Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

günaydın kızlar..
hafta sonum kötü gecti yasak olarak tek 3 top dondurma yedim ama yasak olmayan seylerden o kadar cok yedim ki hıı bide yumurtayla ekmek yedim..
ama kilomu korudum 62.3 üm hala

bu gün yediklerim ve yiceklerim..

sabah:1 dilim ekmek 2 dilim peynir

öğlen taze fasulye yoğurt

aksam etli bezelye ayran salata.

Günaydınlar.
Hafta sonu neler yediklerimi tam hatırlamıyorum.
Henüz akşam yemeğini 18 den sonra yememeyi uygulayamıyorum.
Haftaya akşamları kursum başlıcak. Ozaman saati uygulucam.
Hafta sonu hasta oldum. Birazcık çikolata yedim.

Sabah kahvaltımı 7.30 da 1 yumurta. domates salatalık olarak yaptım. Şekersiz çay.

Günaydın herkese.

Güzel bir hafta dilerim kızlar. İşallah iyi sonuçlar alırız hepimiz.
Haftasonum iyi geçti benim de.
Ama bu sabah 70.5 çıktım nasıl oluyor anlamadım. Umarım şişliktir diyerek başlıyorum haftaya.

iyi geceler kızlar

dün ve bugün giremedim.internetimizde bağlantı sorunumuz var.şu an kaçak bağlanıyorum. ttneti arıyoruz modemde arıza olduğunu söylüyorlar ama görünüşte modem sağlam.geçen seneki arızaya benzemez inşallah.2,5 ayda yapmışlardı interneti.
bende listeyi beklettiğim için üzülmüştüm ama listede adımı göremedim ben.herhalde deneme haftası verildi bana.şimdilik 300 gr vermiş gördüm kendimi ama bana yetmedi hedefim 3 haftada 3 kilo idi.ee haftanın biri gitti:KK43::KK43::KK43:

geçmişi okudum tamamen.yeni arkadaşlar geldi hoşgelmişler....

banucum güzel kilo vermiş bu hafta tebrik ederim seni.

zevcan sanada geçmiş olsun canım...kendini ihmal etme canım

Canım demiştin ya listeye alınmasamda olur diye. Paylaşım yapsam yeter yazmıştın. Ve sadece 3 hafta olacağın için eklemedik. Bir de bildirim yapmayınca böylesi daha uygun oldu gibi.

günaydın kızlar..
hafta sonum kötü gecti yasak olarak tek 3 top dondurma yedim ama yasak olmayan seylerden o kadar cok yedim ki hıı bide yumurtayla ekmek yedim..
ama kilomu korudum 62.3 üm hala

bu gün yediklerim ve yiceklerim..

sabah:1 dilim ekmek 2 dilim peynir

öğlen taze fasulye yoğurt

aksam etli bezelye ayran salata.

Zevcan maşallah canım. Cumaya 61.5 bekliyorum senden.

günaydın kızlar
cumartesiden beri girp oldum felaket durumdayım
doğru düzgün bişey yemiyorum zaten canımda istemiyo =(
sabah kahvaltısı yapmadım şimdi yarım dilim ekmeğe tost yaptırıyorum peynirli domatesli onu yicem

Günaydınlar.
Hafta sonu neler yediklerimi tam hatırlamıyorum.
Henüz akşam yemeğini 18 den sonra yememeyi uygulayamıyorum.
Haftaya akşamları kursum başlıcak. Ozaman saati uygulucam.
Hafta sonu hasta oldum. Birazcık çikolata yedim.

Sabah kahvaltımı 7.30 da 1 yumurta. domates salatalık olarak yaptım. Şekersiz çay.

Geçmiş olsun canım. Şimdi nasılsın.

günaydın kızlar
cumartesiden beri girp oldum felaket durumdayım
doğru düzgün bişey yemiyorum zaten canımda istemiyo =(
sabah kahvaltısı yapmadım şimdi yarım dilim ekmeğe tost yaptırıyorum peynirli domatesli onu yicem

Ece sana da geçmiş olsun canım. Bitki çayı falan iç canım.

Geçmiş olsun canım. Şimdi nasılsın.

