Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Merhabalar gruba yeni dahil oldum ben :kedi: Bugün diyete başladım yarın da inşallahyürüyüşe başlıyorum.. Tam olarak burada ne yaptığımızı anlatabilir misiniz? Forumda da yeniyim de :kedi:

Bende şaşırdım sabah kapsama alanı dışında olunca sen.
Hayırdır cnm özel değilse sorun nedir.

Ablam benim durumlar karışık.
Müdür değişti biliyorsunuz o nedenle sık sık toplantıda oluyorum.
Malesef bu nedenle uğruyamıyorum.
Ama bu hafta bitti gibi rahatım...Ve tam gaz burdayım...

Canım en azından Cuma bildirimlerini yap yoğun olduğunda da olur mu?

Çiçekim o da heyecanlamıştır annesini babasını göreceği için.
Çocuk konusunda kesinlikle evlilik kurtarma için olmamalı.
Aksine ilk zamanlar evlilikleri zedeliyor. Biz eşimle nerdeyse boşanıyorduk ilk zamanlarda. Çok kötüydü.
Eğer kötü bir evliliğimiz olsaydı boşanmıştık zaten.

Merhabalar gruba yeni dahil oldum ben :kedi: Bugün diyete başladım yarın da inşallahyürüyüşe başlıyorum.. Tam olarak burada ne yaptığımızı anlatabilir misiniz? Forumda da yeniyim de :kedi:

Hoşgeldin harmoni. Bize biraz kendini tanıtırmısın canım. Kaç kilosun hedefin kaç. Ne tür bir diyet uyguluyorsun.

Burda takım olarak kilo vermek amacımız. Her Cuma saat 12'ye kadar kilolarımızı bildirmemiz lazım. Cuma günü takımların sonuç listeleri açıklanıyor.
Hergün paylaşım ve mönü yazma şartımız var.
Verilen kiloda alınan kiloda tüm takımı etkiliyor.
Sen şimdilik deneme sürecindesin şekercim. Eğer kalıcı olmak niyetindeysen zaten bu Cuma listeye girersin. Keyifli paylaşımlar dilerim.

O ilk aylarda uyum sorununu bende çok çektim canım.İçine girmeyince kimseyi bilemezsin derler ya aynen o hesapta çok tartıştık çok küstük ama çok şükür hayatımız yoluna girdi ve miniciğimde geliyor.İnş.durumu iyidir tatlım sen bu ikilitesti yaptırmıştın diymi.Ben çok tedirginim şubat annelerinede sordum ama ne biliyim endişe ediyorum birşey çıkarsa diye eyvahedigeldismile

Ben 21 yaşındayım. Öğrenciyim.1,73 boyundayım ve şu an 89 kiloyum. Hedefim 70 kilo.Forumda gördüğüm 5günde 5 kilo diyetine başladım. Yapabilirim gibi geldi kolay gözüküyor. Bu kiloları verip vücut ölçülerime gelmeden buradan ayrılmaya niyetim yok. Fena taktım çünkü...

Günün menüsünü de akşama yazarım çünkü staja gideceğim şimdi. Bomba gibi olacağıımm zemuszemus

Yok canımm evlilikteki sorunları genel sorunlar...Hani anneler her zaman örnek verirler ya.Mesela işde bak gördün evlendi ama şunları şunları yaşıyor diye.Bunlara rağmen dünyanın en güzel şeyi.Bebişin resimlerini bekliyoruz mutlaka.Kocaman olmuştur şimdi:1hug: Sadece şişkinlik yapıyor sanırım canım ama bunu 2 ay bitiminde daha iyi anlıcam inşallah.

