadını çıkarmaya çalışıyorum :))

Korkutmayın ama gözümü benim şimdiden kaydirigubbakcemile3
Sola yatmayı alışkanlık haline getirdim çok şükür bebiş için daha iyiymiş sanırım.20 gün sonra kontrolüm var o zaman sorucam canım eğer şiddeti artarsa erken gitmeyi düşünüyorum dr.

Kaç kere bu zamanlarda olacaksın ve ailenle bu kadar uzun zaman nasıl tatil yapacaksın canım,stresli bir iş hayatından kaçıp geldin zaten ailenin yanına boşver kiloları şu anda onlarla olmanın tadını çıkar
Tabii herşeyden bol bol ye demiyorum ama,onlarla beraber geçireceğin zamanların kıymetini bil sonra o cadılarla çalışmaya başlayınca aileni çok arayacaksın :))

haklısın tatlım galiba...ama 1 kilo bile alsam kendimi fil olmusum gibi hissediomm..
senin nasıl gidio canımm bebiş ne alemde sonuclar güsel cıkmıs okudum şimdii cereninkilerde gelsede iki tane annemiz olsaa kaydirigubbakcemile3

CaglayanCicek ben sodayı haftada bir kaç kere 2/3 tane içiyordum ilk dört ay hiç tiksintim olmadı ama iştahımda yoktu hiç kilo almadım aldığım 23 kiloyu son 4,5 aya borçluyum oğlum 20 gün önce geldi vesselem ben bile inanamıyordum , haftada nasıl kilo aldığıma ama inanılmaz şımarmıştım tok olsam bile ikramları hiç geri çevirmiyordum .Sen de şimdiden kilolara takma sağlıkla sıhhatle doğur , emzirince veriliyor benim emzirmem yarım kaldığı için kaldı kilolar birazda bende . Ama pof şeyler yeme meyve ye ,sebze ye , et ye benim gibi pastaları cuk cuk indirme . Ben yaptıklarımı gizlemeyi sevmeyen bir insanım ama çevremde diyet konusunda iradesi zayıf olarak tanındığım için biraz da bu foruma üye oldum :))

Günaydın Sabahın ilk günaydını benden olsun :)
Hemen dün öğleden sonra neler yediğimi yazayım;
İkindi : iki küçük salatalık , ve şekersiz kahve

akşam :3 kaşık yeşil mercimek yemeği ( erişte yok ) , 3 kaşık yoğurt ve 1 tane küçük salatalık ...

Akşamda evde bir yudum kola kaçamağı,

150 tane mekik ve kalça hareketleri

Sabah : 150 mekik , bacak hareketleri , 160 tane ip atladım
1 bardak süt ( yarım yağlı ) ve meyveli müsli
1 adet nektarin ....

Kendini öyle adapte ettiğin için öyle tatlım biraz daha rahat ol tatilin tadını çıkar.
Biz iyiyiz canım bacak kasılmalarım başladı işte şimdi mide bulantısı ve yorgunluk gitti ama yan etkiler beni mahvediyor canım.
Cereninkiler gelse keşke bir an öncede anneciği mutlu etseler bizde teyze olsak yeniden :))

Biz bir yere gidene kadar beni araba tutuyor,eşimin aileside bizim eve biraz uzak,onlara gidince ben süklüm püklüm olup oturuyorum,gözüm ikram falan görmüyor 9 ay boyunca bu böyle devam edebilir mesela kaydirigubbakcemile3
Meyve ve et yiyorum helede tavuk etini 3 öğün verseler yerim ama kırmızı eti o kadar sevmiyorum açıkçası olursa yerim tarzında :))

Hep beraber burda kilo verdiririz biz sana merak etme vermen gereken şimdi ne kadar kg var

günaydın bayanlar tartı sabah sabah moralimi bozdu ama bu hafta hiç yapamadım
69,700 çıktım

Günaydın herkese.
Bakalım bugün sonuçlar neyi gösterecek.
Bende geçen hafta ile aynıyım 72 kilom.

