4 aylık bebeğimle ortada kaldık lütfen yardım edin

Kardeşlerin kaç yaşında? Ne tür psikolojik şiddet var? Kardeşlerinden en azından birini yanına çekmen lazım. Bebeğin en azından kreş yaşına gelene kadar katlanman lazım ablacım. Kreş yaşına geldiğinde bir işe girer bir şekilde yolunu bulursun. Yaşın küçük, gencecik kadınsın. Durumunu düşündükçe içim daraldı. Acaba Müge Anlı' dan yardım mı istesen? Ne yazacağımı bilemedim inan. Gözünü seveyim kurtulurum düşüncesiyle başkasını hayatına alma. Çok üzüldüm durumuna.

bebeğimi şuan bile bırakıp tuvalete gidemiyorum kendi kızına bak diyolar kardeşlerim annemin işi başından aşkın temizlik yemek çamaşır bulaşık derken kızıma bakıcak vakit o da bulamıyo ama sağolsun annem biraz yardımcı oluyo ama çalışıyım dersem kızıma bakarlar mı emin değilim

Şöyle orta yaşlı, yalnız yaşayan bir teyzeye ev işlerine yardıma gidebilecek iş bulabilir misin? Hem kadına değişiklik olur sen iyi kötü paranı çıkarırsın. Normalde maaş 10000 ise sen 5000 alırsın. Yemeğini, temizliğini yaparsın, kadına göz kulak olursun. Bebeği biraz ayağında bile sallasa yeter sana.

aslında öyle bi iş iyi olur araştırıp bulmam lazım ama İstanbul da yaşıyorum kime güvenebilirim bilmiyorum

Eşinden kızına nafaka al onun ihtiyaçlarını öyle karşıla.Bebege de bakmazlar.Evde masraf da görürler seni.

aslında öyle bi iş iyi olur araştırıp bulmam lazım ama İstanbul da yaşıyorum kime güvenebilirim bilmiyorum

İstanbul da böyle zengin semtlere bak, adalar, nişantaşı, şişli, fulya, beşiktaş gibi yerlerde böyle ilanlar vardır. Yatılı kalmasan bile, günde 6-7 saati başka evde geçirirsin. Yaşlı kadının yemeğini yaparsın, bir çay içersiniz beraber, o yalnız kalmamış olur. Beraber onu hastaneye götürürsün.

Eşinden kızına nafaka al onun ihtiyaçlarını öyle karşıla.Bebege de bakmazlar.Evde masraf da görürler seni.
biz mardinliyiz ve babam boşanma davası açmama izin vermiyor gitmemi istiyor zaten kaçtın gittin yine aldım seni ama kalmana izin vermem diyor ama 1.5 aydır burdayım ve daha zorla gönderme gibi bişeyi olmadı bilmiyorum

teşekkür ederim böyle bişey aklıma gelmemişti ilanlara bakıcam çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Bu benim de aklıma geldi ama bebek çok küçük. Zor olmaz mı?

Daha bizde yeni Mardinli gelin aldık.Yanlis anlama beni hepsi buyuksehirde yasiyormus.Ama doğulu kafasında gidiyorlar.Sacmalik adam öldürse de katlanacak misin sen ona.Bende boşanicam yakında kv yuzunden eşimle anlaşamiyorum napiyim sürekli asagilanmaya katlanalim mi.

Bu benim de aklıma geldi ama bebek çok küçük. Zor olmaz mı?

Eşi ayağı tutan yaşlı kadına bakacaksa zor olmaz. Hem kadına bile değişiklik olur, içi açılır. Böyle çok fazla yalnız yaşayan yaşlı kadın var. Evlatları, akrabaları ya var ya uzaktalar. Yaşlı kadına arkadaş olur, ev işi pek çıkmaz tek yaşanan evden, onun market işini halleder, hastaneye götürür. Yaşlı kadınla oturup kahvaltı hazırlayıp, çay içmesi bile yaşlı biri için iyi bir şey.

5 kardeşiz 2 erkek 2 kız kardeşim var erkek kardeşlerim konuşmıyo benimle biri 19 biri de 15 yaşında kız kardeşlerimle aynı odada kalıyoruz biri 18 biri de 16 yaşında git evine yeter duygu sömürüsü yapıp yine geldin kocana git gibi şeyler söylüyorlar anneme de kızıyolar hâlâ onu savunmaya çalışıyosun diyolar

denemekten Zarar gelmez

Bir süre daha aile evinde kalın. Arsız olun. Annem mesela hemen herşeye küser alınır, haklı olduğu konu çoktur. Ama aynı olaylara teyzem ise farklı tepki verir. Mesela dedem erkek çocuklarını benimser, evlenmiş kızların uzun uzun onda kalmasını istemez. Teyzem banane ben her yaz gelir kalırım der. Annem babam değil misiniz der. Eğer değilseniz gösterin kimse annem babam oraya gideyim der..

Yani şunu demek istiyorum onlar bir diyorsa siz iki diyin. Babaniz bakmak zorunda size. Çocuğunuz buyuyene kadar orda idare edin. Büyüyünce ise baslarsiniz. Kız kardesinize karşı da altta kalmayın.

İnsanlar eşi verken başka kocaya kaçıyor da ne var gitmissem pişkinliginde TV ye çıkıyor. Kaçarak evlendiniz diye altta kalmayın. Ne var hata yapamaz mı insan. Bu modda olun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…