Hoşgeldin canım aramıza...Sana tavsiyem eski takım üyesi olarak 5 günde 5 kilo diyetini yapma çok hızlı verip çok hızlı geri alırsın.Burdaki kızların çoğu nerdeyse monti yapıyor istersen sende bir göz at böylece daha sağlıklı ve kalıcı kilo vermiş olursun

Anladım tatlım.Saat 14 olsada gidip gelsem bir an önce yaklaştıkça saat heyecanda artıyor iyice :))

Bende bu akşam yürüyüşe başlıyorum hanımlar...
Sevdiğime hep şey derdim.Her akşam gelip beni işden aldığı için zaman kalmıyor yürüyemiyorum eve gidincede çok geç oluyor derdim.Leslie ter attırıyor ama tam istediğim gibi değil.Benim sorunum basen bölgesi olduğu için her akşam en az bir saat yürümem şart.Ki öğle bir şeyki bel yok ama basen var.
Sevdiğimde artık işde olduğu için şey diyor.Bak benden zaman istiyordun sana istediğin zamanı veriyorum.Ki 58 kilo olduğumda sigarayı bırakmaya başlıcak ve tam 55 olduğumda bırakıcak.Ki biliyorum ki zayıf olmamı istiyor.Yaz öyle böyle geçicek kış için alışverişe çıktığımızda her giydiğimin direk olmasını istiyorum.Yoksa düşünemiyorum her yanımdan yağların çıktığını çok sinir bozucu.Ki insanın baseninin olmasıda zor mesela pantalon basenden giriyor bel kocaman.Belden olsa basenden çıkmıyor zor anlıcanız...BAŞARMAK zorundayım başka çaresi yok.

Oyy oyy bende resmi sabırsızlıkla bekliyorum canım...
Tabi neler hissettiğini anlatmanıda masal gibi okuyorum...

Basen bölgesi hepimizin sorunu canım,bende çok çekmiştim halada çekiyorum gerçi kaydirigubbakcemile3 ama söylediğin gibi tek çare yürümek basenlerin kabusu eve bant aldım ya ben yürümekle beraber daha güzel bir forma girmiştim şimdi yüreyemiyorum 2 aydır nerdeyse sıcaklardan bakalım bende başlasam olacak olmazsa beraber yürüyelim hergün buraya yazarız o gün kaç dk yürüdük diye banada motive olmuş olur sositosositosositososito

Kesinlikle canım tek çare yürümek ben bu akşamdan itibaren başlıyorum.
Ben yaşkalık bir ay kadar geçen yaz yürümüştüm.
7 den sonra bir şey yemedim akşamı sadece çorbayla geçiştirdim.
Gün için de ne istersemde yedim hemen hemen bol suyumuda içtim.
Bir pantalonum vardı basenime dar geliyordu.Zor kapatıyordum.
O pantalonu atmamıştım.Bir ay sonra pantalonu düğmesi kapalı giyip çıkarıyordum o kadar incelmiştim yani.Bölgesel sorun olunca yürüyüş şart.Ki basen için tek çözümde yürümek.

Aynen canım.Belimde benim problem olmuyor ne kadar kilo alırsam alıyım ama yediklerim direk basene gidiyor :))
oda zaten kabus oluyor resmen.Bisikletinde çok faydası var ama geçen sene ben evlenmeden sürekli bisiklete biniyordum 2 saat gibi onunda çok faydasını gördüm balayında istediğimi giyip gezmiştim ortalarda çok güzel bir dönemdi benim için :))

Canım hamişlikte değilde ben doğumdan sonra çok sorun yaşadım eşimle. Hamişliğim çok ama çok rahattı. Doğumdan sonra ki dönem çok ama çok zor bir dönemdi.
Yaptırdım şekerim o testi bende. Korkma bişiy çıkmayacak ama böyle endişeli olmaya devam edersen bebeğini huzursuz edersin rahat ol biraz.

Canım o tarz diyetlerle metabolizmanı yormaktan başka bişiy yapmazsın. Meyvenull da yapmıştı o diyeti ama sağlığı fena halde bozuldu sonrasında.
Daha sağlıklı bir beslenme şekli oluştur derim elbette kalıcı kilo vermek istiyorsan.

İrem Nişanlımla sorunlar yaşadık. O yüzden kendim üyeliğimin kapanmasını istedim. Tekrar mesaj attım açılması için. İnşallah açılır.

Anladım cnm umarım sorunlar düzelmiştir ve üyeliğin açılır.

Nişanlın işe başladı mı çok sevindim canikom. sorunlar düzelmiştir o zaman.