İrem&özge senin kızın var sanırım , kaç yaşında ?

evet canım ekimde 3 bitecek.

Hoşgeldin cnm. Bugün daha da sıcak hava. Şeker seni listeye ekleyeyim mi bu hafta. Paylaşımın falan gayet iyi ama izine mi çıkacaktın öyle bişiy hatırlıyorum sanki.

Oyy kıyamam yavrum. Salgın var zaten çocuklar hep hasta. Benim ki de ateşli azılarını çıkarıyor işallah hemen patlatır kuzum.

selam kızlar ben şuan ablanmlardayım bu hafta bei izinli sayabilirmisiniz? kilo bildiriminde bulunamayabilirim.. öptüm hepinizi

Tamam canım.

Sağlık olsun bebem üzme kendini.

Çok iyi cnm afiyet olsun.

günaydın bayanlar tartı sabah sabah moralimi bozdu ama bu hafta hiç yapamadım
69,700 çıktım

:1hug:

Günaydınlar...
Bu hafta kilomda bir değişiklik yok. 60.3 geçen haftayla aynı kilom.

:1hug:

4. TAKIM 168. ETAP
sebnemselayfurkan ( 66 ) İzinli
uaydın( 73.0 )
İrem&Özge ( 72.0 / 72.0 / 0 / % 0 )
meyvenull ( 60.6 )
NeKss ( 63.0 )
lightlife( 79,0 ) İzinli
Pandomim ( 60.4 / 60.4 / 0 / % 0 )
Ece ( 69.5 / 69.7 / - 0.2 / % - 0.29 )

4. TAKIM TOPLAM KİLO 543.5

Teşekkür ederim canım benim :) vermem gereken 13 kilo 69 ile başladım dün 68 dim :))Benim kramplarım çok erken başlamıştı , senin haftalarında sokakta kalakalıyordum :)) Magnezyum iyi gelmişti , daha ileriki dönem kramplarımda da zaten ( uyuyamıyorsun o dönemde ) hemen yataktan kalkıp yürüyordum odada ,çok iyi geliyordu . Geçen sen bu zamanlar balina gibi geziyordum uykusuz bütün gece ....

Günaydın herkese.
Çok iyi cnm afiyet olsun.
:

Günaydın , teşekkür ederim canım ...

Biliyorum sizler diyet yapalı çok olmuş ben yeni başladım hepinize göre daha istekli ve heyecanlıyım oyüzden her yaptığımı yazmamı maruz görün bilmiyorumkismile

4. TAKIM 168. ETAP
uaydın( 73.0 /75/2/ )
meyvenull ( 60.6 )
NeKss ( 63.0 )
lightlife( 79,0 ) İzinli

4. TAKIM TOPLAM KİLO

çok üzgünüm kızlar hepinizden özür diliyorum ama tatilde kilo almışım çok moralim bozukmafoldumben

Banucum üzülme cnm sağlık olsun.

4. TAKIM 168. ETAP
uaydın( 73.0 / 75.0 /- 2 / % - 2.74 )
meyvenull ( 60.6 )
NeKss ( 63.0 )
lightlife( 79,0 ) İzinli

4. TAKIM TOPLAM KİLO

gunaydin canlarim.off off baska yerde diyet cok zor.mumkun oldugunca az yemeye calisiyorum.dun aksam 1 dolma 2 sarma 3 catalda patlıcan yemegi yedim.kahvaltida 1 dilim normal ekmek klasik kahvaltı.ırem ozge ıstanbuldayim ya.tartim yok su an nekadarım hıc bılemiyorum.ıns zararlı cıkmam.

Bende akşamı kara kara düşünüyorum , akşama eşimin annesi çibörek yapacak yağlı kıymalı bişey , kızartılıyor ... Eskiden dolu dolu yerdim şimdi yemekte ne yicem kara kara düşünüyorum başka bir şey çıkarıp yesem ayıp olacak (( Acaba ofiste atıştırıp öyle mi gitsem ? Bir de İrem&özge ben daha takım üyesi değilim , kilo belirtmem gerkmiyor değil mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…