Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Sevdiğim normalde akkuşda oturuyor.
Onun anneside askerden sonra akkuşta kalsın kpssye hazırlansın istedi.
Bende söyledim hani kal dedim beklerim ben dedim.
Ama sevdiğim olmaz dayanamam dedi.Ve 12 gün kaldı ve istanbula geldi.
Öyle bir şeyki ünüv bitti askerlik oldu askerlik bitti geldi.
Bölümü maden olduğu için il dışında iş bulabilir ama ben istanbuldayım diye onuda istemiyor.İş deneyimide olmayınca zorlu bir süreçti.Ama o süreci atlattık gibi.

Sevdiğim tek engel iş olsun hani ben hazırım dediğimde sende hazır ol diyor.Ama kardeşimin askerlik durumu bende engel teşkil ediyor.Yani kasıma kadar ayarlıayamassak kasımdan sonra ben söz yapamam kardeşim askerde olucak.Ancak izne geldiğinde söz olabilir o zamanda olmazda mecbur gelmesii beklerim.Kardeşim olmadan düşünemiyorum bile yanımda olmalı.Sevdiğimde buna karşılık diyor ki bu senin hayatın.Kardeşininde hayatında var biri ve emin ol seni beklemezdi.Ama sen benim önüme engel koyuyorsun ki ben annemi dinlememişken diyor.Bizi anlamalarını beklemiyorum diyor.Ki haklı anlamıyorlar.Her görüştüğümüzde ayrılık anı ikimiz içinde çok zor.Biz gerçekden çok mutlu oluruz.Ruh eşi derler ya sevdiğim benim için öyle.Karakterlerimiz aşırı benziyor...Bakalım durum ne olucak hayırlısı diyorum.

Keşke bizimkide öyle olsa...
Bizimki ciddi bir fark.
Ve dans ederken hem boynum tutuldu hem başım döndü.kaydirigubbakcemile3
Ama şuda var mesela bana sarıldığında tamamen kayboluyorum oda insanın kendini güvende hissetmesini sağlıyor o zaman hoşuma gidiyor.
Ama benim annem kardeşimin kız arkadaşına kardeşim için kısa ama olsun diyor.Ki kardeşim sevdiğimden daha kısa 1,83 filan kızda benden daha uzun 1,65 filan birde beni düşünün kim bilir neler dicekler.
Gerçi teyzesi çok beğenmiş ama herkes öyle olcak değil.
En azından çıtı pıtı olayım barihihoyyyt

Çok karmaşık nilaycım allah ikinizinde yardımcısı olsun ama şunu söyleyebilirimki sevdiğin haklı bu konuda,birbirinizi bu kadar severkende uzak kalmak belli bir süre sonra ilişkilerde sorunlara sebep oluyor inş.bir anca önce güzel haberler verirsin canım bize ilişkin ile çok zor bir durum şu anda ikiniz içinde.

Başkasının ne düşündüğünü hiç önemseme canım benim eşimin halası ve kızkardeşi beni görünce ilk akşam çok beğenmişler eşime demişler suratında makyaj yok ne kadar güzel birde süslense kim bilir nasıl güzel olur falan diye eşiminde çok hoşuna gitmiş tabi tanışma akşamında ama şimdi gel gör görümcen beni istemiyor üstüne dışlar gibi bir tavrıda var ama ben onun yaptıklarına artık kulak asmıyorum hele sözlerini umursamıyorum bile sende aynısını yap sen ve eşin hayatınızdan mutluysanız herşey yolundaysa boy ve güzellik bir yerde o kadarda önemli olmuyor canım onun için her zaman senin ve eşinin düşüncesini önemse diğerlerini boşver olumunekankayizsmile

Bizimki roman gibi canım yaa:)
Hani o kadar zorluk var ama bunlar daha da çok bağlıyor bizi birbirimize.
Her bir araya geldiğimizde ayrılık anında söylediğimiz hep aynı şey.
Bir gün gelicek ve zaman sınırımız olmicak ve gittimiz yer ikimizin evi olucak.
Bunun hayaliyle yaşıyoruz.Ki o benden daha duygusal ve romantik.
Ve benden çok daha hevesli...Umarım tüm sorunları atlatıcaz...
Yeterki yan yana olalım...bayanssulusmile

