Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Ne güzel ya insan o kıyafetlere bakmaya bile doyamaz...
Sevil çok hoş bir isim.Bence çok güzel düşünmüşsünüz.
Nedense kız olcakmış gibi geliyor.Cinsiyeti kaçıncı ayda öğrenilcekmiş?
Birlikde uyumak en büyük hayalimiz hani gün içinde konusu geçmeden olmuyor.
Sabahda yine hayalini kurduk:kedi: Kayra benim çok istediğim bir isim okuduğum bir romandan etkilenmiş o zaman kararımı vermiştim.İyilik,ihsan,lutuf anlamına geliyor.Cihan ise sevdiğimin rahmetli babasının ismi hayalini kurarken ben söyledim.Kızımız olursa kayra olsun dedim tamam dedi canımıniçi.Oğlumuz olursada cihan olsun babanın ismi dedim.Nasıl mutlu oldu gözlerinin içi parladı.İlerisi için ne olur gerçekden bilmiyorum ama sevdiğime sahip olduğum için çok şanslıyım...İkimizde çocukları seviyoruz umarım bizede nasip olur...:ecrin_bebek:

Sevil ismi benimde kulağıma hoş geliyor,o bana nişanlıyken sohbet arasında kızım olursa annemin adı olsun isterim dedi,ismide zaten çok güzel sevil bende tamam dedim.Kayra ismimin anlamı çok güzelmiş ama canım.Çok hoşuma gitti kulağada hoş geliyor.
Hayırlısı canım allahtan inş.herşey istediğiniz gibi olur bizde çocukları çok seviyoruz allahım verdi bir tane inş.sağlıcakla gelmesinide nasip eder.:ecrin_bebek:

Yürüyüşe giderken teli almıyacağımı söylemiştim.
O sırada mesajlaşıyorduk bu sefer tempomu şaşırıcam.
Hava kararınca aklı bende kalmış haklıydı...

Sende artık gece kalmazsın zaten bir kere aklı kaldı sende artık korkutmassın onu bayanssulusmile

Bende kızım olsun isterdim Allah gönlüme göre verdi. Herkesin gönlüne göre sağlıklı bebekleri olur işallah

Amin canım inş.İrem nasıl arada bir resimlerini koysana görelim yüzünü bulutlarsın olmazsa çok tatlı oluyor kız çocukları çünkü opuyorumnanaktan

günaydın kardeş takım nasılsınız..

Günaydın cnm. Hoşgeldin takımımıza nasılsın.

Çiçekim eklerim canım hatta dur ekliyim bir tane hemencik.
Maşallah demeyi unutmayın. :nazar:

Eklentiler

• $DSC00981.jpg
    $DSC00981.jpg
    6,5 KB · Görüntüleme: 26
maşallaahhh bıcırık çok tatlıı sırnaşık şey tombiş yanaklarını ısırmak lazım sırnaşık şey

Sevil ismi benimde kulağıma hoş geliyor,o bana nişanlıyken sohbet arasında kızım olursa annemin adı olsun isterim dedi,ismide zaten çok güzel sevil bende tamam dedim.Kayra ismimin anlamı çok güzelmiş ama canım.Çok hoşuma gitti kulağada hoş geliyor.
Hayırlısı canım allahtan inş.herşey istediğiniz gibi olur bizde çocukları çok seviyoruz allahım verdi bir tane inş.sağlıcakla gelmesinide nasip eder.:ecrin_bebek:

Sende artık gece kalmazsın zaten bir kere aklı kaldı sende artık korkutmassın onu bayanssulusmile

Kırmamakla en güzelini yapmışsın canım.Ki sevil ismi bencede çok hoş kulağada çok hoş geliyor.Kayra ismini uzun zamandır düşünüyordum sevdiğimde saolsun kırmadı.Hani olmasa bile o şekilde destek çıkması bile güzel.Cihan ise benim aklıma geldi mutlu olucağına emindim.Allahım hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.Darısı isteyen herkesin başına :1hug:

41 kere maşallah ablam tombiş tombiş nasılda şeker...
Aynı benim istediğim gibi cicili bicili elbiseler tokalar...
Allahım bana ve isteyen herkesede nasip eder inşallah.

ay maşallah ne güzel yaaaa:)))) Allah bağışlasın.

Saol canım darısı senin başına inş.

Günaydın cnm. Hoşgeldin takımımıza nasılsın.

