Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

günaydın kızlar

70 ti zeycan başlangıç kilom 69,700 çıktım geçen cuma da

ekledim ece senide..

kızlar bu gün yiceklerimi yazayım ..

sabah 1 dilim tam buğday ekmeğine beynir sürdüm ..

ara süt

öğlen fırında sebze ayran

aksam meyve süt..

3 bardak yeşil cay
2 bardak cay
1 saat spor

BEN DÜN AKŞAM 2 KAŞIK TAVUKLU PİLAV 1 ÇAY BARDAĞI KOLA İÇTİM
BİRDE ÇİĞ KÖFTE YEDİM :kedi:

SABAHTA
1 DİLİM EKMEKLE KAHVALTIMI YAPTIM :lepi:

BEN DÜN AKŞAM 2 KAŞIK TAVUKLU PİLAV 1 ÇAY BARDAĞI KOLA İÇTİM
BİRDE ÇİĞ KÖFTE YEDİM :kedi:

SABAHTA
1 DİLİM EKMEKLE KAHVALTIMI YAPTIM :lepi:

bunu demek zorundayımm senin ki pek diyet olmuyo be güzelimm inş azda olsa vermişsindir gecen haftadan beri..

kimse yok ama olsun herkeze günaydın dün garip bi yeme oalyım vardı ama sanırım bugünde devame decek
dün sabah
somates salatalık kaşar salam zeytin çay
öğlen 4 salatalık
ara 4 salatalık
akşam menemen lıgt kola (akşam yemeğim yoktu )

bu akşmda yemeğim yok sanırım bugünde düne benzeyecek

kızlar kilo bildirmine gerek kalmadı püskütte varmıs yedek liste .. birazdan paylasıcak listeyi

banucum günaydın..
olsun herzamn bir olmuyo sadece ac kalmana üzülüyorum..
ama karsılığını alıcaksın bu kadar cabanın ..

GECEN HAFTA Kİ LİSTEMİZ..

4.TAKIM 165. ETAP

sebnemselayfurkan ( 67,7 / 67 / 0.7 / %1.03 )
uaydın( 73.8 / 73.8 / 0 / %0 )
İrem&Özge ( 69.8 / 69.8 / 0 / %0 )
meyvenull ( 62.3/62.1/0.2/ % 0.32 )
NeKss ( 64.3 / 64.3 / 0 / %0 )
lightlife( 76,0 / 76,0 / 0,0 / % 0,00)
Pandomim ( 60.5 / 61 / -0.5 / -0.83 ) yeni üye 3. takımdan 160. etapta geri dönmek üzere ayrılmıştı
Ece ( 70 / 69.7 / 0.3 / %0.43 ) yeni üye

4. TAKIM TOPLAM KİLO 544.4 / 543.7 / 0.7 / % 0.13

BU HAFTA Kİ DURUMM

4.TAKIM 166. ETAP

sebnemselayfurkan ( 67 /)
uaydın( 73.8 / )
İrem&Özge ( 69.8 / )
meyvenull ( 62.1/)
NeKss ( 64.3 / )
lightlife( 76,0 /)
Pandomim ( 61 /)
Ece ( 69.7 / )

4. TAKIM TOPLAM KİLO 543.7 /

yarın kilo bildiriminde bulunamayaca varsa kızlar bu aksamdan bildirsin kilosunu..yarın 12 ye kadar bildirimleri yapıyoruz..

bende dün akşam dediğim gibi 8 de patlıcan közleme salatası yedim. 2 bardak ayran içtim.

Saat 10 gibide bitane küçük bi kıt bitter çikolata.

şebnemi merak ediyorum şebooo tartıldınmı hiççç sölesene
sebo bu gün de girmeye bilir müdürü biyeri gitmiş işler ona kalmıs o yüzden giremicem demişti..
yarında inş erken gelir erken gel demiştim ama işlerini ayarlayabilrse erkenden gelicek..
umarım kilo verebilmiştir..

ama minicik bir kare. parmağımın ucu kadar... =((
yedikten sonra bende üzüldüm...
şu çikolatadan koladan tamamen vazgeçsem. hatta onlardan tiksinsem.
hiç yemek istemesem ne güzel olur.

yaaa kızlar ben tat duyumu yitirmeye başladım..
inanmıcaksınız ama artık canım hiç bişi istemiyo ve yiyeceklerin tadını anımsamıyor beynim cok farklı bişi biliyorum bu durum ama sevinmelimiyim üzülmelimiyim bilmiyorum çünkü diyeti bıraktıktan sonra beynim bu tatları hatırlıcakve sürekli onlara ac olucakmıs gibi gelio sanırım cok kötü bi durum bu..

yaaa kızlar ben tat duyumu yitirmeye başladım..
inanmıcaksınız ama artık canım hiç bişi istemiyo ve yiyeceklerin tadını anımsamıyor beynim cok farklı bişi biliyorum bu durum ama sevinmelimiyim üzülmelimiyim bilmiyorum çünkü diyeti bıraktıktan sonra beynim bu tatları hatırlıcakve sürekli onlara ac olucakmıs gibi gelio sanırım cok kötü bi durum bu..

CADIARZU niye böle olduki acaba ya. şu an için güzel ama diyeti bıraktıktan sonra öyle olursa kötü olur. verdiklerini hemen alırsın belkide fazlasıyla.
bünyeyi hiç bişeyden mahrum etmemek lazım aslında. çok azcıkta olsa herşeyden yemek lazım.

CADIARZU niye böle olduki acaba ya. şu an için güzel ama diyeti bıraktıktan sonra öyle olursa kötü olur. verdiklerini hemen alırsın belkide fazlasıyla.
bünyeyi hiç bişeyden mahrum etmemek lazım aslında. çok azcıkta olsa herşeyden yemek lazım.

vereliniortak aynen katılıyorum canım
eğer tat almanla ilgili sıkıntı varsa bu daha kötü olabilir aman dikkat et kendine
hiçbirşey sağlıktan daha değerli değil

bilmiyorum aslıcım yaa neden böyle oldu.. bıraktıktan sonra halim kötü olmaz inş ama montinin 2. asamasını yapacağım için düzene grer sonra die düşünüomm bakalım nolcakkk :1closedeyes:

X