Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

bugünkü öğle yemeğim çok keyifsizdi ısopanak ve tavuk yedim ama güzel yapamamışlar bende bıraktım tabakta bide ıspanak yumurtalıydı içinde yerken minik minik pirinçleri görünce hemen bıraktım yemeği çünkü pirinç yasak

ac kaldın desene cokacimcoook

geldim ben öğlen tavuk sotemi ve 2 bardak ayranımı içtim döndüm aranıza sempatiksalakcinni

canım çay çok kilo aldıran bişey bunu unutma günde 1-2 bardak açık çay belki çok etkilemez ama fazlası direk kg aldırıyo bu yüzden diyetisyenlerin hiçbiri vermiyor siyah çay

2 bardak ayranda açıkçası yoğurt yağlıysa çok olmuş şeker

canım çay çok kilo aldıran bişey bunu unutma günde 1-2 bardak açık çay belki çok etkilemez ama fazlası direk kg aldırıyo bu yüzden diyetisyenlerin hiçbiri vermiyor siyah çay

2 bardak ayranda açıkçası yoğurt yağlıysa çok olmuş şeker

evet normal ayran yağı azaltılmıs falan değil :KK1:

ya canım bu bandı kullanırken 3 ten sonra salatalıktan baska bişi yenmiyormu

canım ara öğün olarak başka bişey aklıma gelmedi çünkü meyva yasak unlu yasak grisini yiyemem o yüzden yoğurt yasak eee dedim bende salatalık yerim o sınırsız yiyebiliyosun akşamda yemeğimi yiyiyorum

canım ara öğün olarak başka bişey aklıma gelmedi çünkü meyva yasak unlu yasak grisini yiyemem o yüzden yoğurt yasak eee dedim bende salatalık yerim o sınırsız yiyebiliyosun akşamda yemeğimi yiyiyorum

hmm anladım belki ilerde bende alırım öğrenetimde şimdiden ..salatalık yemediğimden sordum :icecream:

sebnemselayfurkan ( 67,7 / 67,7 / 0 / % 0 )
hasretim34 ( 64.1 / 64.1 / 0 / %0 ) mezun olmak istiyor.
dilekruzgar ( 60.1 / 60.1 / 0 / %0 )
uaydın( 75.0 / 73,8 / 1,2 / % 1.6 )
İrem&Özge ( 69.9 / 69.8 / 0.10 / %0.14 )
meyvenull ( 63.3 / 62.3 / 1.0 / %1.58 )
NeKss ( 64.3 / 64.3 / 0 / %0 )
angela90(68,8 )Paylaşımda bulunmadığı için diskalifiye
lightlife(76,0 / 76,0 / 0,0 / %0 )
4.TAKIM TOPLAMI 540.4 / 538.1 / 2.3 / %0.43 )

Kızlar bu hafta ki listemiz budur. Şimdi kardeş takıma yollıcam onay için.

banu domates ve az peynirde yiyebilirsin.

Tatlım peynirdesınırsız ben sabah kahvaltısında baya yiyiorum her çeşidinden hemde , tam olarak uyalım mönüye şeker bakalım neler olucak..bide arada domates peynir yiyemiyosun ister istemez salatalığa bile gülüyolardı başlarda da şimdi onlarda alıyolar benden

Zevcan 7. takım canım. Listeyi paylaşıma koymadan önce onların topiğe koyuyoruz onlar da bizim topiğe onay veriyoruz birbirimize.

Banu sen tam anlamıyla monti yapıyorsun şeker. Yazdıkların tıptıp montiye uyuyor.

Zevcan 7. takım canım. Listeyi paylaşıma koymadan önce onların topiğe koyuyoruz onlar da bizim topiğe onay veriyoruz birbirimize.

Banu sen tam anlamıyla monti yapıyorsun şeker. Yazdıkların tıptıp montiye uyuyor.

bu bantlarda ama 3 tane bitki varmış kılcal damarlar yoluyla vücuda alıyomuşsun tamamen doğalmış ve yasaklıları yersek bi etkisi olmuyomuş

montiyi tam olarak bilmiyorum şeker ama bu bantlarla yağlı yemememe sıkıntısı yok en azından o güzel gerçektende kilo verdirdi

X