Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın kızçeler hepinizi tebrik ediyorum.1 olmuşsunuz bu hafta hemde açık ara farkla hepinize kocaman a.s.

Haftayada bu liderliğiniz sürer umarım.
Bende pazartesi günü dr.gidiyorum inş.bebişimizi görücez bakalım ne kadar olmuş

günaydın arkadaşlar
13. takım kaptanı olarak takımım adına birinciliğinizi tebrik ediyorum.

:hooray: a.s.

meyvenul arkadaşımızı ayrıca tebrik ediyorum. a.s.

Son düzenleme:
teşekkür ederim ad1 sana ve tüm takımınaa

kızlar derece aldığımı bilmiyordum yeni öğrendim..o kadar mutlu oldum ki anlatamam bu ardada benm diyet ucuyordu kiii bunu görünce tuttumm..

bu gün yediklerim
sabah menemen peynir zeytin domates
öğlen tavuklu salata ayran
aksam yulaf ezmesi yoğurtlu
ara 2 armut 3 erik sırnaşık şey

Kızlarrrrrrrr ben geldim ve sonuçları görünce acayip mutlu oldum.
Süpersiniz hepiniz alkisalkisalkis
Geçmişe yarın bakıcam şimdi bi girip kutlamak istedim. yerimseniben
Herkes çok güzel sonuçlar elde etmiş.
Her hafta aynı rakamlarla devam işallah. :hooray:

özgecim h.g. tatil nasıldı..
vakit buldum bende bi bakayım dedim..
diyette cok zorlanıom kızlar etrafımda sürekli pasta börek cips kola hamburger yenio ama direniom inş yenilmem annem sarma yapmıs çiçek dolması yapmıs biliyormusunuz bilmiyorum ama kabak ciceğinden dolma yapılır bizim burda ve ben hastasıyımdır.. ahhh ahhh düşününce bile azım sulanıyo ...

nys bu günkü menümü yazayımm

sabah 2 yumurta peynir domates zeytin

öğlen ceviz ayran

ara meyve

aksam kabak yemeği yoğurt salata

Zevcan hoşbulduk şekerim.
Tatil çok güzeldi. Cuma günü yağmur yağdı sadece. Onun dışında bol bol yüzdüm ve bol bol yedim :tomato:
Kabak çiçeği dolması da yedim desem beni döver misin acaba ohaoldumsmile
Kaç kiloyla geri döndüğümü size Cuma bildiriminde söylerim. kaydirigubbakcemile3
Muhtemelen gittiğim kiloya düşmüş olurum Cumaya.
O kadar yemeye çok vahim değil durum yani.
Sendedayan cnm bak ikinci olmuşsun bu hafta diğer haftalarda da devamını getir.

Günaydın kızlar ilk açılışı ben yapıyım bu sabah kimse gelmemiş.
Özgem tatilden gelmiş,hoşgelmiş nasılsın özgem görüşemedik ne zamandır özledim valla hepinizi.

Zevcan tekrar tebrik ederim canım.Bu senin için çok güzel bir motive kaynağı bak sakın bırakma diyetini :))

Bizde bugün dr.gidiyoruz teyzeleri 1.aydan sonra minişimi görücem çok heyecanlıyım.Akşamüstü size haberlerimizi veririz.

Günaydın hanımlar ben geldim...

Özge ablam hoşgeldin tatilin güzel geçmesibe çok sevindim.
Sende hoşgeldin çiçek uzun zamandır karşılaşamıyorduk herşeyin yolunda olmasına çok sevindim.Bebişi görceksin demek ne kadar güzel ne kadar anlamlı bir mutluluk akşama mutlaka haberlerini bekliyorum.
Zevcancım tebrik ederim canımmm sakın bozma bak diyetini herşey yolunda dayan sabırlı ol emi tatlım...

Günaydın canım.Evet uzun bir ara oldu görüşmeyeli ben geldiğim zamanlarda sen izne çıkmıştın yalnış hatırlamıyorsam sonra bende işten dolayı gelemedim ama inş.bundan sonra burdayım.Nasıl gidiyor bakalım takımda bugün kimse yok herkes mi tatile gitti acep :)))

:):)

İyi gidiyor canım allaha şükür.
Benimde işlerim çok yoğundu ondan pek zaman bulupda gelemedim.
Ama şimdi daha rahatım.Zevcan izinli sadece bildiğim kadarıyla.
Öğlene doğru gelirler sanırım...İş yerindeki sorunların nasıl çözüldü mü?
Daha rahat mısın artık?

