Gebeliğe Hazırlık 4 5 Sebepsiz düşük sonrası bebek sahibi olan var mı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtalarınızdan haber var mı gelişimleri nasıl gidiyor
Merhaba 5 tanesi dollenmis diye sabah hem doktorum aradi hem laboratuvardan arandim..Rabbim saglikla hepimize kismet etsin insallah...kaci dollendiginden cok saglikla kollarima almam onemli

Ben neden bulamıyorum ama bazı seyleri açıklayamıyoruz dedi

Dusuklerin yarisi zaten sebebi billinmeyen dusukler iste benim de sizin de bu kategori de maleseftup bebege basladiniz mi ?veya dusunuyirmusjuz
Şu anda düşünmüyorum, kalite arttirmak için takviye başladı eşime ve bana, onlari kullaniyoruz bu ay doğal yolla deneyin dedi

Amh 1.20 spermiogram normal, benim kafam karışık inşallah tüp bebek tedaviniz olumlu sonuçlanır kucağınıza alırsınız1 hepimiz alırız inşallah
O zaman kan pihtilasma paneline baktirin veya vucudunuz embriyoyu yabanci algilayip tutunmasini engelliyordur...gebe kalinca hemen intrapilid serum taktirin veya bagisiklik sistemine baktirin....o da olmazsa ne sizde ne esinizde sikinti olmayabilir ama sperm ve yumurta birlestikten sonra olusan embriyonun dnasi hasarli olabiliyor malesef biz de artik oyle dusundugumuz icin pgt yontemli tup bebek istedik....yani diyecegim o ki tip hergun gelisiyor ilerliyor...soz de gonlunzuu ferah tutun Rabbim elbet bize de verecek saglikli ve salih evlatlar

Pıhtılaşma paneline de bakıldı,2 onemsiz genim heterozigot,yine de kan sulandirici kullanmistim ikinci gebelikte,ama dediginiz gibi bebegin genetiginde sorun çıktı,ama eşimde ya da bende genetik sorun çıkmadı o yuzden doğal yolla deneyin diyorlar, kaliteyi arttiralim diye takviye kullaniyoruz, bir de aspirin kullaniyorum, gebeligi ogrenince de igne başlayacağız, soylediginiz serumu d araştırayim çok teşekkürler

Bize de kendinoz deneyin dediler ama yas ilerliyor ve yumurtalarim azaluyordu...ben de kan sulandirici kullandim 3. Gebeligimde ama gene dusuk oldu.bebegin genetigine bakamadik cok kucuktu diye ...acikcasi daha fazla zaman kaybetmek istemedim sonucta deneme yanilma yoluyla 3 gebelik kaybettim buna artik sahsi pskolojim kaldirmadi bu sefer tup bebej yapmak istedik...bakalim Rabbim saglikla kismet edecek mi ama en azindan denemis olacagim ve pgtye gitmis olacak.pgtden donen olmazsa derim evet dusuklerim cocugun genetiginden kaynakliymis diye...bu arada sizin dusukler kacinci haftalardaydi ve kap atislarini hic duydunuz mu?

Progestronu na baktırdın mı canım hamile kalınca 10 nun altındaysa hap ya kullansan pek fayda etmeyebiliyo

Progestronu na baktırdın mı canım hamile kalınca 10 nun altındaysa hap ya kullansan pek fayda etmeyebiliyo
Merhaba evet benim de hep 10 altiydi ve ne yaptiysam etki etmedi.. gene dusuk oldu...acaba oncesinfe destekleyerek progesteronu yukseltip tup bebek yaptiramazmiyiz..ben de cok merak ettigim bir konu

Allah yardımcımız olsun canım testlerini yaptırdın dımı bısy cıkmadı galiba sendede kac yıl ıcınde oldu bu düşükler senim
Sık düsüklerle ilgili konum var 9 dusuk yasadim ve hala bi sorun bulamiyoruz piht8lasma egilimi var ama ulava gerek yok diyorlar igne ilac kullandigimda da sonlaniyor konumu ve yorumlari oku belki biraz yardimci olur gecmis olsun rabbim insallah bizede nasip etsin

Maalesef o duyguyu hiç yasayamadim ama belki de yaşamamak daha iyi olmuştur...ilk gebeligimde kalp atışını gördük ama duyamadık yavaştı, bebek 5 mm idi, sonraki kontrolde gelisimi durmustu kalp atışı yoktu..Ikincisinde kalp atışı hiç olmadi 3 mm olunca durdu gelişimi, vucut sonlandiriyormus sağlıksız olunca

Evet sprmler iyi tahliller genetik test iyi

Ayni sekilde benim de 3 mm iken goruyoz kalp atisi hic olmuyo ve gelisimi duruyor...bir sey var illaki engel olan ama ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…