Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

bende öyle oluyorum canım haklısın.
Bende monti yapıyorum bu yüzden pek yasak yok o diyette de.

Kızlar angela nerelerde acaba.

kızlar odamı fare bastı hastalara calısanara herkese rezil oldum kendimi bi anda masamın üstüne atmısım ağlıyorum cığlık cığlığa doktor geldi kurtardı :roflol: tabi yakalanamadı gözüm hep etrafta fare kolluyorumm ..bilmiyorumkismile

Zevcan kız ne faresi anam orası sağlık ocağı değil mi.
AAA şok oldum yahu. Hastalar bişiy demedi mi.
Kapan falan kurdur odana şekerim. Gerçi o da senden korkup kaçmıştır yavrucak

Nurum günaydın.

Son düzenleme:
4.TAKIM 164.ETAP
sebnemselayfurkan ( 67,7/ 67,7 / 0 % 0 )
hasretim34 ( 64.1 ) mezun olmak istiyor.
dilekruzgar ( 60.1 )
uaydın(75/73,8/1,2/% 1.6)
İrem&Özge ( 69.9 / 69.8 / 0.10 / %0.14 )
meyvenull ( 63.3 / 62.3 / 1.0 / %1.58 )
NeKss ( 64.30 )
angela90(68,8 )
lightlife(76,0 / 76,0 / 0,0 / %0 )
4.TAKIM TOPLAMI

Angela geçen haftada bildirim yapmamıştı yanlış hatırlamıyorsam. Gelsin de konuşalım.

Nurum haftaya işallah.

Zevcan kız ne faresi anam orası sağlık ocağı değil mi.
AAA şok oldum yahu. Hastalar bişiy demedi mi.
Kapan falan kurdur odana şekerim. Gerçi o da senden korkup kaçmıştır yavrucak

.
hiç sorma canım yaaa sağlık ocağı ama bahce içinde bi yer etrafı ağaclık bahcelik cok fare var bende cok korkuyorum.. 2 haftada bi fare krizi yasanıyor en cokda ben korktuğumdan millet alısmıs tabi bana gülüyorlar. paranoyak oldum yaa gözüm yerlerde sürekli sanki geciyo bacağıma tırmanıyo gibi gelio..

hay Allah canımmm .. 13.katta çalışıyorum heralde ben olsam 2 sn de asansörsüz inerdim dışarıya

O zaman dediğim gibi kapan şart canım size. Bi ilaçlama şirketiyle görüşün ve kapan kurdurun. Yalnız siz ellemeyin insan kokusunu hemen alırlar ve kapana yaklaşmazlar.

O zaman dediğim gibi kapan şart canım size. Bi ilaçlama şirketiyle görüşün ve kapan kurdurun. Yalnız siz ellemeyin insan kokusunu hemen alırlar ve kapana yaklaşmazlar.

yaptırmazlar canm nerrdee yapıskan koydular bi kac yere laf olsun die millet ben korktukca zevk alıyo umurlarında bile değil elllerinden gelse kendileri getirip salcaklar içeri

bende öyle oluyorum canım haklısın.
Bende monti yapıyorum bu yüzden pek yasak yok o diyette de.

Kızlar angela nerelerde acaba.

bi bakim o diyete nasıl bişiymiş. bu puanla olan falan sanırım.

Ben olsam bende kendimi bi yerlere atardım. çok korkarım bende. özellikle kara böcekten. ıyyy

yaptırmazlar canm nerrdee yapıskan koydular bi kac yere laf olsun die millet ben korktukca zevk alıyo umurlarında bile değil elllerinden gelse kendileri getirip salcaklar içeri

alsanaalsanasmile onları dövmek lazım.

kızlar ben haftasonu için kendime hiç güvenemiyorum yiyivericekmişim gibi gelio napcam ben verdiğim 1 kiloyuda geri allırsam iice motivasyonum gidicekk ..

ıyyyyyykkkk :bbo: geçmiş olsun tatlım.. -tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…