Ece sana da geçmiş olsun canım. Bitki çayı falan iç canım.

teşekkür ederim İrem.
şimdi iyiyim. ama gece çok sancım oldu. uyuyamadım hiç =(
hasta oldum diye şişlikler var galiba. sabah tartıldım. 62 kiloyum.
hafta sonu dikkat etmiştim aslında. geçen hafta içi de aynı kiloydum. vermem lazımdı birazda olsa ama anlamadım.

teşekkür ederim İrem.
şimdi iyiyim. ama gece çok sancım oldu. uyuyamadım hiç =(
hasta oldum diye şişlikler var galiba. sabah tartıldım. 62 kiloyum.
hafta sonu dikkat etmiştim aslında. geçen hafta içi de aynı kiloydum. vermem lazımdı birazda olsa ama anlamadım.

Aman iyi ol canım. Nişan resimlerine baktım bu arada. Pek şeker olmuşsun Allah tamamına erdirsin.
Cnm sık sık tartılma moral bozukluğu oluyor.
Dediğim gibi bende vermiş olmam lazımdı ama fazla çıktım.

sağol irem
içiyorum zaten umarım biran önce iyi olurum

İşallah cnm.

geçmiş olsun kızlar..

iremcim cumaya 61.0 olmayı hedefliyorumm inş olurum tatlımm..

Olacaksın cnm eminim. kaydirigubbakcemile5

Günaydın kızlar ben geldim :)))
Geçen hafta işyerimden dolayı giremedim bir türlü olanüstü hal ilan edildide bizim şirkette giremedim bir türlü.

Takıma yeni arkadaşlar gelmişler hoş gelmişler sağlıkla güzel bir şekilde zayıflamanızı diliyorum.

Bu hafta dr.gidecektim ya ben gitmedim kızlar bebiş küçük diye eşim 2 hafta daha bekleyelim dedi.Nasılsa 2 hafta sonra gene çağıracak durumu için o zaman gideriz dedi.Yani daha 2 hafta daha bebeğimi göremeyeceğim :KK43:

Günaydın kızlar ben geldim :)))
Geçen hafta işyerimden dolayı giremedim bir türlü olanüstü hal ilan edildide bizim şirkette giremedim bir türlü.

Takıma yeni arkadaşlar gelmişler hoş gelmişler sağlıkla güzel bir şekilde zayıflamanızı diliyorum.

Bu hafta dr.gidecektim ya ben gitmedim kızlar bebiş küçük diye eşim 2 hafta daha bekleyelim dedi.Nasılsa 2 hafta sonra gene çağıracak durumu için o zaman gideriz dedi.Yani daha 2 hafta daha bebeğimi göremeyeceğim :KK43:

Çiçekim 2li test yapılmayacakmıydı sana canım. Doktor gel dediyse gitseydiniz keşke. Ayda bir mi gidiyorsunuz.

Aramızda hergün düzenli spor yapan varmı?

Maalesef kimse yapmıyor. :1no2:

benim yaptığım en düzenli spor devamlı inip çıktığım merdivenler :KK1:

Keşke düzenli spor yapabilsek. Haftada 3 gün 40 dakika yürüsek. veya Haftada üç gün akşamları yarım saat dans etsek. Hep birlikte yapıp yazsak süper olurdu aslında :eek:

günaydın fıstıklarımmmmmmmmmmmmm

yenı arkadaşlar hosgeldınızzzz eeee nasılsınız bugunnnn

aslı olmuyo be biz denedik berkeyle bi ara
bi gün arayla spor yapmaya ama evde yaptığınla ter atamıyosun ne yazık ki :1no2: bizim burda yürüyüş içinde yer yok

günaydın canımm hoşgeldimm ben cok iimm bu gün sen nasılsınn..

sen olmasan bana selammm veren yokkk:gitme::gitme: takım yenılendıkce bız unutuluyoruzz:1no2::1no2: bende ıyıyım fıstıgımmm nasıl olayımm aynı devamm saat 3 gıbı bodrumdan ayrılacagız fethıyeye kampa gıdecegız arkadaslarla son 2 haftamız iyi dinlendım yanıı super oldu bu yaz ınsallah dıger senede bole olurr

X