Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

canım benım eglensın hakkıdırr bıraz yorgunlugunu atsın uzerınden :)) sen ne zaman donuyosun evıne tatlım sunnet vardı sanırım sızın degılmıı

evet canım cuma 8 bucukta otobüsüm gidiyorum bende gece 2 gibi annemlerde olurum..
gezebildiğim kadar gezicem cok sıkıldım köydeee :roflol:

nilayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy....

naptın sennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:

bi daha duymak istemiyorum böyle bişiiiiiiiiiii :eek:klava:

Ayy moralim çok bozulmuştu ama.
Kahvaltılıkda bir şey yoktu yiyi verdim.
Ama öğlen ve akşamla dengelicem söz:)

Ayy tatilden sıkılınır mı?
Birde ben çıksam ne iyi olacak...
Bende iyiyim canım allaha şükür.

ayy ınsallah sende cıkarsın tatlısımm.cok uzun olunca sıkılıyo ınsan canım yaa zaten parada suyunu cektı :)) bu kadarı artık baya luks olduu artık ıse donup para kazanmak lazımmhihoyyytolumunekankayizsmile

Hiç kaçamak yapmadım hemde...
Sabah kahvaltısını 8 de yaptım.
10 da elma 12 de elma 14 de elma 16 da elma yedim.
2 litre su içtim.2 kupa yeşilçay içtim bana mısın demedi.
Moralim çok bozuldu o kadar tatlı istemişti canım yinede tuttum kendimi.
Ama bu sabah veremediğimi görünce yedim o moralle...

Dünde sevdiğimin teyzesiyle tanıştım.
Sevdiğim ve ben önce gitmiştik.Durakda bekledik.
Teyzesi geldi sarıldı bana bende ona sarıldım.
Ama yemin edebilirim ki beni tepeden tırnağa süzdü çok utandım.
Sonra oturduk bir yere konuştuk.
Bizimki masanın altından elimi tuttu teyzesi karşımızda.
Kadın ciddi bir şeyler anlatıyor bizimki elimi sıkıyor dizime vuruyor gülmemek için zor tuttum kendimi.İsteme olayından sözden nişandan düğünden filan bahsettik.Sonra dedesi ve annanesi görsün diye teyzesine resim verdim köye gidicekmiş merak etmişler göstericekmiş.Beni çok beğenmiş düşüncelerim filan hoşuna gitmiş.Çok heyecanlıydım ama sevdiğim diyince yanında ben varım diye akan sular durdu.Değişik bir gün oldu atlatmış olduk.

olsun yinede yememen gerekiyorudu..

demiştim sana incelicek die güzel gecmesine sevindm ama beni cok kızdırdın yediğin içinn..

ayy ınsallah sende cıkarsın tatlısımm.cok uzun olunca sıkılıyo ınsan canım yaa zaten parada suyunu cektı :)) bu kadarı artık baya luks olduu artık ıse donup para kazanmak lazımmhihoyyytolumunekankayizsmile

Benimkiler işden dolayı hep kısa sürüyor ya özeniyorum canım ya...
Ay sonu ay başı yoğun zaten.Ayın ortasında anca izin alıyorum.
Oda gelince işleri toparlıyana kadar nasıl yoğun geçiyor...
Darısı başıma inşallah.

olsun yinede yememen gerekiyorudu..

demiştim sana incelicek die güzel gecmesine sevindm ama beni cok kızdırdın yediğin içinn..

Dün yemedim canım buğün yedim ama akşam ve öğlenle dengelicem sözbayanssulusmile
Hemde ne inceleme baştan aşağı süzdü aklıma sen geldin...:dance:

Ayy moralim çok bozulmuştu ama.
Kahvaltılıkda bir şey yoktu yiyi verdim.
Ama öğlen ve akşamla dengelicem söz:)

olan olmus artık tekrarı olmasınn...
şimdi anlıyorum biliyormusun bende ilk baslarda sen gibiydim kızlar bana kızıyorlardı ..
gercekden sinir bi durummus unutma biz bi grubuz ve birimzin basarısı hepimizi etkiliyo basarısızlıkda aynı herkes cabalarken zayıflamak için senin yemiş olmak cok kötü tutkendini bidahakine ayrıca su dün aksama kadar elma yemekde neyin nesi elma diyetine mi bbasladın sen...

Benimkiler işden dolayı hep kısa sürüyor ya özeniyorum canım ya...
Ay sonu ay başı yoğun zaten.Ayın ortasında anca izin alıyorum.
Oda gelince işleri toparlıyana kadar nasıl yoğun geçiyor...
Darısı başıma inşallah.
insallah tatlımkaydirigubbakcemile5

olan olmus artık tekrarı olmasınn...
şimdi anlıyorum biliyormusun bende ilk baslarda sen gibiydim kızlar bana kızıyorlardı ..
gercekden sinir bi durummus unutma biz bi grubuz ve birimzin basarısı hepimizi etkiliyo basarısızlıkda aynı herkes cabalarken zayıflamak için senin yemiş olmak cok kötü tutkendini bidahakine ayrıca su dün aksama kadar elma yemekde neyin nesi elma diyetine mi bbasladın sen...

Bir gün deniyim dedim hani bakalım etkisi olucakmı diye.
Ama yok yani hataymış.Grem oynamadı.
Aksine dengemide bozmuş oldum.
En güzeli düzenli menüye geri dönmek.
Kesinlikle dengelicem.
Başka yolu yok.Aynı hataya tekrar düşmicem.

Bir gün deniyim dedim hani bakalım etkisi olucakmı diye.
Ama yok yani hataymış.Grem oynamadı.
Aksine dengemide bozmuş oldum.
En güzeli düzenli menüye geri dönmek.
Kesinlikle dengelicem.
Başka yolu yok.Aynı hataya tekrar düşmicem.

gözünün önünde canlı olarak örnek ben varım bak hepsini denedim hiç birinden fayda olmadı 2 ileri 3 geri her seferinde daha kötü ...
inanıyorum sana cumaya odaklan ve bi daha yeme cıss olan seylerii...

gözünün önünde canlı olarak örnek ben varım bak hepsini denedim hiç birinden fayda olmadı 2 ileri 3 geri her seferinde daha kötü ...
inanıyorum sana cumaya odaklan ve bi daha yeme cıss olan seylerii...

Yok o hatayı bir daha asla tekrarlamıcam...
Zayıflamam lazım başka yolu yok.

cerencim cağlayandan haberin varmı oda girmiyo bayadır onuda merak ettimm.. acaba kötü olduda izinlimi..

cok sukur ıyı tatlım ısyerındekılerle arasında bıraz problem vardı ya canım fazla dıkkat cekmemek ıcın gıremıyor sıteye ama yakında gelecegını soledı bebekte kendıde cok sukur ıyıler tatlım

cok sukur ıyı tatlım ısyerındekılerle arasında bıraz problem vardı ya canım fazla dıkkat cekmemek ıcın gıremıyor sıteye ama yakında gelecegını soledı bebekte kendıde cok sukur ıyıler tatlım

anladım canım bende rahatsız zannetmiştim sevindm ii olmalarına ..
tabi kendini zor durumda bırakmasın sonucda orası onun iş yeri girmesede olur...cok şükür iilermiş ...

bisürü şeler paylaşılmış =))
iş yerindeyim açık bırakıp işleri yapıyorum. unutuyorum burayı.
Neks kaçamak yapmışsın =((

X