Yok canım nerde müdüremiz amerikaya uçtu o yüzden biraz rahatım 3 hafta.Tepemde dikilen olmuyor :)) patronumuzda kendi halinde ortalarda geziniyor işte.karısı olmayınca karışmıyor pek bize...
Stres stres bebişimde stresli gelecek dünyaya ondan korkuyorum

3 hafta rahatsın en azından canım...
Ki geldiğindede kesinlikle sitres yapma...
Hiç bir şey senden ve bebişinden önemli olamaz.
Bebişde hissediyordur sitresli olduğunu.
İş ortamında hepimiz yaşıyoruz büyük küçük zorluklar.
Ama bir şekilde aşmak zorundayız.

bebişin hissettiğini artık biliyorum,bugün dr.gidicem büyük ihtimallede ikilitesti yapacaklar sabahtan beri karnım ağrıyor böyle sanırım endişe ettiğimi anladı.Özledimde yaramaz'ı 1 ay oldu görüşmeyeli kim bilir ne kadar büyüdü.Tekmelesede bir anca önce hissetsem onuda daha bir yakından.İnsan zaman geçtikçe dahada çok kendini hissettirsin istiyor.
iş yaşamında stres yaşamayan yok galiba ama hamilelik daha bir zorlu oluyormuş bu kesin canım.

Senin kilo verme olayı nasıl gidiyor monti full gaz devam mı :))

Günaydın kızlar. Geçmişi okuyayım dedim anam çeneniz düşmüş valla. Vazgeçtim. :roflol:

Canım iyiyim çok şükür. Sen nasılsın minişkom nasıl.
Akşamüstü hbr ver mutlaka merakta bırakma bizi.

Kız cadoloz iki haftadır nerdesin sen sopayı hakettin klava:
Neyse hadi affettim bu sefer :teselli:

hhiiccii
Yer var cnm bekleriz. a.s.

Ben o bebişi yerim...
Ya inan çevremde çok var erken evlilik yapan.
Benden bir yaş küçük yada bir yaş büyük arkadaşlarım.
Hani duyuyorsun sorunlarda yaşıyorlar.
Ama her ikisinin kucağında da bebekleri.
Biri bir yaşına geldi diğeri 3 aylık ya var ya yok.
Ama onları gördükçe diyorum ki sırf şu melek yüzlü bebekler için bile evlilik yapmaya değer.O kadar çok istiyorum ki bebek sahibi olmayı.Sen böyle anlattıkça benim için kıpır kıpır oluyor.Bebişini görebilmen onu hissetmen ve onun senin canından bir parça olması çok bambaşka bir şey.Hamilelikte bir çok şey zordur canım insan daha duygusal bakıyor sanırım.Ama bir şekilde bebişin için sitresden uzak durmak zorundasın...

Montiye aynen devam ilaca ara vermiştim.Bu süre içinde 63 kilo oldum.
ama buğün ilaca yeniden başlıcam ve sanırım yine şişkinlik yapıcak.
Çünkü ilacı bıraktım süre içinde fark ettim göbeğim yok oldu resmen...
Bakalım artık ilaçta son 2 ay bir şekilde daha hızlı sarılıcam umarım.

Kız cadoloz iki haftadır nerdesin sen sopayı hakettin klava:
Neyse hadi affettim bu sefer :teselli:

Ablam benim durumlar karışık.
Müdür değişti biliyorsunuz o nedenle sık sık toplantıda oluyorum.
Malesef bu nedenle uğruyamıyorum.
Ama bu hafta bitti gibi rahatım...Ve tam gaz burdayım...

Umarım üyeliğn açılır canım hoşgeldin...

Saol canım bugün ikimizde biraz stresliyiz sabah güzel uyandık ama işe geldik ne oldu bilmiyorum karnım taş gibi oldu ve sancı yapıyor heyecanlandı galiba bugün yeniden görüşücez ya uzun bir aradan sonra :)))
Tatil nasıldı bakalım havadisler sende şimdi :))

Evlilikte sorun yaşayıpta üstüne çocuk yapmak çok riskli bir durum çocuk olsun düzelir mantığı bence tamamen yalnış sen konuşup düzelttemediğin şeyleri çocukla düzeltemessin ki.Allah iki bebişide uzun ömürler versin canım.
Sen zaten doğru insanı buldun ve inş.mutlu son yaşayacaksınız.Biz eşimle nişanlıyken konuşurduk işte bebeğimiz olsa nasıl olurdu hayatımız diye ama şimdi o günleri hatırlayıp gülüyoruz dileğimiz gerçek oldu artık tam bir aile olduk diye :))
İnş.Sende çok güzel bir evlilik yaparsın canım ve o aileye mutlu bir bebiş gelir.
Dr.gidiyim geliyim resmini koyarım siteye teyzeleri bakalım bebişim büyümüş mü :))

Olan sadece şişkinlikse sorun yok canım.İlaç bitiminde herşey gider zaten,ben şu halimle bile monti yapıyorum ama benimki biraz 2-3 aşama gibi oluyor bazen ama çok rahat ediyorum iyiki keşfetmişim diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…