Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

aynen ya ne zaman diyet yaptığımı söylesem kızatmalar hamur işleri tavan yapıyo

banu kim ne bantı kullanıyo ki

aynen ya ne zaman diyet yaptığımı söylesem kızatmalar hamur işleri tavan yapıyo

banu kim ne bantı kullanıyo ki

banu benim canım

gerçi diyetisyenler günde 1 kutu kola zero ya bişi demiyolar ama ben zero yada lıgt kolayı kullandığım banttan dolayı sınırsız içebiliyorum diyetmaks diye bi bant kullanıyorum canım 1 ayda 8-12 kg garanti diyolar bakalım görücez gerçi ben o kadar veremem çünkü polikistik over sendromu diye bi rahatsızlığpım var ama ayda 5-6 kg versem bile bana yeter

duymadım hiç ama kullan memnun kalırsan araştırırım bende

Aslıcım senin söz resimlerine baktım. Çok şeker bir yüzün var. Kilo verince de süper olacaksın eminim.
Birde yaşını söyledin mi hatırlamıyorum kaç yaşındasın. Yüzün bebek gibi maşallah.
Nişan resimlerine bakamıyorum evden bakarım artık. Görünmüyorlar burda işyerindeyim.

Ece kola cısss artık aman diyim en zararlı şey. Alırım elime oklavayı ona göre.

aa bilmiyomusunuz
bundan sonra haberdar ederim sizleri
bi üye seçiliyo sonrada onun hakkında merak ettiklerinizi sorup onu daha yakından tanıyosunuz

bu kaptan oklavalı kızlar amannnn döver vallaa :roflol: :roflol: :roflol:

Döferim valla ama hem severim hem döverim :teselli:

aa bilmiyomusunuz
bundan sonra haberdar ederim sizleri
bi üye seçiliyo sonrada onun hakkında merak ettiklerinizi sorup onu daha yakından tanıyosunuz

Gizemde sen varsın ankette. Kime versem ki acep kaydirigubbakcemile2

Kızlar 5. olmuşuz bu hafta. Haftaya ilk 3 de olmazsan yakarım kendimi üzerime benzin döküp. sempatiksalakcinni Ama benzin çok pahalı lpg döküp yakarım kendimi -tatlicadiarzu-

canım gizoşuma ver sen oyunu ben ona verdim çünkü :lepi:

kaptan irem mi

evet yaa 5. olmususz haftaya herkes ii asılsın duruma ayrıca yeni arkadasların kilo verme oranı bizlere göre daha fazla olacaktır kızlar hadi gayret haftasonunu düzgün gecirin özgeden sonra banada aldırtmayın oklavayı klava:

nerde 5. olmuşusz bi açıklar mısınız ya
ben fransız kaldım birazcıkta
ama oklavasız olsun lütfen

nerde 5. olmuşusz bi açıklar mısınız ya
ben fransız kaldım birazcıkta
ama oklavasız olsun lütfen

Canım Cuma günleri saat 12 ye kadar kilolarımızı bildiriyoruz.
Sonra paylaşım alanına ekliyorum ben.
Ve takımlar arası dereceler açıklanıyor.
Aynı zamanda bireysel dereceler açıklanıyor.
Yani eğer sen bir haftada 2 kilo verir de ben alırsam senin verdiğin kilonun bir değeri kalmıyor. Bu yüzden gerçekten kendi adımıza ve takım adına kilo verme mantığında olmamız lazım. Yani kola içersen hepimiz içmiş gibi olacağız :tomato:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…