O konuda çok şanslıyım canım...
Teyzesiyle tanışmak zorunda kaldım.
Ailesinde herkesin haberi var ama uzaktalar ya birtek teyzesi burda ki onlarda kalıyor.Çok tanışmak istedi.Birde öyle dışarda çok cafelerde oturan biride değilmiş.Sırf bizim için dışarı çıktı kadın diyebilirim.Neyse orda bir konu geçti teyzesi şey dedi aslında evde tanışmak isterdim dedi.Ben ağzımı açmadan sevdiğim atladı.Dedi ki teyze sen kızlarının öyle davranmasını ister miydin?Teyzesi hayır tabi dedi.Nilayda o yüzden gelmiyor işde dedi.Sonra masanın altından elimi tuttu gözü hep bendeydi.O kadar tatlıydıki.Kimseye laf ettirmez.Ki bizim ilişkimizde şu var.Görünüşe vurulmadık biz.Karakter olrak çok benziyoruz.Ben mesela esmerleri daha çok beğenirdim ama sevdiğim kumral:)Onunda boy takıntısı vardı.Ama biz onları kendi aramızda hiç sorun yapmadan aştık.Ve ikimiz içinde aslında kimin ne düşündüğü umrumuzda değil.Sevdiğim her zaman söyler benim için sadece sen varsın ailem sensin diye...Annesiyle telde konuştuk bir kez.Kadına şey dedi.Anne gelininle iyi geçin dedi.Şok oldum.sırnaşık şey

O zaman sen bu kandil akşamında bol bol dua et allahım sizi bir anca kavuştursun tabi benim içinde etmeyi unutma sağlıkla bebeşim annesi gelsin diye :)))

Bu arada kandiliniz mübarek olsun kızlar lafa daldık unuttuk

Bu olay çok güzel işte hep seni koruyup kollayacak olması çok şanslısın canım,artık bizimkide aştı onları laf söyletmiyor hanımına ama biraz zaman aldı tabi gerçi ben görümcemle polemiğe girmiyorum bile kendi söylüyor bazen kendi duyuyor çocukluğuna veriyorum diyorum eşime 21 yaşındaki kızın neresi çocuksa işte :)))

Etmez miyim canımm ya hepimizin kalbinde gönlünde ne varsa o olsun inşallah.
Aynen daldık unuttuk hepinizin kandili mübarek olsun hanımlar...

:):)

He valla ama KK ve siz olmasanızda zaman geçmiyor.
Buraya gelince daha çok motive oluyorum nedense...
Öğle arasıya yoklar ben yerimde yiyiorum buğün.

evet katılıyorum bende gelmediğim zamanlar çok canım sıkılmıştı,giremiyorsun arkadaşlarını özlüyorsun,sohbet yok karşındaki insanla kös kös oturmak çok zor,
pc başında yemek yeme kızzz :))) yediğinden birşey anlamazsın bak kaydirigubbakcemile3

Bende sürekli toplantı halinde olunca gelemiyordumda aşırı sıkılıyordum.
Bak öğlen nasıl oldu anlamadım.Seninde yarım saatin kaldı heyecan artıyor.
Ay canım hiç dışarı çıkcak halim yoktu valla o kadar sıcak ki.
Ter içinde kalıyorum.Salata yedim tavuklu zaten güzeldi..Hem pc ile uğraşınca yavaş yavaş yiyorum.

Evet canım çok heyecanlıyım ben şimdi gidiyorum bana şans dile ve dua et olurmu güzel haberlerle geliyim.gelince görüşürüz artık tatlım hoşçakal

Evet canım çok heyecanlıyım ben şimdi gidiyorum bana şans dile ve dua et olurmu güzel haberlerle geliyim.gelince görüşürüz artık tatlım hoşçakal

Dularım seninle canım ve iyi haberlerle geliceğinden hiç şüphem yok.
Bebişi gör ve resmini teyzelerine getir...Yerim ben onu görüşürüz.