Kızlar ben Cumaya kadar toparlanma dönemi yapıyorum. Cumadan sonra tam gaz montiye devam ve bu sefer başlayıp bitireceğim bu işi. guclubacismile

Bende onu istiyorum işde istediğimi giymey istiyorum.
Yaz öyle böyle geçicek ama kışın alışverişe çıkmam gerekicek.
Muhtemelen sevdiğiöde gelicek ve ben ne giyersem olsun istiyorum...

Ve şu var bizim ciddi boy farkımız var yani ben sanırım 1,60'ım kendimi daha fazla düşünüyordumO 1.86.Birde benim kilo olunca daha kötü duruyor.Hani allahtan belim filan yok tek sorun basen.Ve annem şu anda her ne kadar onay vermesede eğer şartlar uygun olursa kasımda söz düşünüyoruz o zamanda çok güzel olmam lazım.Kısa dicekler zaten birde kilolu demesinler....kaydirigubbakcemile2

Allah mı söyletti ablacım...:)
İşe girdi ablacım staj görücek 3 ay eğer başarılı olursa ofis müdürü olucak.
Başarılı olamazsa kursa devam ediyor iş garantili.
Ve kpss sınavınada girecek inşallah.
Ya ben bu konuda çok zor durumdayım ne yapıcam bilmiyorum.
Annemle kasımda söz olayını konuştum olmaz diyor.
KArdeşim askere gitsin gelsin ne olucaksa o zaman olsun diyor.
Hep kardeşin hem sen aynı anda olmaz diyor.

Sevdiğime söylüyorum oda ben askerliğimi yaptım.
Şimdi birde kardeşinin askerliğinimi beklicez diyor.
Kpssyi kazansam gitsem gelebilecek misin benimle kendini kandırma diyor.
15 ay hatta 20 ay uzun bir süre diyor.Karmaşık bir durum anlıcanız.

Nilay aynen bizde senin hesap. Hatta benim eşim daha da uzun.

Yemeğe gidiyorum kızlar gelince görüşürüz.

:):)

Geçen gün birlikde arkadaşımın nişanını gittik ablacım.
Dansa kalktık hani biraz tapuklu giymeme rağmen boynum tutuluyordu:)
Bizim nisanda düğünde sözde şey olcak heralde.
Sevdiğim 0 taban ben mümkün olan en yüksek taban:)
Çok komiktik kendimi yanında çocuk gibi hissediyorum.
Fiziğide çok düzgün bir sarılıyor kayboluyorum:)
O yüzden en azından kısa ama çıtı pıtı desinler:)
Afiyet olsun ablacım...

Rahatlamaya çalışıyorum ama şu an elim ayağım titriyor neler oluyor anlayamıyorum yaa ( Hamilelik sonrasını bende hiç düşünmek istemiyorum bakalım neler yaşayacağım şu an içim eşimde çok yardımcı ve anlayışlı sağolsun

Kasım aslında söz için çok uygun bir dönem benimde eylül gibi olmuştu bayram üzeri :))
Ama bu işlerde bence çok bekleyemeye gelmiyor canım.Tabiki son karar sizin olacak ama annenle oturup uzun uzadıya anlat bu durumu.

Ben sevdiğinin iş meselesini bilmiyordum tatlım hayırlı olsun.Az öncede söyledim iş annende bitiyorsa onun aklını çel çocuk doğru söylüyor bir bakıma 15-20 ay çok ama çok uzun ve o giderse sende onunla gidebilecekmisin bütün bunlar soru işareti olarak hep kalacak aklında eğer çözüme ulaşmazsa.İnş.kısa zamanda sorunların hepsini çözersin ve annende ikna edebilirsin bu anneler bazen hiç anlamıyorlar bizi :)))

Bizim aramızdaki boy farkı sadece 5cm :)))
Düğündede kısa topuklu giymek zorunda kaldım eşim yanımda kısa kalmasın diye düşünün artık :))
saçlarımıda ona göre yaptırmıştım boyumu uzun göstermesin diye :))

iremcim afiyet olsun tatlım,toparlama dönemi diye çok kaçırma tamam mı :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…