Çiçekim eklerim canım hatta dur ekliyim bir tane hemencik.
Maşallah demeyi unutmayın. :nazar:

yaaa ama bu çok tatlı yaaa.yanaklara bak şunun tam ısırmalık oohhhh yerim ben onu yerr yerrr allah bağışlasın canım.Allah uzun ömürler versin kuzucuğuna opuyorumnanaktan

Teşekkür ederim kızlar.

Çiçekim saçlar dalgalı evet ama düzleşecek gibi. Benim de öyleymiş küçükken şimdi düz saçlarım.

Teşekkür ederim kızlar.

Çiçekim saçlar dalgalı evet ama düzleşecek gibi. Benim de öyleymiş küçükken şimdi düz saçlarım.

:nazar:41 kere maşallah allahım onu nazarlardan saklısın.Ayy keşke hep öyle kalsa kıvır kıvır çok yakışıyor bu yaşlardaki çocuklara öyle saçlar,ama süslenmeyi pek seviyoruz galiba saç bandını çok beğendim kıyafetleri tam bir genç kız olmuş :nazar:

Çiçekim sorma pek bi kokoştur kızım. Uyum hastasıdır. Annesi gibi :)
Kıyafetine uygun çorap ve ayakkabı seçer mutlaka.

Saç konusunda bence de keşke öyle kalsa ama bakalım. Sağlıklı olsunda güzel olmasa da olur minik kuzularımız.

Huuuuuuuuuu nerde bu takımın kızları bakalım.

Ben buralardayım...

Bu hafta mersine gidicem.
Sevdiğimde akşamları çalışıyor denk gelemiyorduk.
Yanlız en son pazar görrüşmüştük.buğün salı ama nasıl özlemişiz.
Kursattan sonra yanıma geldi kuzum yemekde uzun sürdü hayliyle.
Canım o benim ya.Ve fiziği aşırı düzgün ay bu kilolardan kurtulmam şart ya...
İçerlendim yine off off.

Nilay alemsin şekerim ya.
Kurtulacaksın bebem eminim ben.
İlk zamanlarda ki azimle devam edersen kurtulacaksın.
Bende çok acıktım. Ara öğün yaptım ama yine yapacağım galiba.
Yoğurt mu yesem yoksa süt mü içsem yada yarım simit mi yesem bilemedim.

Nilay alemsin şekerim ya.
Kurtulacaksın bebem eminim ben.
İlk zamanlarda ki azimle devam edersen kurtulacaksın.
Bende çok acıktım. Ara öğün yaptım ama yine yapacağım galiba.
Yoğurt mu yesem yoksa süt mü içsem yada yarım simit mi yesem bilemedim.

Ama ablacım görsen varyaa
Boy zaten var çocukda şöyle ikimizde yürüken yansımamıza baktık.
Boy karşılaştırması için tabi benim başka bir şey daha dikkatimi çekti
Yan dökdük dümdüz çocuk ya.
Birde kendime baktım off offf hem basenim var hemde dikkat ediyorum ama göbeğim var sanki...Off daha sıkı asılmam lazım.Valla düzenle müzenle olcak iş değil bu.

Nilaycım erkek vücuduyla kadın vücudu bir değil ki. Kadın girintili çıkıntılı olur biliyorsun. Elbette fazla kilo kötü görüntü ama sende o kdr aşırı bir kilo yok. dikkat edersen gidecek bitecek. Takıntı yapma sakın kendine şekerim.

ben çıkıyorum öpücükler herkese en kokulusundan :KK70:

Nilaycım erkek vücuduyla kadın vücudu bir değil ki. Kadın girintili çıkıntılı olur biliyorsun. Elbette fazla kilo kötü görüntü ama sende o kdr aşırı bir kilo yok. dikkat edersen gidecek bitecek. Takıntı yapma sakın kendine şekerim.

ben çıkıyorum öpücükler herkese en kokulusundan :KK70:

Yok ablam yok yaptım bile takıntı artık bunun geri dönüşü yok gitcek bu kilolar başka yolu yok...İyi Akşamlar ablacım sende öpüldün...kaydirigubbakcemile2

Bugün yediklerimi paylaşayım.

Sabah 2 Kandil simidi. ile kahvaltı yaptım.

Öğlen Izgara köfte. küçük kase yoğurt.

Ara 16.00 1 Şeftali

Akşam belirsiz. YArın yazarım.

X