Canım çok sevindim hayırlısı olsun. Allah utandırmasın.
Aslında annen bahane yapıyor gibi. Kasımda söz olması demek hemen gideceğin anlamına gelmiyor ki. Kardeşin dönünce de düğün falan olur.

:roflol: Bende en yüksek topuk giydim düğünde nişanda. Ama günlük hayatta hiççç takmam babet bile giyerim. Biz birbirimizi böyle beğenmişiz gerisi hikaye.

Canım saçmalama rahat ol biraz. Bebeğini üzme bu kadar. Kızıcam ama artık sana Çiçek. lmaz:

Taam :kedi:

Ayyy aynen bizim ki gibi. Annem çok karşıydı benimde. 6 ay aynı evde küs kaldık hiç konuşmadık. Neler neler yaşadık anlatsam binlerce sayfa olur.
Bizde hep o hayali kurardık. Kimseye hesap vermeyeceğiz. Eve erken dönme derdi evden çıkma zorluğu olmayacak. Birlikte uyanacağız. Ama çok zor gelirdi imkansız gibi gelirdi bana ama oluyor işte. Şimdi çok şükür herşey yolunda. Sizinde öyle olacak kısmetse. :teselli:

Hadi güzel haberlerle gelin bakalım.

Hayırlı kandiller dilerim herkese. Gönlünüzden geçen ne varsa bu mübaeek günün hürmetine gerçeğe dönüşsün.

Ne güzel ya...
Boy farklarından yaşadığımız şeylere kadar her şey benziyor ablacım.
Siz ne güzel kavuşmusşunuz darısı bizim başımıza inşallah.

Annem kesinlikle bahane yapıyor.Çünkü yeri geldiğinde söylüyor hazır değilim kaldıramam diye.Annem onay vermeden konuyu babama açmakda istemiyorum ki utanırım.Tabi bir başka durumda sevdiğim işe girdi ama tamamen oturması lazım....

Vee çok şaşırdım kurduğumuz hayeller bile aynı...Bizimde en büyük hayalimizden biri birlikte uyumak...Geçen hafta bir arkadaşımın nişanına gittik birlikde annemin haberi yok tabi.Sonra saat 22:00 gibi kadıköydeydik ve oturduk yarım saatcik baş başa...Ama eve dönme zamanı geldi...Ve yine el ele yürürken aynı şeyleri konuştuk.Bir gün gelicek zaman derdimiz olmicak.Yine el ele dışarı çıkıcaz istediğimiz kadar zaman geçiricez yortulunca eve dönücez hatta istersek bir pansiyonda kalıcaz kimseye hesap verme derdi olmadan dilediğimiz gibi yaşıcaz...Hayali bile o kadar güzelki...

Aynı gece sevdiğim mesaj attı ve seni otobüse bindirip camdan sana baktığımda içimi bir hüzün kapladı sanki o an benim olamıcakmısşın gibi geldi.O kadar kötü oldum ki.Sen yanımda olmalısın benim olmalısın ama ben yine yanlızım ve senin hayalinle başbaşayım gibi...Canım o benim yaa inşallah şu mübarek günde herşey yoluna girer ve bizde mutlu oluruz....zemuszemus

Nilaycım işallah cnm tüm dilekleriniz gerçek olur. Sevdiceğinin işinin oturmasını bekleyin derim bende. Ben o zamanlar sadece kendi tarafımdan bakardım olaylara. Ama şimdi anne tarafından da bakabiliyorum. Sana garip gelecek ama annemi anlıyorum. Gerçi çok abartı şeyler yaşandı ama şimdi biliyorum ki hiç kötülük yoktu içinde. Hep benim için. İnsan anne olunca mantığı yok oluyor işte.
Umarım sizde sorunsuz bir şekilde aşarsınız bu durumları. İş ciddiye binince daha bi gerçekçi bakar anneciğininde.

Zevcan o da birincilik ödülün olsun cnm ama bir daha yapma olur mu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…